X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    a w ogole jaka jest roznica mierzenia pod jezykiem a w pochwie???
    pod jezykiem jest bardziej zaburzona i nie stala, w pochnie jednak mniej ale najlepiej slyszalam jest badac w odbycie bo tam to juz w ogole stala jest temperatura..najmniej czynnikow na nia wplywa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 16:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Akurat nie, Ostróda Reaggee festival, tam spokojniej lepsza moza i mniej ludzi :D
    to może na kawę wpadniesz? blisko już będzie

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie zdecydowalam na jezyk w tamtym cylku moze w tym dowcipnie haha zaczne

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wiem,że tu już nie pasuje ale i tak się rozgoszczę! Będę Was mobilizować, uprzykrzać dni Ciri, ściskać Morellę (a tak swoją drogą gdzie ta?) i wpierdzielać fistaszki z Alicją....resztę też pozdrawiam ciepło:)

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zakaz jest mowienia o objawach bo zaraz wszystkie beda je mialy. Ok?

    Lubimy zaciazone ale ja przynajmniej nie przepadam za sluchaniem o objawach u zaciazonych bo zaraz sama je mam i zauwazylam ze wiele dziewczyn tak tez ma :P i sie niepotrzebnie nakrecamy dodatkowo :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 16:24

    Małami89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    to może na kawę wpadniesz? blisko już będzie
    Noo zobacze zobacze bede samochodem z moim G wiec jest szansa:P

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ale zakaz jest mowienia o objawach bo zaraz wszystkie beda je mialy. Ok?

    Lubimy zaciazone ale ja przynajmniej nie przepadam za sluchaniem o objawach u zaciazonych bo zaraz sama je mam i zauwazylam ze wiele dziewczyn tak tez ma :P i sie niepotrzebnie nakrecamy dodatkowo :D
    Ooo nie doczytałam tego, przemilczałabym temat dzisiejszych śledzi i kawy ;P
    Obiecuję poprawę ;)

    P.S w rossmanie jest -40% na kosmetyki piel. do twarzy :D zakupiłam sobie kremy, szkoda że nie ma promocji na maseczki :/ bo to moja ulubiona półka :P

    Arizona_R lubi tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha jest cos w tym ja jak sie naczytalam o objawach to je wszystkie mialam....

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no postaram się! Na razie nie mam żadnych więc nie będzie trudno:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wlasnie dlatego ten temat luzniejszy, gadamy o wszystkim a Iriss na sledzie i kawe za wczesnie, nawet jak jestes w ciazy to zbieg okolicznosci to sie zaczyna najwczesniej kolo 2 miesiaca, a tak na calego to kolo 6 i dalej :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo zobacze zobacze bede samochodem z moim G wiec jest szansa:P
    ooo to Ci oddam testy owulacyjne i jak zostanie to inofclic:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale to dopiero w sierpniu, do tego czasu mam zamiar byc w ciazy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    haha jest cos w tym ja jak sie naczytalam o objawach to je wszystkie mialam....
    jak każda z nas a ja to marudziłam czemu mnie cycki nie bolą tak jak powinny!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    ale to dopiero w sierpniu, do tego czasu mam zamiar byc w ciazy :D
    a to Ci nie dam!
    ale w sumie chyba mogę to którejś podesłać...tylko sprawdzę czy jest sens w ogóle wysyłać...w sensie ilość...jakby ktoś był z Olsztyna to chętnie oddam nawet małą ilość

  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystkie mamy taki zamiar;)

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej wlasnie mnie moj men tekstem zabil :)
    Mowie do niego kup mi piwo bo trzeba piwo i seks na rokrecenie okresu bo dalej go nie ma
    a on na to jestes w ciazy
    na co ja ze temperatura spadla wiec nie
    na co on przeciez na dworze jest 10 stopni mniej niz wczoraj wiec nie dziwne ze u mnie tez spadla :)
    AAAA padlam :P

    lisa, KASIAG24, Arizona_R, Karaluch, alicjaaaa, mama91, karlik lubią tę wiadomość

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehehe nie bola jak powinny :D :D ja sie cieszylam ze w tamtym mnie nie bolaly bo tak to zawsze bola :/.....a tak w ogole to moj pierwszy cykl z testami owu kiedy je sie powinno uzywac????

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Ooo nie doczytałam tego, przemilczałabym temat dzisiejszych śledzi i kawy ;P
    Obiecuję poprawę ;)

    P.S w rossmanie jest -40% na kosmetyki piel. do twarzy :D zakupiłam sobie kremy, szkoda że nie ma promocji na maseczki :/ bo to moja ulubiona półka :P


    ja tez juz bede ciuchutko;p ooo fajnie wlasnie sie przed lekarzem wybieram do rossmana ;p

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri a ty robilas test????

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    hehehehe nie bola jak powinny :D :D ja sie cieszylam ze w tamtym mnie nie bolaly bo tak to zawsze bola :/.....a tak w ogole to moj pierwszy cykl z testami owu kiedy je sie powinno uzywac????
    Ja robilam codzinnie wieczorem kolo 22 bo ktoras z dziewczyn powiedziala ze wtedy jest najwiecej LH i u mnie sie sprawdzilo w dniu piku LH mialam o 16 dwie prawie takie same kreski a o 22 juz mocniejsza.
    I zaczelam robic kolo 10dc

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ