X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam ze nie mam pomyslu juz co jesc... Te sniadania to dla mnie katusze...

    Ale moj G naprawil kompa wiec zamierzam skonczyc wiedzmina. Czas bedzie szybciej lecial ;p

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Powiem wam ze nie mam pomyslu juz co jesc... Te sniadania to dla mnie katusze...

    Ale moj G naprawil kompa wiec zamierzam skonczyc wiedzmina. Czas bedzie szybciej lecial ;p

    Znam to i współczuję, u mnie było ciężko z jedzeniem (wszystko na siłę wręcz) do tego 12-13tc później jakoś z dnia na dzień odżyłam ;) i zaczęłam na nowo zajadać owsiankę, owoce i surowe warzywa, nawet jajecznicę zjadłam, a wczesniej to bleee.
    Ale od początku mam odrzut do drobiu :P, mięso jak już jem (tez rzadko) to wołowe albo wieprzowe ;)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja sniadanie jem kolo 11 dopiero czasem zdarza sie wczesniej i to tylko na sile...bo ani glodna nie jestem ani ochoty nie mam...

    Potem do 18 nic. Naprawde nic bo co zjem to rzygam... Nawet woda i potem obiado kolacje... Ja jakos na mieso tez nie mam ochoty ale teraz tez tak mysle ze drob rzeczywiscie najgorzej wchodzi...

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wcześniej właśnie na siłę, ale jak apetyt wrócił, to wróciłam do jedzenia co 2-3h :) i zaczynam o 5:30 śniadaniem ;P,a w dni wolne o 8:00 już mam zasysanie ;)
    Wodę też na siłę piłam, aż miałam obawy czy nie za mało płynów dostarczam, ale jest ok na szczęście :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja schudlam bardzo ale lekarz mowi ze nie mam sie czym martwic skoro mam nadwage to ladnie wyjada z moich rezerw, wyniki badan tez dobre wyszly wiec tez jakos sie nie stresuje, bardziej to jest upierdliwe i meczace....

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Wlasnie odkrylam,ze mam komentarze pod aktualnym wykresem i Alicjaaa prosi o kontkat na priv. Jak to się robi, bo przyznam, ze nie umiem :)
    ALicja, czytasz to? To odezwij się pierwszA:)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz ja zaprosic do znajomych, jesli masz ja w przyjaciolkach to wchodzisz w wiadomosci, napisz nowa czy cos takiego i wpisujesz nick przyjaciolki :)

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, mi niedawno waga ruszyła, wstępnie było -1kg, teraz jest +1kg, czyli wyrównałam :), ale brzuszek mam malutki w porównaniu do dziewczyn w tym samym okresie ciąży :P



    Anna Kliwijska, żeby napisać priv, musisz chyba dodać ta osobę do przyjaciółek? ona akceptuje i możecie pisać. chyba, że wysłała Ci już zaproszenei (zobacz tam gdzie masz wiadomości, są powiadomienia itp) jak zaprosiła, to zaakceptuj i pisz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2015, 11:42

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogladalam wczoraj wieczorem "Dziewięć miesiecy" nigdy wczesniej nie widzialam tej starej komedii i powiem wam ze siedzialam i ryczalam raz ze smiechu raz ze wzruszenia :) naprawde na moj stan jest byla fajna :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja mam taki:

    c7afeabb2e1aa35fmed.jpg

    to wczorajsze zdjecie a w pamietniku mam z kazdego tygodnia.
    Mam wrazenie ze jest mniejszy z tygodnia na tydzien ale ze jest bardziej napiety...

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, ładny brzuszek:)


    Mi wczoraj lekarz pokazywał gdzie w tej chwili jest macica: po środku między pępkiem a wzgórkiem ;) i pokazywał miejsce gdzie maluszek jest i potwierdziło się, że to co czułam wcześniej to dziecko :) i mówił, że w ciągu 2 tyg.. się rozkręci ;D

    Ja wczoraj się wzruszyłam niesamowicie bo zapodałam na YT pisoenkę Krystyna Prońko - Tam było Ci najlepiej ;)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha:) noo moja mama tez mowi ze max miesiac i powinnam zaczac czuc malucha, po tym usg to najbardziej wyczekiwana rzecz :)

    Noo ja widze wlasnie ze brzuszek sie zaokragla nizej tam nad majtkami mniej wiecej a na gorze gdzie wczesniej mialam bęben zwiazany z woda ktora w poczatkach ciazy zatrzymywalam zaczyna spadac.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buheuhaueau, dopiero teraz przejrzalam te opcje. Dodalam też kilka osób do przyjaciółek, nie widziałam takiej opcji ;)


    Dziewczyny, to ja wczoraj, jak mi wydęło brzuch miałam większy niż Wy w bardziej zaawansowanej ciąży. Ale tak chyba na początku jest.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest, zobacz sobie moj pamietnik ze brzuchol w pewnym momencie mialam tak ze byl o wiele wiekszy niz teraz. mozesz sobie zobaczyc jak z tygodnia na tydzien inaczej wygladal. i potem nagle moim zdaniem zmalal.

    https://bellybestfriend.pl/pamietnik/dziecko-bez-seksu,1938.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2015, 08:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to tak wywalilo mimo ze zawsze moglam sie chwalic plaskim brzuszkiem, cala tylam a brzuch decha...
    Ale Ty masz bardzo umiesniony brzuch wiec u Ciebie miesnie go trzymaly na miejscu :P

    Pozniej sprawdzimy jesli bedzie u mnie dziewczynka czy rzeczywiście ksztalt czy wysokosc brzucha mozna jakos porownac z plcia :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2015, 09:04

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie myślę, że chyba ćwiczenia wcześniejsze wpływają na to, że inaczej mi brzuszek rośnie. Zresztą mam nawyk chodzenia z napiętym brzuchem i wiecie jak ciężko mi się odzwyczaić? ;D jak puszczam to mam takie głupie uczucie hahaha

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem bo przez wiele lat tez tak chodzilam szczegolnie jak tanczylam :P

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tanczylas? ;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tance irlandzkie i cwiczylam karate :P Potem klasa aktorska i tam taniec klasyczny i nowoczesny mialam obowiazkowy w ramach zajec licealnych :P

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Jest, zobacz sobie moj pamietnik ze brzuchol w pewnym momencie mialam tak ze byl o wiele wiekszy niz teraz. mozesz sobie zobaczyc jak z tygodnia na tydzien inaczej wygladal. i potem nagle moim zdaniem zmalal.

    https://bellybestfriend.pl/pamietnik/dziecko-bez-seksu,1938.html


    ciri Ty mialas tak jak ja, wywalilo mnie bardzo nhajpierw a tro chyba jakies wzdecia musialy byc czy cos bo pozniej mi zmalal ten brzuch...


    bylam wczoraj na tych zajeciach , mozna powiedziec, ze indywidualne bo akurat bylam tylko ja :D opowiadala mi o zywnosci o ciazy odpowiadala na pytania itd, kolejne mam w srode na 15 ikde z moim zeby tez sluchal :D a pozniej mowila ze sie przyda na zajecich na sali :P


    ale mialam wczoraj pietra po igraszkach takie skurcze mnie lapaly... wzielam no spe i magnez i lezalam i ciagle czulam ze sie stawia... myslalam, ze na IP bede musiala jechac ale rano bylo ok teraz tez nie czuje zeby sie stawiala , ale z konczeniem w srodku chyba juz konczymy zeby nie prowokowac bo cos tkliwa w tej ciazy mam ta macice....:(

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
‹‹ 477 478 479 480 481 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ