X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    ojej wlasnie mnie moj men tekstem zabil :)
    Mowie do niego kup mi piwo bo trzeba piwo i seks na rokrecenie okresu bo dalej go nie ma
    a on na to jestes w ciazy
    na co ja ze temperatura spadla wiec nie
    na co on przeciez na dworze jest 10 stopni mniej niz wczoraj wiec nie dziwne ze u mnie tez spadla :)
    AAAA padlam :P

    hahaha Ciri leze i kwicze dobry aparat :D

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    ciri a ty robilas test????
    mialam dzis robic trzeci ale nie robilam bo temperatura spadla, ale okres nawet nie puka... nic, zero...

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa ok dzieki ;)

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    ojej wlasnie mnie moj men tekstem zabil :)
    Mowie do niego kup mi piwo bo trzeba piwo i seks na rokrecenie okresu bo dalej go nie ma
    a on na to jestes w ciazy
    na co ja ze temperatura spadla wiec nie
    na co on przeciez na dworze jest 10 stopni mniej niz wczoraj wiec nie dziwne ze u mnie tez spadla :)
    AAAA padlam :P
    dopóki Ci gaci nie zaleje ani się waż alkoholu! sex dozwolony:P
    serio sprawdziłabym progesteron choćby ze względu na słabą/skąpą miesiączkę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak nie przyjdzie normalny okres do poniedzialku to zwalniam sie z roboty i na krzywy ryj do lekarza smigam, bo to jest nienormalne... a juz w poniedzialek bedzie 18dpo

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri lec moze na bete to jest pewniejsze od testu

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh, nie chce, ja wiem ze w ciazy nie jestem, dzis nawet cycki przestaly bolec. Wiec czekam na okres

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to chyba nie powinny przestan skoro @ nie ma.... u mnie tak jest

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba wieczorem jest najlepiej...mi rano nie wyszedł w ogóle a wieczorem cudo...owulacja była i tak 3 dni po, wiadomo sygnał był, a ile ja się naprzeżywałam
    Najpierw myślałam, że ovu była i na majówkę wysłałam swojego do teściów, a 1 maja byłam na monitoringu a ten mi mówi, ze jest pęcherzyk i to duży, lekko za duży...i jaki miałam dylemat...ściągnąć swojego (potrzebował chłop tego wyjazdu a w domu męczył by się tylko, oczywiście pomijając etap seksu) czy jechać tam?
    I co zrobiłam? Pojechałam, stwierdziłam, że od seksu u teściów nie umrę (ale wiecie jak to jest), u teściów dom pełen a ja siedzę i zasypiam o 11 chciałam nawet do domu wracać....w końcu poszliśmy spać, o 12 się przebudziłam i mówię no nie dam rady, ni cholery...poszłam spać, wstałam o 2 i dalej nieprzytomna byłam, wykalkulowałam, ze o 4 jak się obudzę (budzę się dość regularnie)to teść może już mieć delikatniejszy sen więc co mi zostało obudziłam swojego, ten chwilę protestował no ale seksem zawsze przekupię:)
    Po wszystkim poszliśmy spać i tak spłodziliśmy naszego groszka bo 4maja już nie było śladu po pęcherzyku:P

    kofeinka, alicjaaaa, karlik, SurfGirl lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam u tesciow przez 3 miesiace regularnie seksu uprawialam :P i bylo fajnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    to chyba nie powinny przestan skoro @ nie ma.... u mnie tak jest
    u mnie cycki na okres bolały mocniej niż teraz...naprawdę indywidualna sprawa

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nie wiem czy mialabym odwage jakos tak dziwnie.... i w sumie nie dlugo sie okaze bo remont w kuchni bedziemy robic i trzeba bedzie sie przeniesc do tesciow....

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wbijam kochana i ja do Twojego wątku :)

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    a ja nie wiem czy mialabym odwage jakos tak dziwnie.... i w sumie nie dlugo sie okaze bo remont w kuchni bedziemy robic i trzeba bedzie sie przeniesc do tesciow....
    szczerze ja to za miejscami publicznymi z rodzina znajomymi czy cos nie umiem, a u niego nie mialam jakos skropolow moze dlatego ze jego mam mnie poznala jak nad ranem wymykalam sie z jego pokoju i zapytala czy ja na jedna noc czy na dluzej :D

    lisa, karlik, SurfGirl lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    ciri22 wbijam kochana i ja do Twojego wątku :)
    Juz Cie Dopisuje :)

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    szczerze ja to za miejscami publicznymi z rodzina znajomymi czy cos nie umiem, a u niego nie mialam jakos skropolow moze dlatego ze jego mam mnie poznala jak nad ranem wymykalam sie z jego pokoju i zapytala czy ja na jedna noc czy na dluzej :D
    buhahahahahaha dobra jestes :D :D

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona raczej dobra :P Nie moja wina ze spala jak do nich przyszlam :D

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheheh i zostalas na dluzej... dlugo juz jestescie razem??

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeśli można też jako świeżak chętnie dołączę. Marne mam szanse na czerwiec, bo w tym cyklu wszystko po omacku. Poprzestawiało mi się w ostatnim i tak nie mogę dojść do porozumienia z ciałem:). Ale testować będę:)

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 maja 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie moge się odkleić od forum! ale muszę iść jakąś rybę ugotować, żeby mieć co zapakować do mojego lunch boxa na jutro do pracy :D

    Arizona_R lubi tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ