X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż szczerze powiedziawszy miałabym to chyba gdzieś;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno jak zajdziesz :D mowie Ci znajomej testy nie wychodzily 3 tygodnie rxygala w domu i dopiero w 8t powiedziala ze byla u lekarza i potwierdzil ciaze, a umierala w domu do 5 miesiaca a w 5 miala slub wiec ogolnie byl hardcore

    A potem sie dowiedziala ze to przez tarczyce tak przechodzi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2015, 21:13

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę ze padł temat cLO, ja zaszłam w 4 cyklu. Mój lekarz mówił ze przez 6 mcy można stosować. Miałam pełen monitoring cyklu,plus pregnyl na pęknięcie żeby torbieli nie wyhodowac. Bałam się o endometrium ale mój lekarz mówił ze cLO sporadycznie na efekt uboczny w postaci cienkiego endo.

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej wsadziłam se palucha i dalej jest mega rozciągliwy. Co prawda pewnie zmieszany po wczorajszym (no właśnie jak wstawiacie znaczek serduszka?;)) ale to jest śluz. Kurczę już nie wiem czemu wierzyć czy śluzowi czy testowi i totalnie nie tej dacie.

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w którym jesteś dniu cyklu? w sumie przytulanko nie zaszkodzi:)

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nóż się uda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    55monika5 wrote:
    a w którym jesteś dniu cyklu? w sumie przytulanko nie zaszkodzi:)
    W 14dc przy moich 33cyklach to zdecydowanie za wcześnie. Dziś rano było przytulanko, jutro będzie:) tylko w niedzielę mi wybywa Monszu.

  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio miałam owulacje w 11 dc, w prawdzie po stymulacji, ale nigdy wcześniej nie była tak szybko. Spróbować nie zaszkodzi:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    55monika5 wrote:
    Ja ostatnio miałam owulacje w 11 dc, w prawdzie po stymulacji, ale nigdy wcześniej nie była tak szybko. Spróbować nie zaszkodzi:)
    Próbujemy, próbujemy dziś już chyba odpuszczę, żeby się żołnierze zdążyli zregenerować:) ale jutro...
    Czy mogę mieć do Was mało estetyczne pytanie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj dawaj :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok to daję. Czy Wy też tak macie, że po seksie jak wstajecie to z Was jakby wszystko wyciekało, czasami zastanawiam się czy cokolwiek tam jeszcze zostaje, żeby działać:)
    Jak mam czas to staram się poleżeć, ale nie zawsze mogę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiec tak zawsze wyplywa :P ja mam wycwiczone miesnie kegla to sciskam je i ide do lazienki i tam wydalam :D

    i teraz sa dwie szkoly, jedna zeby polezec, druga zeby wydalic ze by stare plemniki i wydalic i zeby nie zalepialy tam w srodku, nie utrudnialy tym silniejszym dotarcia do jajeczka

    Ja zawsze po seksie lezalam z 15 minut albo szlam spac a zaszlam gdy seks byl rano i zaraz do lazienki i pod prysznic bo do pracy sie spieszylam, wiec na to nie ma jakiegos zlotego srodka :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dupa cycki na nic nie ma metody:) jedynie seks jest pewny!
    I tak w tym cyklu zajdę, tak planuję, czy poleżę czy pokicam:)

    Klaudia N. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo i tak powinno byc :D na to nie ma pewnej metody, niestety

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze mnie prawie nigdy nie wyplywa. Ewentualnie po jakims czasie, jak np. pochodze. Choc my tez miewamy takie zrywy,ze sie kochamy duzo razy pod rzad, no to wtedy to juz prawie w ogole nic.
    W tym cyklu lezalam po prawie kazdym kochaniu sie. Ale tez pewnie reguły nie ma.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie wyszłam z łazienki, mam mega czerwone rozstępy na bokach piersi...tak mi urosły...mam tylko nadzieje ze uchronię brzuch...

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze a ja mam mniejsze cycki ni na poczatku. Nic zero... A tak bym chciala zeby juz urosly ale u mnie w rodzinie to dopiero 8miesiacu zaczynaja rosnac.

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oddam ci polowe moich :) a tak serio to nie jest śmieszne...

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem. Domyslam sie ale troszke by mogly jednak urosnac ;p

    Ale powiem wam ze poniewaz teraz siedze w domu wiejszosc dnia chodze bez gaci (za rada mamy by unikac podraznien i infekcji) i jest o wiele lepiej. Gumki w gaciach mi sie nie wrzunaja i chyba mialam jakies podraznienie lub infekcje zniklo szybko samo... Ale teraz chyba to sie skonczy bo coraz wiecej mam sluzu... A mialam zero... Total zero...

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla, ja też 15 minut po sobie leżałam i szłam się myć, żadnych świec i tego typu spraw nie praktykowałam ;)


    Ciri, ja teraz śluzu mam duuużo, jak mam okazję to w domku tez bez gatek ale ciężko..

    Pisałyście o wymiotach, u mnie od 6tc do 12tc i poprzedni tydzień cały (wieczory) :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2015, 07:31

    h84fe6ydttjiala2.png
‹‹ 476 477 478 479 480 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ