X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale podobno (nie wiem ile w tym prawdy) wlasnie sperma rozluznia miesnie pochwy i macicy, dlatego niektorzy lekarze mowia ze seks podczas okresu nas rozluznia a sama sperma ma wlasciwosci znieczulajace...

    Noo to znaczy ze taka szkola rodzenia, bo moja ciotka miala to samo na pierwszych zajeciach :D

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Przegiełyście dziś, ja siedzę w pracy a Wy tu walicie takie ciekawe tematy!
    My mamy imiona dawno wybrane "po kimś" Karinka i Maksym.

    Fionka myślę, że usuną to co trzeba i będziesz na "czysto".

    a na usg szukali pod tym kontem czy przy zwykłym usg wyszło? Pytam, bo mi lekarz powiedział przy badaniu, że podejrzewa, ale w usg inny lekarz nie cwiedząc o podejrzeniu nic nie widział.

    Wyszlo przy zwyklym USG. Mialam kontrole wzrostu pecherzykow, a ze trafilam akurat na jakiegos specjaliste od USG, to ona sie dopatrzyla za pierwszym razem i teraz powtorzyla... Inni nic nie widzieli.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    haha:) noo moja mama tez mowi ze max miesiac i powinnam zaczac czuc malucha, po tym usg to najbardziej wyczekiwana rzecz :)

    Noo ja widze wlasnie ze brzuszek sie zaokragla nizej tam nad majtkami mniej wiecej a na gorze gdzie wczesniej mialam bęben zwiazany z woda ktora w poczatkach ciazy zatrzymywalam zaczyna spadac.
    Niekoniecznie. Ja czułam bardzo późno bo dopiero w 19 tygodniu

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Wyszlo przy zwyklym USG. Mialam kontrole wzrostu pecherzykow, a ze trafilam akurat na jakiegos specjaliste od USG, to ona sie dopatrzyla za pierwszym razem i teraz powtorzyla... Inni nic nie widzieli.
    Mam nadzieje ze się myli

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Niekoniecznie. Ja czułam bardzo późno bo dopiero w 19 tygodniu
    oj odbierasz mi nadzieje :( :P Noo ale tez sama czytalam ze najwiecej kobiet w pierwszej ciazy to czuje po 20 tygodniu ruchy...

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poczułam pierwsze smyrnięcia tydzień temu :), więc nie ma reguły. Chociaż lekarz mówił, że mogę poczuć szybko właśnie :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Niekoniecznie. Ja czułam bardzo późno bo dopiero w 19 tygodniu


    w pierwszej ciazy z reguly czuje sie je znacznie pozniej tak ok 20 tyg czasami po 20... w kolejnych juz znacznie wczesniej ja w 16 tyg pierwsze smyrniecie poczulam , ale tu zbaczenie ma tezz figura mamy, jesli ejstes szczuplusinka wiadomo ze szybciej poczujesz jak masz troche tlkuszczyku moze to byc troche pozniej no i lozysko jak jest ulozone tez zalezy :-)


    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24, no właśnie lekarz mi już wcześniej mówił, że mogę szybciej poczuć, bo szczupła jestem :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona - co by to nie było, mam nadzieję i trzymam kciuki, że przy zabiegu uporządkują Ci tam wszystko i to będzie milowy krok w stronę ciąży.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Fiona - co by to nie było, mam nadzieję i trzymam kciuki, że przy zabiegu uporządkują Ci tam wszystko i to będzie milowy krok w stronę ciąży.


    Tez mam taka nadzieje, ze w koncu cos ruszy. Moze zabieg w polaczeniu ze stymulacja po nim (ze wzgledu na PCO) pomoga i wreszcie stanie sie cud...

    ciri22, AnnaKliwijska lubią tę wiadomość

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Tez mam taka nadzieje, ze w koncu cos ruszy. Moze zabieg w polaczeniu ze stymulacja po nim (ze wzgledu na PCO) pomoga i wreszcie stanie sie cud...
    Właśnie taki sam był mój pomyślunek. Ze z jakichś powodów do tej pory się nie udało. Więc to dobrze, że Ci tam zajrzą i sprawdzą, co i jak. Jak wszystko będzie ok - to tylko się cieszyć i może to też psychicznie pomoże. Jak nie - to to wyleczą i to może być klucz do sukcesu.
    Mam nadzieję, że inofem Ci pomoże. A przypomnij mi, proszę, Ty masz regularne cykle? Bo wyglą∂a na to, że moim złotym połaćzeniem byla metformina +inofolic (choc tak jak mowie - nie moge tego na 100% stwierdzic, bo zaszlam w 3 cyklu takiego polaczenia, wiec nie wiem czy to przypadek czy dzialanie lekow).

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    KASIAG24, no właśnie lekarz mi już wcześniej mówił, że mogę szybciej poczuć, bo szczupła jestem :)

    Yeah! jezeli to prawda to tez szybciej poczuje ^^

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia bardzo mozliwe :-)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny piękne brzuszki:) Miziam je telepatycznie, może się zarażę:D

    Wy obserwujecie brzuszki, a śluz:) będę się wtrącała Wam tu ni z gruszki ni z pietruszki:).

    Mój śluz dalej rozciągliwy, ale z białym. Idziemy teraz oglądać mieszkanie, a potem biorę męża w obroty. Trzymajcie kciuki!

    Baronowa_83, Jedna z wielu ...., AnnaKliwijska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja juz trzymam ;D aaaaaaa ;D

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Właśnie taki sam był mój pomyślunek. Ze z jakichś powodów do tej pory się nie udało. Więc to dobrze, że Ci tam zajrzą i sprawdzą, co i jak. Jak wszystko będzie ok - to tylko się cieszyć i może to też psychicznie pomoże. Jak nie - to to wyleczą i to może być klucz do sukcesu.
    Mam nadzieję, że inofem Ci pomoże. A przypomnij mi, proszę, Ty masz regularne cykle? Bo wyglą∂a na to, że moim złotym połaćzeniem byla metformina +inofolic (choc tak jak mowie - nie moge tego na 100% stwierdzic, bo zaszlam w 3 cyklu takiego polaczenia, wiec nie wiem czy to przypadek czy dzialanie lekow).


    Teraz mam regularne w miare, bo przyjmuje duphaston. Wczesniej byly w caly swiat, ale nie dluzsze niz 50 dni.
    Metformine biore juz od ponad miesiaca, a teraz w PL zakupilam inofem, ale jeszcze nie zaczelam pic. Licze, ze to + zabieg pomoze...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Dziewczyny piękne brzuszki:) Miziam je telepatycznie, może się zarażę:D

    Wy obserwujecie brzuszki, a śluz:) będę się wtrącała Wam tu ni z gruszki ni z pietruszki:).

    Mój śluz dalej rozciągliwy, ale z białym. Idziemy teraz oglądać mieszkanie, a potem biorę męża w obroty. Trzymajcie kciuki!
    Mój tez rozciagliwy;) tez na wszelki wypadek seks byl. Może sie lekarz pomylil i jednak jakies owu sie trafi;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seksik seksik tu i tam bo nigdy nic nie wiadomo :D

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, chodzi mi od wczoraj po głowie imię Szymon Szymek, Szymuś) i wyzbyć się go nie mogę :P

    Baronowa każda chwila dobra :D

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze sam sobie syn juz wybral?

    A ja niestety zjadlam dobre jajko ale jak juz wracalo takie wspaniale nie bylo.. zaczynam sie zastanawiac czy jedzenie czegokolwiek przed 18 w ogole ma jakis sens? o.O

‹‹ 478 479 480 481 482 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ