X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    heheheh i zostalas na dluzej... dlugo juz jestescie razem??
    ponad rok :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    To jeśli można też jako świeżak chętnie dołączę. Marne mam szanse na czerwiec, bo w tym cyklu wszystko po omacku. Poprzestawiało mi się w ostatnim i tak nie mogę dojść do porozumienia z ciałem:). Ale testować będę:)
    Witamy witamy juz dopisuje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale żeście naprodukowały tych stron... :P

    U mnie jeszcze podmuchu nie było co prawda, ale chętnie się przyłączę jak nie macie nic przeciwko ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiscie ze nie :) zbieramy ekipe na dluzej :D

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 21 maja 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapraszamy zapraszamy :) a ja moze bym w koncu domek ogarnela ajjjj jakie te forum wciagajace jest :P

    ciri22, alicjaaaa lubią tę wiadomość

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 21 maja 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    Ja sie zdecydowalam na jezyk w tamtym cylku moze w tym dowcipnie haha zaczne

    Ja poprzednie dwa cykle mierzyłam pod językiem i niby było widać i skok i różnice temperatur, ale w tym cyklu mierzę już w pochwie.

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie ja się przyklejam na dobre :)
    Byłam dziś u neurologa i kazała mi odstawić leki na czas, aż wyjaśnię co z moim brakiem @. Przepisała inne na ciśnienie, które są dozwolone i oczywiście zaświadczenie do gina, że mam brać clexane. Do końca życia kwas fioliowy 15 mg i witamina B6..rozkosznie.

    Fajna ta mama twojego M Ciri. Moja od 12 lat jest dla mnie katorgą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie ja też wchodzę i patrzę - wątek dla mnie!, a zanim przeczytałam całość 2 strony doszly;) dobrze będzie z kim się naradzać.

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 21 maja 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo, dużo coraz więcej ;)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo lubie mame swojego M :) Naprawde po matce swojego bylego bylam negatywnie nastawiona a ta jest mega :)

    Dziewczyny ktora z wawy lub okolic i tanie laboratorium moze polecic?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa jestem jak moja teściowa w przyszłości przyjmie wiadomość o tym, że będzie babcią-na razie wiem, że liczy, że to daleka przyszłość:). Och zrobiłabym jej niespodziankę;);).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja juz po pol roku bycia z G powiedziala ze nie obrazila sie gdybysmy mieli teraz dziecko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry! Witam wszystkie Panie:) Ciri, wpisz mnie na te zacna listę, prosze:)
    Ja bede starac sie do oporu, ale cos czuje, ze szybko to jednak nie zaciaze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie przed rokiem szkolnym bedziemy juz w ciazy :) w koncu to 3,5 miesiaca:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryste Panie, nie nadrabiam czytaniem. Zaraz szwagier wbija na " debate" wiec pewnie dzis sie nie poudzielam za bardzo, ale jutro nadrobie te miloon stron, ktorymi pewnie mnie uraczycie:)
    Temat tesciowych jest generalnie studnia bez dna, a wierzcie mi, moja tesciowa to dopiero jest... No, domyslcie sie:].

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 21 maja 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie strasznie pedzicie z tymi stronami a ja mam generalnie malo wolnego czasu ;)

    moja tesciowa jest za to super:) najlepsza:)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba mam teraz ostatnią szansę, bo umowa mi się kończy w październiku, a muszą być 3 msc przed. Zastanawiam się czy gdybym zabrzuszkowała w czerwcu to lekarz mi wyda tak zaświadczenie, żeby były te 3 msc. A Ciri22 jak u Ciebie z pracą, bo też wspominałaś, że mmusisz teraz?.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A debata o ktorej? Tez chce ogladac wlasnie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ja chyba mam teraz ostatnią szansę, bo umowa mi się kończy w październiku, a muszą być 3 msc przed. Zastanawiam się czy gdybym zabrzuszkowała w czerwcu to lekarz mi wyda tak zaświadczenie, żeby były te 3 msc. A Ciri22 jak u Ciebie z pracą, bo też wspominałaś, że mmusisz teraz?.
    U mnie coraz gorzej, ale na razie staram sie o tym nie myslec... mowie jeszcze max dwa miesiace... naprawde jest zle...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Debata jest chyba cos kolo 19 na tvn...pewnie tvp też transmituje.
    Ja dzis chodze po scianach. Polowa okresu, a najchetniej wskoczylabym na chlopa i chyba bym go zlamala...takie libido. Im starsza jestem tym bardziej mi dupke nosi.

    Arizona_R lubi tę wiadomość

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ