X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wlasnie musze wisiolek i cos tam cos bo najgorszy problem mam z tym ze okres mam skapy i bez blomy sluzowej...

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 21 maja 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja na tym nowym watku :) Ja dzis meza wysylam po winko, nastepna porcje migdalow, Omege 3 i magnez z B6, zeby powalczyc jeszcze z tym cienkim endo...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co tak się zastanawiam, ale aż mi głupio pytać ....

    Jak podczas seksu dochodzi do wytrysku to po wszystkim leżycie z nogami w górze czy jak? Myć się raczej nie bardzo bo wszystko "wyleci". Rano się myjecie czy jak?
    Wiem, że głupie pytanie ale nurtuje mnie

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    styczniowa ja to nie dawalam nog do gory, ale lezalam nie wstawalam juz wogole;p rano sie ogarnialam, chociaz zapach po nocce nie byl zbyt przyjemny :O

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny uda się!! musi się udać, co do męzów i seksu- moj stwierdzil, ze w nastepnym cyklu to on będzie mowil kiedy bedziemy to robic, bo ja sie chyba nie bardzo na tym znam :P
    Moze mu się uda :D Cale szczescie, ze teraz mam kupe pracy i nie mysle tak intesywnie, dlaczego akurat nam sie nie udaje. Po wakacjach wszystkie będziemy z brzuchami, ja w to wierze!!

    ciri22- robilas test?

    SurfGirl lubi tę wiadomość

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa27 wrote:
    Wiecie co tak się zastanawiam, ale aż mi głupio pytać ....

    Jak podczas seksu dochodzi do wytrysku to po wszystkim leżycie z nogami w górze czy jak? Myć się raczej nie bardzo bo wszystko "wyleci". Rano się myjecie czy jak?
    Wiem, że głupie pytanie ale nurtuje mnie

    Ja staram sie polezec chociaz kilka minut, ale nie z nogami w gorze tylko tak po prostu :) Potem do wc i podmywam sie potem.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tadam, jestem i ja :D. Pisałam właśnie w majowym wątku, że jem śledzie po wiejsku i zapijam kawą zbożową z mlekiem :D kto mnie dziś pobije w tym mixie? :P

    Ja po zbliżeniu leżę 15-20 min (dłuży się to:P ), a później idę trochę się ogarnę, rano myjku myjku. Czasami podnosiłam pupkę do góry na poduszce, a raz chyba leżałam na brzuchu :P, świeca mnie ominęła ;) mąż by chyba padł - albo nie, kazałabym mu trzymać mnie za nogi ;D

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, odnośnie wiesiołka, ja w tym cyklu przetestowałam Oeparol femina czyli wiesiołek + olej z lnu, bo len ma omega3, więc dla tych co starają się o grubsze endometrium to chyba fajna sprawa :), co prawda tego omega3 nie ma tam końskich dawek, ale jest kapsułka 2w1 :D

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Ja staram sie polezec chociaz kilka minut, ale nie z nogami w gorze tylko tak po prostu :) Potem do wc i podmywam sie potem.

    czytalam gdzies, ze powinno się na kazdym boku chwile polezec, na brzuchu i plecach... Nie wiem ile w tym prawdy, hehe :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moze na pierwszej stronie zrobie liste dziewczyn z watku starajacych sie? Bez dat, ale takie co sie beda starac o wakacyjnego groszka?

    Małami89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss- a u Ciebie rośnie mała fasolka? Bo chyba nie doczytalam :)

    ciri22- jestem za!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 15:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małami89 wrote:
    czytalam gdzies, ze powinno się na kazdym boku chwile polezec, na brzuchu i plecach... Nie wiem ile w tym prawdy, hehe :)
    podobno to pomaga w tylozgieciu szyjki czy cos :)

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej by było aby mąż podniósł do góry i zrobił szejka :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 15:27

    ciri22, Małami89 lubią tę wiadomość

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, żeby się dobrze wymieszało? :D
    Aaaa wiecie co? widziałam dziś kominiarza! takiego prawdziwego, w tym kapeluszu :D.
    Kurcze najeździłam się dziś i nałaziłam, bo działałam w terenie ;P i brzuch mnie trochę pobolewać zaczął, ale już w domku i laba :) powiedziałam, że nic nie robię!

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małami89 wrote:
    Iriss- a u Ciebie rośnie mała fasolka? Bo chyba nie doczytalam :)

    ciri22- jestem za!
    Testuję 25go :). Wykres mój na dole :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem co z moim okresem, temperatura spadla choc mierzylam dzis wczesniej, niby o 20 minut ale jak potem zmierzylam o tej co zawsze to byla wyzsza o jedna kreske!!! nawet wiecej...

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa27 wrote:
    Najlepiej by było aby mąż podniósł do góry i zrobił szejka :P
    O ja, wyobraziłam sobie to! Najpierw gra wstępna, później seksik, na końcu za nogi i kręcenie oczywiście zgodne ze wskazówkami zegara :D.

    h84fe6ydttjiala2.png
  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 - jestem za:)

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Poniewaz zostal nam jeszcze miesiac wiosny, a bociany zagniezdzily sie juz w Polsce, postanowilam zrobic watek ktory da nadzieje tym ktore maja dlugie cykle i nigdy nie wiedza kiedy bedzie owulacja, oraz dla tych ktore przerywaja starania teraz z jakis powodow, albo dla tych ktore czekaja na odpowiedni moment zeby zaczac sie starac, oraz dla tych ktore wlasnie mysla ze w WAKACJE -w ten czas beztroski i wyjazdow i seksu w milej atmosferze uda im sie zaciazyc :)

    Ja sama nie odpuszczam ale raczej sadze ze jak teraz mi sie nie uda, to moze sierpien przyniesie zmiany, wtedy tez ma wyjazd 4 dniowy gdzie muzyka reagge i namiot nastraja do wiekszej ilosci seksu, niestety pytanie czy wlasnie wtedy wypadnie moja owulacja.... no nic czas pokarze ale moze ktores z dziewczyn chca sie przylaczyc do tego wyczekiwania do seksu na zielonej lace, na plazy czy tez w hotelowym pokoju :)
    Jesli beda chetne bede robic liste testujacych ale na razie tylko bez dat.
    No i oczywiscie zapraszam do plotek ploteczek nie tylko na temat objawow i staran bo to sie juz robi meczace :P


    Ciri piszesz o Woodstocku ;-) ?

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra to jak kot mi z brzucha zejdzie to to zrobie za chwile :P potem bede kazda z dziewczyn dopisywac :D

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ