X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja witam. Mnie wpiszcie na 23.06. Zaraz jadę zrobić badania.
    Trzeba być na czczo do tych FSH i LH? Chyba nie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu dat nie wpisuje. Tylko wpisuje juz jak ktos zaciazy termin pozytywne ale bety

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mnie do pozytywnej bety jeszcze daleko ;D
    Ciri, a nie wiesz czy do tych badań hormonalnych trzeba na czczo? Bo zgłupiałam a do lab nie mogę się dodzwonić i jestem głodna :(

    EDIT: Dodzwoniłam się i nie mogę nic zjeść :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 10:52

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 25 maja 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    No to mnie do pozytywnej bety jeszcze daleko ;D
    Ciri, a nie wiesz czy do tych badań hormonalnych trzeba na czczo? Bo zgłupiałam a do lab nie mogę się dodzwonić i jestem głodna :(

    EDIT: Dodzwoniłam się i nie mogę nic zjeść :(

    Wlasnie nie zdazylam napisac, ze musisz byc naczco :) Niestety...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez sensu. Ble ble ble. Ja to mialam dzis tez na badania smigac ale kasy nie mam wiec moze daruje sobie i ten misiac pojde na zywiol.. Bo w sumie nie wiem. Jakas zrezygnowana na razie jestem i mam dziwne wrazenie ze my to slugo bedziemy sie o dziecko starac.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 25 maja 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Bez sensu. Ble ble ble. Ja to mialam dzis tez na badania smigac ale kasy nie mam wiec moze daruje sobie i ten misiac pojde na zywiol.. Bo w sumie nie wiem. Jakas zrezygnowana na razie jestem i mam dziwne wrazenie ze my to slugo bedziemy sie o dziecko starac.

    Ciri glowa do gory! Mi za chwile minie 5 lat jak sie staram - z ponad roczna przerwa co prawda, ale jednak 5 lat, wiec glowa do gory, bo Ty dopiero zaczelas :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 25 maja 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny zadam pytanie troche z innej beczki.... tylko prosze sie ze mnie nie śmiać <nonono>:)

    ale jak to jest z tymi bocianami? dajecie im wiare, że faktycznie przynoszą dzieci? jak się je zobaczy czy jak krążą nad domem itp...?

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 25 maja 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gryzelka wrote:
    dziewczyny zadam pytanie troche z innej beczki.... tylko prosze sie ze mnie nie śmiać <nonono>:)

    ale jak to jest z tymi bocianami? dajecie im wiare, że faktycznie przynoszą dzieci? jak się je zobaczy czy jak krążą nad domem itp...?

    U mnie sie to ani razu nie sprawdzilo, wiec... :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 25 maja 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo wiecie... koło mojego rodzinnego domu zagnieździły się boćki... ale jak tylko się tam zbliżam to one odlatują jak najdalej...

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 25 maja 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wazne w co Ty wierzysz :) To jest tak chyba, ze my wszystkie starajace doszukujemy sie roznych objawow i oznak, ze moze tym razem... :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 25 maja 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co sie naczytalam na forum to dziewczyny tak naprawde ktore staraly sie o fasoleczke zaszly w ciaze jak daly sobie na luz bez nakrecania sie...

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jwsli chodzi o bociany w maju w mojej rodzinie same bocki byly ja je rozdalam no i dziewczyny pozachodzily w ciaze a ja nie. Wiec nie wiem jak to jest.

  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 25 maja 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a ja miałam dzis @ dostać no i na razie nie ma. Śluz bialawy., rozciagliwy, szyjka tez nie okresowa.
    Nie wiem, mam dość juz tego cyklu, wolalabym juz albo okres albo wiedzieć.
    Nie wiem kiedy test zrobić i czy to w ogóle sens ma. Może lepiej iść na bete? Dziś robilam nie z porannego no i co jak no niby na poczatku jakiś mega cień a potem nic nie widac.
    Apetyt za to w końcu zaczął mi dopisywac. Konia z kopytami bym zjadła. I tak kombinuje może zanim Julusia odbiorw z przedszkola to sobie pojade na kukurydzę do KFC bo mam po drodze a tak uwielbiam ;)
    Bylam dziś u malej Zuzi. Ale spioch a za go jeść wcale nie chce. A jakie miny strzela ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 12:19

    2fd53eed.gif
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 25 maja 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama91 na bete predziutko!:)

    w zeszlym cyklu na spacerze dwa razy przelecialy nad nami bociany, jeden zatoczyl nawet dwa kola i nic wiec nie wiem, juz chyba nie wierze:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 25 maja 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia no ja tak się właśnie zastanawiał bo dwa dni temu (sobota) miałam plamienie, żywa krew na szyjce, na wkładce kilka brązowych plamek. Jakby to było implantacyjne to i na test chyba jeszcze za wcześnie... Po ilu h rozpoczyna się produkcja bhcg?
    Chyba jeszcze poczekam. I tak juz jestem wkurzona i w ogóle niedługo jakiejs choroby dostane nerwowej a to 1,CS. Pora znow się wyluzowac ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 12:28

    2fd53eed.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 3 dniach od implentacji jest wykrywalne bhcg czasem po 2. Ale kiedy dochodzi do ilosci kiedy na tescie jest kreska to nie wiem.

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 25 maja 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie tak jak ciri mowi, jezeli bylo w sobote takie cos to mysle ze mozna sprawdzic jutro, zalezy w sumie jaki wydatek :) jak 40 zl tak jak u mnie w jednej przychodni to bym poczekala, ale jest jedna za 20 zl wiec pewnie juz jutro bym tam biegla na Twoim miejscu :D

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 25 maja 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri no bo zawsze w moczu jest mniej HCG niż we krwi. Ja tak nie Lubie tych sikancow.
    Klaudia zadzwonie do diagnostyki po ile maja. Ale to tak jutro/pojutrze. Tam cos chyba 25zl. 40 nie dam, za dużo :P

    O znalazłam w punkcie krwiodawstwa za 18zl. Najwyżej jutro polece rano.

    2fd53eed.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mialam typowo implantacyjne krawienie. Z dokladnymi bylami i u mnie niestety to nie bylo to ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama jeszcze to moglo byc plamienie okoloowulacyjne.

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ