X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko, Dziewczyny oszalałyście?! Tyle stron w jeden dzień? Dobra nadrabiam:)
    Płodzicie strony jak króliki!:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przegiełyście dziś, ja siedzę w pracy a Wy tu walicie takie ciekawe tematy!
    My mamy imiona dawno wybrane "po kimś" Karinka i Maksym.

    Fionka myślę, że usuną to co trzeba i będziesz na "czysto".

    a na usg szukali pod tym kontem czy przy zwykłym usg wyszło? Pytam, bo mi lekarz powiedział przy badaniu, że podejrzewa, ale w usg inny lekarz nie cwiedząc o podejrzeniu nic nie widział.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2015, 19:48

  • Ewelina0701 Ekspertka
    Postów: 289 89

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania na która godzine masz usg w środe?

    3jvzi09kavlt3vtq.png


    9d6613c4db.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Magdziulla a mozna wiedziec po kim? po rodzince?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt jakoś szczególnie bliski, ale imiona mi się bardzo podobają, Maksym to był mój pradziadek, a imię Karina spodobało mi się dzięki kobiecie,która pokazywała nam Rzym gdy byliśmy w podróży poślubnej i bardzo ją polubiliśmy. Już mi się zakorzeniły te imiona w ggłowie i pewnie tak zostanie. O ile w końcu w tę ciążę zajdę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba ze sie urodzi i stwierdzisz to nie Maksym! To Mateusz :P
    Choc mnie sie wydaje ze jak ktos ma wybrane imie i od poznania plci tak mowi do dziecka to ono sie do niego przyzwyczaja choc tez jest opcja ze podobno to dziecko wybiera sobie imie.

    A ja wam powiem ze przyszly mi spodnie ciazowe i sa 10x na mnie za duze :D tak schudlam ostatnio ze rozmiar okazal sie za duzy a do tego jeszcze gumka miala byc krotka a tu na caly brzuch :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiesz chyba do nich "urośniesz":) gorzej jakby były za małe.
    Ooo jakbym chciała już ciuszki ciążowe!

    A za parę godzin będę w Twoim mieście;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo w jakims konkretnym calu? :P Mam nadzieje ze urosne bo na dupie tez wisza nie tylko w brzuchu :)

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szybciutko tylko napiszę, że potwierdza się to co na prenatalnych powiedział doktor :-), będziemy mieli synka - nasz mały książę :-)

    Magdziulla, Klaudia N. lubią tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszedzie synkowie :D gratulacje juz dzis o 3 wiem wsrod forumowiczek:P moze sie wylamie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapewniam Cię, że urośniesz:)
    Odbieramy teściową z wakacji:)
    Dziwny mam ten cykl, dziś już nie mam śluzu, zrobiłam test owu i o ile jest od wczorajszego ciemniejsza to odrobinę.

    Ciri pisałaś, że ten tydzień masz najgorszy, dlaczego?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2015, 20:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss świetnie, jakie w końcu imię, bo czytałam Was na szybko i nie jestem pewna czy już wybralas?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla, najgorszy bo mdleje, rzygam po wszystkim, krew z nosa leci i mam wrazenie ze to sie poglebia, w pon-wt mdlalam i krew z nosa a od srody mdlosci, wczoraj i dzis wymioty i to do tego stopnia ze wymiotuje po wodzie... sniadan nie chce jesc bo mdlosci sie poglebiaja. od godziny 18 jestem co w stanie utrzymac w żołądku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to niedobrze, ale chyba tak się zdarza. Moja znajoma przy pierwszej dwójce mogła szaleć całą ciążę i przy przy trzecim do połowy ciąży tylko trasa łóżko-łazienka nic innego nie była w stanie zrobić.
    Ale mam nadzieję, że Tobie zaraz przejdzie. Podobno cukierki z imbirem pomagają, ale nie znam się.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cukierki z imbirem i do tej pory pogaly na te rzadkie mdlosci i chorobe lokomocyjna a teraz nie, wiesz najdziwniejsze ze przy upalach lepiej sie czulam niz teraz ale moze to kumulacja na koniec pierwszego trymestru choc jesli sie nie myle to najgorzej jest w 10 tygodniu a ten mam za soba...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego w podpisie widzę u Ciebie 7t5d ? właśnie czy pierwsze tak 7tygodni to są ciężkie objawy w sensie, że nie ma problemu z tym by je "ukryć"?

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina0701 wrote:
    Ania na która godzine masz usg w środe?

    Na 18:40 dopiero. Ale zarodek będzie miał więcej czasu, żeby sobie serduszko rozpykało :D

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekaj bo nie rozumiem pytania :P O co dokladnie chodzi?

    Bo w opisie mam dlugosc dziecka z pierwszego usg i uderzenia serduszka na minute a teraz o co chodzi z objawami? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dobrze zaczaiłam:)
    Tak jak piszesz o swoich dolegliwościach to zaczęłam się zastanawiać czy w optymistycznej wersji, w której zachodzę w tym cyklu będę w stanie to ukryć do końca września kiedy to przedłużam umowę o pracę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko bardzo zalezy, moja znajoma zaczela rzygac na wszystko od 4 tygodnia do 5 miesiaca, i to po wszystkim, zapach flamastra i leciala i rzygala wiec nie ma reguly...

‹‹ 475 476 477 478 479 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ