X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Ja wczoraj pezytulilam glowe do kolan G i o 20;30 juz spalam

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 24 maja 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie ogladalam :)

    u mnie test owu o 9;00 prawie pozytywny powtorzylam przed chwila i pozytywny:) trzeba dzialac, rano cos mnie jajnik bolal delikatnie to pomyslalam ze zaatakuje małza:D

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • niezapominajka_86 Przyjaciółka
    Postów: 115 71

    Wysłany: 24 maja 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj czekam na @. Wczoraj trochę bolał mnie lewy jajnik, dziś lekko podbrzusze. Jak na moje możliwości bardzo łagodnie. Poczytałam wczoraj o wczesnych objawach ciąży i już sobie nawkręcałam... Poczekam na tę wredną @ i spróbujemy w czerwcu, chociaż może być ciężko, bo Mąż większość miesiąca spędzi w delegacji...

    I jeszcze tak a propos dzisiejszych wyborów prezydenckich. Jesteście za czy przeciw in vitro? Nie pytam na kogo głosujecie :P

    oar8skjolhdcmtjr.png

    Wszystko ma swój czas. A na dobre rzeczy warto poczekać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem za,choć rozumiem że niektórym nie pozwalają przekonania.

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 24 maja 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny bylam w grudniuweczkach ale moj bobas niestety nie doczekal grudnia mialam lyzeczkowanie bylam u lekarza minely juz 3 tyg od zabiegu zagoilam sie endomedum w normie mam plodne dni wlasnie ale musze poczekac na okres i biore sie za starania na nowo szykam jakiegos forum wspomagajacego :) moge sie dolaczyc mam zamiar w czerwcu zajsc w ciaze i bede sie starac z calych sil...:)

    Arizona_R lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • niezapominajka_86 Przyjaciółka
    Postów: 115 71

    Wysłany: 24 maja 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ilonia1984 :) Dużo siły i wiary Ci życzę <przytul> W czerwcu wszystkie hurtem zaciążymy i wspólnie założymy forum dla "oczekujących" ;)

    Niunqa, jeżeli kogoś hamują przekonania, to wiadomo... Ale jeżeli dla mnie i Męża byłaby to jedyna szansa na dzidziusia, to nie chciałabym żeby jakaś opcja polityczna zadecydowała za mnie, że nie wolno mi tego zrobić... Ale to tylko takie luźne rozmyślania, rozmawiałam dziś o tym z Mężem na spacerze i chciałam poznać wasze zdanie. Wiem, że żadna z nas nie będzie musiała nawet myśleć o in vitro, bo czerwiec jest nasz!!! :D

    oar8skjolhdcmtjr.png

    Wszystko ma swój czas. A na dobre rzeczy warto poczekać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia witamy witamy do nas pasujesz jak ulal ;)

    Co do in vitro oczywiscie za ;) kurde mam nauczycielke bardzo wierzaca bardzo i praktykujaca (pielegniarka z zawodu) ale sama powiedziala ze gdyby jej corka zajsc w ciaze nie mogla to na in vitro by kase jej dala bo medycyna jest po to zeby wspomagac nature i ta postawa mi sie podoba ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem za, generalnie uważam, że tylko kobieta ma prawo decydować o swoim ciele. Ja mam 3 dzień podwyższoną temp, ale ciągle sobie mówię, że w tym cyklu nie, w następnym się uda. Nie chce sobie zrobić jak w ostatnim z 32 dni 41! Coraz więcej Nas i tak jak wspomniała Niezapominajka więcej będzie wkrótce w oczekujących!:)

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 24 maja 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje że pod koniec czerwca zrobimy kolejną listę tyle że zamiast terminu testowania to z terminem porodu :)

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo jestem ciekawa wyników tych wyborów ;)
    Zadam głupie pytanie: Czy jeśli przyjmuje się środki na odwodnienie i mocz jest nieustannie rozrzedzony, to czy jest szansa że test apteczny nie wykryje ciąży? I z góry wam mówię, że wiem że to głupie.

    A pytam, bo ja przyjmowałam takie środki i tak naprawdę to chodzę do toalety nieustannie. I mój mocz jest bardzo jasnej barwy, niemal biały. Tak jak po wypiciu dużej ilości płynów.

    Co prawda wydaje mi się, że po takim okresie czasu to test powinien coś pokazać. Z początku od 8-11 dpo, a może i później testy pokazywały mi bladzioszka. Potem jakby przestały. W 23 dc test owu wyszedł mi pozytywny.@ nie ma i symptomów zwiastujących także nie. Szyjka jest miękka i bardzo wysoko, tak że momentami nie mogę jej sięgnać, zalewa mnie śluz i boli podbrzusze. Tli się we mnie jeszcze jakaś nadzieja, chcę zrobić betę ale w ogóle nie widzę sensu. Bo jeśli wyjdzie negatywna, to i tak będę tkwić w niewiedzy.

    I witaj Ilonia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2015, 15:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z porannego moczu wyjdzie jesli tabletke wezmiwsz wieczorem ja mam kamice i przyjmuje takie to lekarz powiedzial ze wykryje w dniu spodziewanej.

  • lawenda Przyjaciółka
    Postów: 75 32

    Wysłany: 24 maja 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może wy mi pomożecie... mam dziś 39 dc miesiączkuje regularnie co 25-28 dni . jak do tej pory testy sikane i z krwi negatywne...nie wiem czy mam iść do lekarza na wywołanie @ czy jeszcze poczekać.. staranka były jak na wykresie, czy ktoś miał podobną sytuację???????/?

    lawenda
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wciagnal nowy wiedzmin gra. Na poszukiwanie ciri ruszylam :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie idz. Czekaj. Sam w koncu przyjdzie. Moze cykl bezowylacyjnu albo opozniowa owulacja. Morelka i ja mialysmy podobnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Z porannego moczu wyjdzie jesli tabletke wezmiwsz wieczorem ja mam kamice i przyjmuje takie to lekarz powiedzial ze wykryje w dniu spodziewanej.

    U mnie nie istnieje definicja porannego moczu hehe, bo ja w nocy wstaję od 2-5 razy :P Ale postanowiłam, że czekam do końca tygodnia i jak nie przyjdzie, to pójdę na USG.

    Lawenda, ja mam podobną sytuację, ale nie robiłam badań z krwi jeszcze. Też mam 39dc, ale przy cyklach 33. I nie wiem czemu, ale ja u ciebie nie widzę nic na wykresie. Może nie udostępniłaś wszystkich danych?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robilas progesteron? Bedziesz wiedziec czy owulacja byla bo rownie dobrze to moze byc cykl bez owu.

  • lawenda Przyjaciółka
    Postów: 75 32

    Wysłany: 24 maja 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam zamiar właśnie zrobić najpierw progesteron żeby wiedzieć co i jak, zresztą każdej z nas może trafić się taki cykl..wolę aby wszystko było naturalnie bez wywoływaczy

    lawenda
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie zaczęłam plamić, więc u mnie był to dłuższy cykl.

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 24 maja 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obysmy daly rade zaciazyc wszystkie w czerwcu jak dla mnie to jedyna opcjia pozbierania sie po stracie korcilo mnie zeby starac sie odrazu po ale taki ryzyk fizyk?! Hm wiem ze to nie madre...ale jednak rozum Wygral z serduszkiem i oczekuje oby okres przylazl jak najszybciej co do invitro jestem za to 21 wiek nikt nie moze decydowac o naszym zyciu tylko Bog i o naszych dzieciach :)dodam ze ostaatnie staranko wyszlo odrazu w pierwszym cyklu oby teeraz teez sie udalo...a wy macie dzieci dziewwczynki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2015, 16:46

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    U mnie nie istnieje definicja porannego moczu hehe, bo ja w nocy wstaję od 2-5 razy :P Ale postanowiłam, że czekam do końca tygodnia i jak nie przyjdzie, to pójdę na USG.

    Lawenda, ja mam podobną sytuację, ale nie robiłam badań z krwi jeszcze. Też mam 39dc, ale przy cyklach 33. I nie wiem czemu, ale ja u ciebie nie widzę nic na wykresie. Może nie udostępniłaś wszystkich danych?
    ja wstaje regularnie 12, 2, i 4.30 ...a wyszedł test:)

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ