X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama z siebie zaczęłam się śmiać jak to sobie wyobraziłam :) a może to była by zależność w prawo chłopiec w lewo dziewczynka :) Gorzej jakby puścił nagle ... :D

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Ciri piszesz o Woodstocku ;-) ?
    Akurat nie, Ostróda Reaggee festival, tam spokojniej lepsza moza i mniej ludzi :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa27 wrote:
    Sama z siebie zaczęłam się śmiać jak to sobie wyobraziłam :) a może to była by zależność w prawo chłopiec w lewo dziewczynka :) Gorzej jakby puścił nagle ... :D
    Blahahaha plec w zaleznosci od strony tylko nie lewo chlopiec bo wtedy pedal :P

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez slyszalam, ze to "krecenie" sie po to przy tylozgieciu macicy, a ja moja mam w porzadku ;)

    Ciri jestem za ta lista :) Aha i zrob test, idz na bete albo do gina, bo u Ciebie normalnie to nie jest :P

    Arizona_R lubi tę wiadomość

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa27 wrote:
    Sama z siebie zaczęłam się śmiać jak to sobie wyobraziłam :) a może to była by zależność w prawo chłopiec w lewo dziewczynka :) Gorzej jakby puścił nagle ... :D
    Jakby puścił, to byłby taki wstrząs że od razu bliźniaki :D

    Styczniowa27, ciri22 lubią tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czego my nie zrobimy dla tych fasolek :D

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami trzeba sie pośmiać bo człowiek inaczej by zgłupiał doszczętnie :)

    Seks co dziennie czy co drugi dzień? Jak radzicie?

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w zaleznosci od jakosci nasienia, ale ja stawiam na co drugi dzien... ale to moje zdanie

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa27 wrote:
    Czasami trzeba sie pośmiać bo człowiek inaczej by zgłupiał doszczętnie :)

    Seks co dziennie czy co drugi dzień? Jak radzicie?

    Ja odpowiem po teście :P, bo w tym cyklu u nas było codziennie, czasami po 2 razy na dzień ;), poczuliśmy się jak młodzieniażki hehe

    moniqe lubi tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Jakby puścił, to byłby taki wstrząs że od razu bliźniaki :D
    TO bede miala dupe potluczona bo ja bardzo chce blizniaki...

    Styczniowa27 lubi tę wiadomość

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czasami mam ochote na małe szaleństwo jak mój K. wraca z pracy od razu rzucić się na niego ale niestety nie jest to nam dane w ciągu dnia, chyba że uciekniemy na mały numerek do łazienki a dzieci oglądają bajkę... :)

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też raczej tak co 2 dni... czasami jak mniejsza ochota to nawet co 3... ja nie mierze temperatury, nie monitoruje jakos specjalnie cyklu. Mam regularne miesiaczki, czasmi zdarzaja sie jakies opoznienia 2-3 dni...ale do tej pory nic nie pykło, wiec chyba słabo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to nie znaczy ze slabo jak nie pyklo, czasem po prostu sie nie udaje, nawet jak sie ludzie kochaja codziennie albo nawet kilka razy dziennie... Wiec to nie jest powiedziane, niektore potrzebuja czesciej inne wlasnie rzadziej zeby zaszly

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małami89 mierzenie temperatury to fajna sprawa, bo można poznać swój organizm i zobaczyć, czy cykl na pewno ma II fazy. Ja zaczęłam ponad 6-mcy przed staraniami i jestem zadowolona, że się tego podjęłam :), chociaż uzależnia ;)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak uzaleznia, ja mialam jakis taki niedobor jak bylam na weselu... ze nie wiem czy skacze czy stoi czy co...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss- chyba zacznę od nastepnego cyklu.

    Powiedzcie mi czy zaczyna się mierzyć od pierwszego dnia miesiączki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak, niektore dziewczyny jak maja krwawienie nie sprawdzaja temperatury, ja sprawdzam.

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też od 1dc :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Małami89 mierzenie temperatury to fajna sprawa, bo można poznać swój organizm i zobaczyć, czy cykl na pewno ma II fazy. Ja zaczęłam ponad 6-mcy przed staraniami i jestem zadowolona, że się tego podjęłam :), chociaż uzależnia ;)

    Ja też się uzależniłam :P I od OF też... Zamiast pracować, jak tylko mogę, to ciągle tu zaglądam :P

    Arizona_R lubi tę wiadomość

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Ja też się uzależniłam :P I od OF też... Zamiast pracować, jak tylko mogę, to ciągle tu zaglądam :P
    ze mnie sie smieja ze juz nie chce z nikim gadac a co ja bede z nimi o mojej ciazy gadac? bez sensu...

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ