X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja niestety znajomych ze wspanialymi dziecmi nie mam ;p wszyscy albo w drodze albo raczej ja raka matka nie chcialabym byc wiec w sumie ufam mamie ;p ale wiadomo jest kilka rzeczy ktore przez te lata sie zmienily i ja bym osobisci to inaczej zrobila. ;p jej musze sie na polowkowe zapisac bo dlugie terminu u tego goscia co bylam ostatnio sa zapisy. Jak myslicie na ktory tydzien? Bo np na prenatalne mowi zaby jednak blizej 13 t przychodzi a nawet pod koniec a nie na poczarku terminow prenatalnych (nie wiem ile to jest 10?11t? A jak jest z polowkowym?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Tez tak uwazam. Powinien byc max rok i wszystkie ktorym zalezy i sie staraja powinny zajsc. Juz nie mowie od razu ale ten rok powinien byc norma... Eh.. A Magdziulla kiedy beda wyniki?
    Dziś po 18, ale często robią szybciej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo to czekamy ;) najlepiej zeby bylo kolo 15 ;D

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym nie czekala i sie nie fatygowla po nia. nawet jakby byla 10 metrow ode mnie. moze mialaby kare jakby przyjechala policja i musiala wstawic nowa szybe k*wa glupia.

    baronowa pieknie! czekam!:)

    ja chyba jutro na bete;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia Trzymamy kciuki :)

    A ja sie pytam gdzie Alicjaaaa i Morela? Widzialam na wykresiku ze Morelka dostala leki na tarczyce ale nie przypominam sobie zeby mowila co endo powiedzial... hmmmm

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, też bym wywaliła jej szybę, może by ją to cos nauczyło...

    Ciri, ja idę 20t0d :), wstępnie miałam iśc 19t3d ale coś lekarzowi wypadło i przełożyli mi. Ja po prenatalnych dostałam z wynikami takie info keidy najwcześniej połówkowe robić, a kiedy usg 30tygodnia :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo polowkowe to z tego co wiem to miedzy 18 a 22 tygodniem... Chyba zadzwonie i go zapytam kiedy dla niego najlepiej... Eh...

  • zolla Koleżanka
    Postów: 54 11

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! mam kolejne może dziwne pytanie, ale wyczytałam ostatnio, że podobno przy staraniach si lepiej używać podpasek niż tamponów w czasie okresu.... Ja już od dawna używam tylko tamponów, ale faktycznie też od jakiegoś czasu zauważyłam np mniejszą ilość śluzu płodnego - a one podobno mogą m.in. tak właśnie działać.:/
    Czego wy używacie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz slysze o takiej zaleznosci... Ja uzywam podpasek ale tylko dlatego ze tamponow nie moge..

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss ale masz figurke babo!! ja bym wolala miec mneijszy brzuszek mniej na wadze , a wygladem juz pasuje pod foke:D tak sobie "czlapie" nie wiem jak to bedzie na koncowce :P w tyg Wam pokaze jak my rosniemy :-)

    zolla ja od zawsze tamponow uzywalam, i tez nigdy nie slyszalam o jakims wplywie :)


    ciri moj gin mowil ze polowkowe PO 20 tyg wczesniej nie ma sensu robic, a i tak zrobil takie ze pozal sie Boze :)



    apropo tego incydentu, ja nie jestem z "tych" ludzi zeby odarzu wyboijac szybe, aczkolwiek gdyby baby nie byl;o na widoku napewno bym tak zrobila bez chwili zastanowienia :-) wystarczy, ze caly pasaz slyszal , mysle, ze to etz ja czegos nauczy :-)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Kasia tez wlasnie tak mysle ze przed 20t nie ma co robic to pewnie jakos tak sie z nim umowie, pod koniec pazdziernika :)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa, aaaaaaa ,nie wierze :D:D:D:D Trzymam kciuki, cudnie!


    Na babsko od zostawienia dziecka brak słów, naprawdę, pani z miejsca powinna dostac gigantyczny mandat albo niebieska karte, bo skoro tak OCZYWISTEJ rzeczy nie przestrzega, to co dopiero rzeczy o mniejszych niuansach ;/

    Dawanie nieproszonych rad i uwag, to dla mnie jeden z największych grzechów ludzkości. Nastawiam się już, że na czas ciąży i potem wychowywania dziecka nieźle się nasłuchamy, bo ja jestem wege (dla dziecka nie zaczniesz jesz mięska, juz milion razy to słyszałam?), do tego zamierzam długo karmić piersią i wychowywać dziecko w duchu rodzicielstwa bliskości (wiec juz słysze to: nie nos, bo sie przyzwyczai itp.).

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska, spoko ja już słyszałam, że powinnam się przemóc i wprowadzić nabiał (WTF?) dla dziecka... Ja mam nietolerancję glutenu i laktozy...z nabiału jem tylko ser żółty.. Wapń w organizmie mam na idealnym poziomie bo np jem migdały żeby to jakoś zastapić :). No ale muszę się przemóc, bo jak ja później mam zamiar karmić i nie pić sama mleka? hehehe

    Czytałam kiedyś, że ciężarne nie jedzące mięsa, mają bardzo dobre wyniki, sam fakt że soczewica, ciecierzyca i inne rzeczy dostarczają białka do organizmu. Dzieci tych kobiet też są zdrowe i w żaden sposób to się nie odbija - no bo przecież i kobieta, która je wszystko może mieć problemy... Takie durne gadanie ludzi i nei trzeba się przejmować :)

    Moja dzisiejsza dawka witaminek zaraz będzie, bo idę robić sok: burak, marchew, seler, pietruszka, cytryna :P. Niestety do mleka sie nie przemogę, bo biegunka i bóle teraz to ostatnie czego chcę ;)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam uwazam ze kazdy jest od tego zeby sam popelniac swoje bledy i potem za nie odpowiedzialnosc ponosic :)

    Moja mama przez tyle lat wychowywania mnie nauczyla sie, ze rady daje mi sie tylko jak zapytam.

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Ciri :)

    Uciekam, trzymam kciuki baronowa :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w ogóle śmieszy fakt uważania, że dieta mięsna jest zdrowsza tylko dlatego,ze ktoś je mięso, ale poza tym i tak gówniano się odżywia. No, ale je mięso, więc nap ewno jest zdrowszy niż ja, bo ja mam same braki.
    Ale tak, nie mam zamiaru się przejmować. Zaczęłam tylko jęść ryby, ze względu na ważność kwasu omega 3.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczegolnie hamburgerozercy ;] ktorzy tylko tak jedza sa mreeeeeega zdrowi ;D

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łał Baronowa gratuluję i trzymam kciuki za betę i za betę Klaudii. N. też kciukam. :-)

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta 15:D. Czad

    AnnaKliwijska, Kjopa3, Klaudia N. lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, Baronowa! Kurde, jak sie ciesze!
    A ktory to dzien po owu?


    Klaudia, mam nadzieje,ze to dobra passa betowa bedzie :D:D:D

    7v8rikgni12rlaff.png
‹‹ 500 501 502 503 504 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ