X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam nowa kolezanke :) ciri nie przypomniala Ci o jednej zasadzie tego watku - nie rozmawiamy o objawach bo potem wszystkie je maja:D

    u nas nudy na pudy maz pojechal bo dzwonili o lawete a ja musze dokonczyc 3 rozdzial pracy mgr a wcale mi sie nie chce wczorajsza wiadomosc o smierci dziadka meza jakos tak wytracila mnie z rownowagi :/

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, bardzo mi przykro :-(

    Arizona, chodzilo o to ze mam bardzo mocno rozrzedzony mocz,bo nie dość że lykam leki to i pije i duzo siusiam w nocy. Tak czy siak, to juz plamię. W poprzedniej ciazy długo mi testy nie wychodziły, stad moja ciekawość.

    Ja wstepnie moge sie wpisac na czerwiec. Pewnie kolo 30, bardziej jednak na lipiec. W tym tygodniu zrobię panel hormonalny i posiew z szyjki, a potem hsg. Nie wiem czy dr zdazy w tym cyklu. Jesli tak to byłoby super,bo w lipcu chcemy podejść do inseminacji.

    Macie jakies kontakty na tanie kwatery nad morzem? Marzy mi sie niedrogi wyjazd.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2015, 19:09

  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 24 maja 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Ilonka witaj. Ja mam dziecko 4 letni syn ;)
    Ja wczoraj ciut plamilam a dziś cisza...? Jutro mam dostać @. Zobaczymy.
    Moja koleżanka dziś urodziła córkę Zuzie 3200 i 55 cm w 38tc ;) a rodziła ponad 16 h. Długo. Mi zeszło z Julciem 10h 35 minut ;)

    2fd53eed.gif
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 24 maja 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny boje się :(
    dziś 10dpo
    testowanie coraz bliżej... a ja się boję jak cholerka, że zobaczę negatywny wynik testu :(
    Zerknijcie proszę na ten mój wykres i powiedzcie jak to rokuje...
    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2015, 20:07

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeina...wykres jest ładny ale musisz poczekać, mimo szczerych chęci my możemy tylko wróżyć...a skoro ja tu jednej już wywróżyłam to Tobie też się uda:)
    Dla pozostałych też mam kilka niespodzianek....
    Ciri np. dostanie ode mnie w pakiecie bliźniaki:P

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 24 maja 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    Kofeina...wykres jest ładny ale musisz poczekać, mimo szczerych chęci my możemy tylko wróżyć...a skoro ja tu jednej już wywróżyłam to Tobie też się uda:)
    Dla pozostałych też mam kilka niespodzianek....
    Ciri np. dostanie ode mnie w pakiecie bliźniaki:P

    ech ;) zawsze nie mogłam doczekać się testowania, a teraz się boję :(
    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 24 maja 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona wrozko to co mi wywrozysz? A raczej kiedy mam się spodziewać "niespodziewanki"? ;)
    Kofeinka no wykres masz piękny. Trzymaj kciuki.

    Mój maz mi dziś powiedział ze "EE chyba nie a nawet jak cos to to byłaby dziewczynka" bo ze kiepsko ostatnio wygladalam ;P

    2fd53eed.gif
  • niezapominajka_86 Przyjaciółka
    Postów: 115 71

    Wysłany: 24 maja 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :) A ja dziś czekam na @, ale kompletnie ustały wszelkie sygnały... A w dodatku-czkawka :D Była dziś u nas szwagierka z 3-miesięczną Gwiazdeczką :) Tak się wpatrywałam, że coś musi z tego być ;) Jak ja chciałabym już mieć w sobie to ziarenko...

    Arizona, jaka wróżba dla mnie? ;)

    oar8skjolhdcmtjr.png

    Wszystko ma swój czas. A na dobre rzeczy warto poczekać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama91 wrote:
    Arizona wrozko to co mi wywrozysz? A raczej kiedy mam się spodziewać "niespodziewanki"? ;)
    Kofeinka no wykres masz piękny. Trzymaj kciuki.

    Mój maz mi dziś powiedział ze "EE chyba nie a nawet jak coś to to byłaby dziewczynka" bo ze kiepsko ostatnio wyglądałam ;P
    a wiesz, że jak zaczęłam czytać Twoją prośbę o wywróżenie to pomyślałam że jak nic pasuje mi do Ciebie dziewucha, dopiero niżej doczytałam, że Twój mąż już mnie ubiegł:)
    a co do terminu, cóż oby jak najszybciej...
    chyba powinnam zagrać w totka:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka_86 wrote:
    Hej hej :) A ja dziś czekam na @, ale kompletnie ustały wszelkie sygnały... A w dodatku-czkawka :D Była dziś u nas szwagierka z 3-miesięczną Gwiazdeczką :) Tak się wpatrywałam, że coś musi z tego być ;) Jak ja chciałabym już mieć w sobie to ziarenko...

    Arizona, jaka wróżba dla mnie? ;)

    Zatrudnię się na pełen etat, rzucę robotę i będę nieś dobrą nowinę:P
    Niezapominajka...cóż my chyba się od niedawna znamy więc mało o Tobie wiem...lecę oblukać Twój wykres i na pewno dostanę olśnienia:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama91...ale ja serio z tą dziewuchą mówię.
    A Ciri będzie miała mega energiczne dziecko:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka ale Ty wykresu nie masz, no jak ja mam tak w ciemno? A jak nie trafię i moja reputacja legnie w gruzach?:)
    Mama91 to Twoje zdjęcie w avatarze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    Mama91...ale ja serio z tą dziewuchą mówię.
    A Ciri będzie miała mega energiczne dziecko:)
    Ja na pewno przy takim partnerze ;p ja juz koncze okres i pierwsY raz od dawana zajrzam do tego forum tylko 3 razy w ciagu dnia. Weekend odpoczelam o mysleniu o dzieck. Ale okres huz sie skonczyl wiec pora dzialac i zaopatrzyc sie w testy i inne rzeczy.

  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 24 maja 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona no ja mam nadzieje ;) ja marzę o coreczce ;) synka już mam wiec byłaby parka.
    Ale wiecie co? Jak zrobilam test (listopad 2010 ciąża z Julciem) go szybko wyszedł pozytywny, juz jak się "moczyl"no i przyszlam z tym testem do pokoju do Meza i najpierw szok ze jak to ze ja nie mogę teraz bo ja studiuje a przecież dzidzia wystarana a potem od razu ze będzie syn! No i syn jest.
    Teraz wszystkim kobitkom w ciąży powiedzialam ze będą mieć corki no i rzeczywiście ;)

    2fd53eed.gif
  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 24 maja 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona tak to ja w awku ;) zdjęcie z wesela znajomych (tej koleżanki co dziś urodziła) rok temu w sierpniu ;) wiele się nie zmieniło w moim wyglądzie od tego czasu ;)

    2fd53eed.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama91 wrote:
    Arizona tak to ja w awku ;) zdjęcie z wesela znajomych (tej koleżanki co dziś urodziła) rok temu w sierpniu ;) wiele się nie zmieniło w moim wyglądzie od tego czasu ;)
    i chyba to mnie skłania przy dziewczynce, jak nic pasuje mi córcia dla Ciebie, jak już urodzisz to jakbyś sobie przypomniała to daj mi znać:) Ciekawa jestem czy zgadłam:)
    Ciri z tymi bliźniakami to żartowałam (czysta złośliwość. nie wiem czy do Ciebie bardziej pasuje mi dziewczyna czy chłopiec ale na pewno będzie energicznym dzieckiem i długo nie zaznasz odpoczynku:P ale będziesz wyluzowaną matką jak na moje standardy:P

  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 24 maja 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona no dam znać ;)
    Ale ja tez się wyluzowalam przez weekend. Naszykowalam się psychicznie na okres, zamowilam sobie witaminki na dozie. Wypilam trochę wina, trochę piwa.
    Będę zaskoczona jak @ nie przylezie.
    No ale dziwne te plamienie wczoraj. Na szyjce żywa krew potem na wkładce kilka plamek brązowych no i takie trochę rożne boleści (miało nie być o objawach! ;) dlatego ogolnikowo). Pozyjemy zobaczymy, jak @ nie przyjdzie to w dzień matki sobie strzele tescik ;) może akurat suprise będzie.

    2fd53eed.gif
  • niezapominajka_86 Przyjaciółka
    Postów: 115 71

    Wysłany: 24 maja 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona, nie mam wykresu :( Mam zamiar od następnego m-ca zacząć notować temperaturę, chociaż mam cichą nadzieję, że może się udało...? Możesz wróżyć w ciemno, gwarantuję, że zadbam o Twoją dobrą reputację :D

    @ nie ma, brzuch nie boli, ewentualnie zakuje czasem lewy jajnik i to tyle. Idiotka-nakręcam się jak nastolatka... Z reguły @ miałam bardzo regularny i przepowiedziany konkretnymi bólami. No nie pozostał mi nic poza czekaniem :) Jeżeli nie teraz, to w przyszłym m-cu na 100% się uda, prawda dziewczynki?

    oar8skjolhdcmtjr.png

    Wszystko ma swój czas. A na dobre rzeczy warto poczekać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę dobrej nocy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona to mi moj wlasnie mowi ze bede dobra matka, ale raczej bede uczuc dzieco jak tatusiowi w sobotni poranek podokuczac :P i bede raczej wyluzowana mama bo sama taka miałam ale moja troche spieta ze wzgledu na swoj znak zodiaku. :D
    a ja to zaawsze chcialam miec blizniaki wiecz czemu nie :)

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ