X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małami89 wrote:
    Iriss- chyba zacznę od nastepnego cyklu.

    Powiedzcie mi czy zaczyna się mierzyć od pierwszego dnia miesiączki?

    Ja podobnie jak dziewczyny mierzę od 1dc, ale możesz zacząć też po @. Ważne, żeby temp. było na tyle dużo, żeby był widoczny skok, owulka i II faza

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedługo powstanie nowy wątek, ale na jakimś forum uzależnień :D spotkamy się tam wszystkie ;)

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahahaha mysle ze to juz jest po uzaleznienie :) kurcze ale nas sporo sie zebralo przez jeden dzien :D

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle ja zgłupiałam :P Kupiłam specjalnie nowy termometr z dwoma miejscami po przecinku, sprawdzałam, czy pokazuje różne temp., a jak rano mierzę, to od 4 dni ciągle 36,50!

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Blahahaha mysle ze to juz jest po uzaleznienie :) kurcze ale nas sporo sie zebralo przez jeden dzien :D

    Ciri namawiasz, namawiasz to przylazłam :P

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, dzięki. Powiedzcie mi jeszcze jakim termometrem to robicie? Czy to ma znaczenie, rtęciowy, elektorniczny?

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małami89 wrote:
    Super, dzięki. Powiedzcie mi jeszcze jakim termometrem to robicie? Czy to ma znaczenie, rtęciowy, elektorniczny?

    Ja mam elektroniczny, tzw. owulacyjny, czyli obrzydliwie różowy :P i z dwoma miejscami po przecinku. Z tego co wiem, nie ma wielkiego znaczenia, czy jest elektroniczny, czy rtęciowy, poza tym, że tym drugim musisz dłużej mierzyć

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Karaluch Koleżanka
    Postów: 44 9

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu, mi się śni czasem ten nieszczęsny termometr :)

    Elektroniczny z dwoma miejscami po przecinku. Rtęciowym chyba nie chciałby mi się robić

    yyl801z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    ja mam za 13 zl wiec spoko :) elektonoczny z dwoma miejscami po przecinku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 16:02

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dolaczam sie do was :) Moj 1cs skonczyl sie @ ale wierze ze w tym bedzie juz zielono :) :D nawet fajnie bybylo moj P mialby piekny prezent urodzinowy :)

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa jestes :) Jak milo :D a ja zrobilam liste i jak ktoras zaciazy to bede dodawac jej GROSZKA z DATA pozytywnej BETY! :)

    lisa, alicjaaaa lubią tę wiadomość

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brakuje tu jeszcze kilku dziewczyn, ale liczę że nas odnajdą :D

    h84fe6ydttjiala2.png
  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ale jak Wy mierzycie tym temometrem elektronicznym? bo mój to zaczyna pikać po 10 sekundach i pokazuje jakieś strasznie niskie temp.... chyba zaiwestuje w nowy...

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnajda odjnajda :D ja o to zadbam :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gryzelka wrote:
    dziewczyny ale jak Wy mierzycie tym temometrem elektronicznym? bo mój to zaczyna pikać po 10 sekundach i pokazuje jakieś strasznie niskie temp.... chyba zaiwestuje w nowy...
    noo moj pika po pol mimuty i pokazuje normalne temperatury. wiec nie wiem, noo normalnie w cipke se wkladam i sobie pika :P porownywalam z innym to podobne sa temperatury.

    gryzelka, Styczniowa27 lubią tę wiadomość

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gryzelka wrote:
    dziewczyny ale jak Wy mierzycie tym temometrem elektronicznym? bo mój to zaczyna pikać po 10 sekundach i pokazuje jakieś strasznie niskie temp.... chyba zaiwestuje w nowy...
    Ja kupilam na ebay za 7,99euro termometr +8 test owulacyjny+ 2 testy ciazowe

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jak pika to wyjmujesz? czy czekasz te 3 min?

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w ogole jaka jest roznica mierzenia pod jezykiem a w pochwie???

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa27 wrote:
    Wiecie co tak się zastanawiam, ale aż mi głupio pytać ....

    Jak podczas seksu dochodzi do wytrysku to po wszystkim leżycie z nogami w górze czy jak? Myć się raczej nie bardzo bo wszystko "wyleci". Rano się myjecie czy jak?
    Wiem, że głupie pytanie ale nurtuje mnie
    w tym cyklu, leżałam chwile...ale chwilę i potem szłam do łazienki na delikatne podmycie, bo zapachu spermy bym długo nie zniosła, zresztą zawsze coś tam wypłynie, nóg w górze też nie trzymałam, serio to jest ogromne ciśnienie i co ma tam wpaść to wpadnie a co nie trafiło albo nadmiar to wypłynie, polecam chwile poleżeć bez ruchu:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gryzelka wrote:
    ale jak pika to wyjmujesz? czy czekasz te 3 min?
    wyjmuje, i u mnie temperatury sa normalne :)

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ