X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 25 maja 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss no piękna beta! Gratulacje jeszcze raz ;)
    Ja jednak do jutra czekam na okres bo sprawdzalam dokladnie kalendarz i wyszlo ze miewalam i cykle 29 dni, także ma jeszcze jeden dzień na zjawienie się małpa wstretna :P
    Chociaż maz jak powiedziałem ze chyba cos się opóźnia juz miał gotowa odpowiedz ale nie czekam jeszcze jeden dzień.
    Ciągle mam taki ohydno słodkawy posmak w buzi, nie mogę się go w ogóle pozbyć!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 19:54

    2fd53eed.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama91 i jutro przejdziesz do Nas z wieścią, że jesteś drugą z Naszego grona i tak dalej się posypie dalej:):) Rozsiewajcie Dziewczyny to będzie szczęśliwy wątek!:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    Ja byłam na badaniach i zapłaciłam 422 zł. Załamka normalnie.
    Robiłam test AMH, cytomegalie, różyczki, hivy, hcv, hbs, LH i FSH, prolaktyna, TSH, anty TPO. Dużo tego było, a wszystko to zlecił mi dr przed HSG, żeby ocenić jak się mają moje hormony. Straszna kwota ..
    nie zrozum mnie źle ale część tych wyników w ogóle nie powinno na tym etapie się robić (no chyba, że kasy ma się jak lodu wtedy czemu nie)
    przecież np. HIV to badanie zleca się ciężarnym, tak jak różyczkę, cytomegalię a reszta faktycznie może być przydatna. Ja przed HSG nie miałam żadnych z tych badań ale hormony tj. FSH, prolaktyna estradiol TSH progesteron, testosteron miałam na bieżąco robione właśnie pod diagnostykę. Ja i wiem, że żadna z nas raczej się nie odważy podważyć zdania lekarza ale powiem Ci że zastanawiający jest ten Twój komplet badań.

  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 25 maja 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AA na Polsat romans leci mój ulubiony serial Gotowe na wszystko. Uwielbiam <3 i to maz mi włączył ;) i nie marudzil ze "EE to szit nie BD oglądał" Co prawda druga seria ale Lubie wszystkie ;)

    2fd53eed.gif
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 25 maja 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :). Miałam jednak czuja tydzień temu :). Bardzo się cieszę, z wyniku progesteronu :).
    Nie pozbędziecie się mnie tak szybko z tego wątku hehe, bo stwierdziłam że nie chcę na razie przenosić się do "oczekujących", żeby się nie nakręcać... a to coś boli, to już źle, a wyniki nie takie, itd itp. Z tego też względu nie mierzę temp. od pozytywnego testu i nie badam szyjki :), to pozwala zachować spokój :D

    Zaczynałam ten cykl z nastawieniem, że trzeba wyluzować, zająć się sobą i uszczęśliwiać się, nie stresować i nie przejmować za bardzo i tak zamierzam czynić dalej :D

    Doskwierają mi jedynie te zawroty, ale to chyba przez te zmiany hormonalne :), nie są uporczywe, ale muszę uważać ;). No i senność i zmęczenie, no mega :D.

    Co do badań, na mnie czeka jeszcze mój bon dla kobiet w ciąży z Diagnostyki :D pakiet badań za 99zł :D gin powiedział, że sie opyla, badania ważne do 30.06. Jest też pakiet dla kobiet planujących, ale tamte robiłam już częściowo na własną rękę :).
    Cóż pozostaje mi usiąść i nadrabiać co tu naskrobałyście, bo leciałam po łepkach więc co nieco się orientuję :) ale nie chcę Was tu zaniedbywać i zanudzać sobą :P

    P.S pozytywne myślenie, więc walnęłam sobie suwaka, a jak! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 20:13

    h84fe6ydttjiala2.png
  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 25 maja 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O gotowe na wszystko:-) kocham.... Oglądałam wszystkie serie ale jak jeszcze kablowke miałam... Teraz na naziemnej to dupa blada.... :-(

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 25 maja 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla bardzo bym chciała wpaść z dobra nowina. Pozyjemy, zobaczymy ;)
    Iriss no te pakiety w Diagnostyce się oplacaja ;)

    2fd53eed.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi być dobrze!! Wszystkie sie w koncu doczekamy na fasoleczki :P ja mam jeszcze 3 dni do @. Pewnie przyjdzie... ale zawsze te 3 dni jest nadzieja :P
    Też troche wyluzowałam i staram sie o tym nie myslec. Jednak z tyłu głowy siedzi wredna myśl... że chyba sie nie doczekam. Ale nie nakrecajmy się. Uda nam sie!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    nie zrozum mnie źle ale część tych wyników w ogóle nie powinno na tym etapie się robić (no chyba, że kasy ma się jak lodu wtedy czemu nie)
    przecież np. HIV to badanie zleca się ciężarnym, tak jak różyczkę, cytomegalię a reszta faktycznie może być przydatna. Ja przed HSG nie miałam żadnych z tych badań ale hormony tj. FSH, prolaktyna estradiol TSH progesteron, testosteron miałam na bieżąco robione właśnie pod diagnostykę. Ja i wiem, że żadna z nas raczej się nie odważy podważyć zdania lekarza ale powiem Ci że zastanawiający jest ten Twój komplet badań.


    Wiem właśnie, ale poniekąd jestem od niego uzależniona bo chcę startować z inseminacją i rządowym in vitro tam, gdzie mamy udokumentowane wcześniejsze leczenie. Zastanawialiśmy się z mężem, czy nie zmienić kliniki. Kasy nie mamy niestety i bardzo na to wszystko oszczędzamy. HIV kazał mi zrobić przed HSG właśnie, tak jak HBS i WR. Cytomegalie i różyczki miałam w pakiecie po 9zł, więc jeszcze mi się upiekło. Wymyślił jeszcze ten nieszczęsny test AMH, który kosztował mnie 180 zł aż. W sumie nie byłam badana od wielu lat, więc może to i dobrze że są wyniki.


    FSH mam 7,22
    LH 5,36
    Nie ma podanych norm

    Prolaktyna: 136,10 norma 102-436 (to chyba dobrze?)
    TSH: 1,07
    Anty TPO nieszczęsne aż 143,10 przy normie do 34 ( ale wiedziałam, że mam Hashimoto)

    I co u mnie jest mega złe, to mam erytrocytozę..niestety.

    Myślę, ze chyba nie można się przyczepić cooo?

    Iriss, ja też korzystałam min z tego bonu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 20:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam u lekarza przed staraniami i zlecił mi tylko usg i krew bardziej podstawy bez hormonów, pytałam o różyczke, toxo to powiedział, że teraz nie ma sensu. Niby nie było podstaw, bo nigdy nic mi nie było, a przynajmniej nigdy mi nic nie wykryto. Hormony miałam badane 2 lata temu i wszystko w normie. Jak tak piszecie o tych badaniach to zastanawiam się czy też nie powinnam sobie zrobić. Ale mnie dziś brzuch boli dostanę jak nic @, choć dziwne, że zero bólu piersi.

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 25 maja 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i moja temp poszła dziś znacząco w dół :-( strasznie słabo się czuje i plecy mnie bolą okropnie że prawie się ruszać nie mogę.
    Brzuch boli, jajniki pobolewają...
    Szyjka wysoko i biały śluz...
    Co jest grane się pytam..? :/ cholera wie... aż boję się jutro temperatury mierzyć, bo boję się kolejnego spadku

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 25 maja 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeinka no ja mam tak samo jak Ty z tym śluzem i szyjka. Nie wiem tylko jak z temperatura bo nie mierze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 21:56

    2fd53eed.gif
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 25 maja 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama91 wrote:
    Kofeinka no ja mam tak samo jak Ty z tym śluzem i szyjka. Nie wiem tylko jak z temperatura bo nie mierze.

    :/

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 05:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Nie chce mi sie do pracy isc:/
    Milego dnia Wam zycze, oby dzis pojawila sie druga krecha na testach:)

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 26 maja 2015, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss gratulacje :) Wiedzialam, ze wynik bedzie piekny! "Nudnej" ciazy Ci zycze ;)

    mama 91 liczymy na Ciebie jako na ta druga z naszego grona, ktora przekaze dobra nowine.

    U mnie jeszcze jeden dzien czekania, zeby dowiedziec sie czy w tym cyklu jest szansa, czy przestac sie ludzic...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morelka nie przejmuj sie ja mam to samo. Moja praca z zadnej strony nie przynosi mi satysfakcji ani nic... Juz nawet wolny weekend nie dziala cudow... Wyjechalabym gdzies... Za tydzien wolny weekend jakbym wiedziala ze bedzie ladnie i cieplo to pod namiot bym skoczyla a tak dupa...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja miałam dziś wieeelki problem ze wstaniem do pracy - długo w nocy bolał mnie brzuch jak na @, ale jej nie ma póki co. Obudziła się nadzieja, ale na razie tłumaczę sobie, że mi coś zaszkodziło. Dziewczyny niedługo weekend czerwcowy to sobie trochę odpoczniemy, a potem w ciąży...:):)

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 26 maja 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak czerwiec juz za pasem dziewczynki :) Niedlugo zaczniemy widziec same zielonosci!

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaluje ze ja mam tak pozno owulacje bo weekend czerwcowy moglby byc dla niektorych ciazowy. Ale wiecie co chyba uda mi sie na luz wziac w tym cyklu. Poza mierzeniem temperatury nic nie zamierzam robic. Pije winko i chyba nawet testow owu nie bede robic. Bo przez to w psychoze mozna wpasc. A ja chce czerpac przyjemnosc z robienia dziecka... Niby seks spoko ale jakos tak presje czuje. Zaczne sie regularnie kochac (jak mi sie uuda) i poczekam na rezultaty..

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 26 maja 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri22 i tak trzymaj! bliskość z partnerem niech będzie przyjemnością a nie obowiązkiem, gdzie w głowie wykresy, testy itp. Idźcie na żywioł i bawcie się i cieszcie sobą :), a samo przyjdzie :). Wiem, że czasami chciałoby się szybciej i rozumiem sytuację z pracą, bo ja miałam podobnie dlatego bardzo chcieliśmy już na początku roku zajść, ale ta presja była zbyt duża. Jak zluzowałam i stwierdziłam, że co będzie to będzie, że damy sobie radę, bo wcześniej mam wrażenie że ciążą chciałam zatrzymać stanowisko i wcześniejszą pensję. Zmiany nie uniknęłam, pogodziłam się z sytuacją i co? i groszek jest :), może będzie ciężej ale wiem że damy radę :).
    Wirusuję :)


    P.S można zaktualizować pierwszą stronę i dodać moja betkę :) no chyba że będziemy czekać do jutra, na powtórkę :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2015, 08:04

    kofeinka lubi tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ