X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ludzie sa bezmysli dobrze chociaz ze zareagowala bo inaczej to bym nie dosc ze najpierw ja stlukla to potem rozwalila jej samochod... eh....

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    hej mamuski.


    wyobrazcie sobie sytuacje!!!!!!!!!!z wczoraj

    przyjechalamz moim i moja siostra pod kaufland i poszlam do bankomatu wybrac pieniadze, a oni zostali w aucie, obok zaparkowala kobieta, ktora mijalam w drodze do auta zostawila male dziecko w auciez zamknietymi szybami!!!!!!!!!!!!!!!

    dziecko ewidentnie bylo juz cale mokre!! poszlam szybko do sklepu porozgladac sie za glupim babsztylem a ona sobie jadla loda i kupywala chleb!! mowie do niej, czy to Pani zostawila to malutkie dziecko w au7cie z zamknietymi szybami??!! a ona taka zmieszana ze tak.. mowie jest 40st!! chyba nie zaplacila za to tylko wyleciala za mna do dziecka kretynka!!!!!!!!!!! no normalnie nie moglismy w to uwierzyc!!

    Trzeba bylo wybić szybę i wzywać policje. Co za kretynka

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa tak wiem, ze mamy prawo, ze w tej sytuacji moglam to spokojie zrobic nie szukajac matki czy ojca dziecka, i powiem Wam, ze gdyby jej nie bylo na pasazu to tak bysmy napewno zrobili... masakra, ze tacy lduzie jeszcze istnieja...:///

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra ze te filmy ostrzegajace nic nie daja.... w koncu teraz tego jest od groma... ;/

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz na forum pisałam, to jeszcze tu
    Siklam dziwią dwie kreski. Proszę o kciuki za bete;)

    Magdziulla, AnnaKliwijska lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baronowa trzymam !! kiedy idziesz na bete??

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa juz byla ale jutro wynik ;( przeciez do jutra to nawet ja nie wytrzymam...

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha wybaczcie nie nadrobilam watku :** trzymam kciukasy!! czemu tak pozno masz wyniki?:(

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Bo Baronowa nie na tym watku o tym pisala wiec nic nie przegapilas ;p

    Co za cwoki... Kurwa jak mowi komus ze juz mi plec podali to nie wierza a dziewczyny na w watku marcowym prawie wszystkie znaja plec te ktore chodzily prywatnie do dobrych lekarzy a ualyszalam dzis od kolezanki ktora rodzi wrzesien/pazdziernik ze to nie mozliwe bo ONA TO POZNALA DOPIERO NA POLOWKOWYM... Eh

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa trzymam kciuki mocno mocno :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, normalnie nie wierze, że takie kretynki (mało powiedziane) chodza po tym świecie.... Nie dochodza do mnei pewne rzeczy, jak ludzie nie myślą, to tak jak ktoś się kiedyś chwalił:
    - przewiozłem dzieci (4-5lat) w bagażniku, ale miały frajdę, to tylko 5-8 minut drogi
    - wożę małego na kolanach, bo to tylko 10 min drogi i to przez wioski, więc spokój
    Ja pier*dolę może jestem inna, ale ludzią brak wyobraźni? Przecież przez te 5 min drogi, może coś wyskoczyć przed auto, może pęknąć opona, i wiele innych rzeczy, a później płacz, bo wiadomo jak się kończą w/w sytuacje.
    Dlatego nie dociera do mnie, jak matka może iść sobie jeśc loda, zostawiając dziecko w aucie, bałabym sie nawet tego, że dziecko może się zakrztusić, wpaśc w panikę, nie mówię już o tym o czym my wiemy w związku z temp....


    Baronowa, trzymam mocno kciuki :))

    Madziulla, dziękuję u mnie już lepiej :), oszczędzam się, maluch wczoraj tak wariował w brzuchu, aż się śmiałam :)

    Ciri, mi na prenatalnych 12tc, lekarz powiedział 95% chłopak, ale nie dowierzałam. Ostatnio 16tc drugi lekarz powiedział, że stawia na chłopaka :).
    Jak dobry lekarz i sprzęt, to może się dopatrzyć ;)
    Jednak ja ciągle czekam na ostateczne (rozwianie tych 5% neipewności) potwierdzenei na poówkowym 19.09 :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojej ciotce ten sam lekarz dwa razy podal plec obu dzieciakow w 13t i zawsze dobrze ;) u mnie powiedzial ze baba prawdopodonnie jakby sie nie krecila to by powiedzial na 100% ale ze wygibasy robila caly czas to powiedzial ze na polowkowym bedzie potwierdzenie ;p

    Ale ja mialam przeczucie ze baba ;p

    Tylko wiesz mnie wkurza takie gadanie to nie mozliwe bo mi nie powiedzieli... Kurde jakby sie nie obudzila tez by nic o plci nie powiedzial bo nie dosc ze lape miala na genitaliach to jeszcze pepowine ale ze zaczela aie krecic to pupola tez pokazala

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2015, 11:11

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri co się przejmujesz;).

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, rady tych, co wybiegają przed nas z ciążą, albo już mają dzieci sa czasami "bezcenne". Nie powiem, często o coś pytam ale wybrane osoby ;P, ale jak ktoś mi gada: po co Wam droższy fotelik, my mieliśmy ten do wózka i nic się nie stało...", "jeju, nic nie przytyłaś jeszcze? anemi nei masz? z dzieckiem dobrze?", a późneij będzie jeszcze ciekawiej hihi

    No właśnie co do wagi, u mnie waga cały czas jak w 6tc, czasami skoczy 0,5kg, zaraz spadnie, ale brzuszek już widzę :D, prezentujemy sie o tak:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8f51799848e9.jpg

    Czasami to mogłabym się ugryźć w język, bo ostatnio zirytowana powiedziałam, że nie musze z siebie słonicy w ciąży robić, jem tyle ile powinnam i dbam o zblinansowaną dietę (owoce, warzywa, kasze, dobre tłuszcze itd itp), nie muszę się zażerac ciastem, bo to dziecku nie służy, ale jak mam ochotę to coś tam przegryzę bo bez przesady.... Oczywiście powiedziałam to w towarzystwie pewnych 2 bardzo solidnych mamusiek, które się bronią tym, że to ciąża je tak styrała (to ich słowa i czekają, aż i mnei ciąża styra hehe) :/
    Mam nadzieję, że sie nikt nie obrazi, za to co napisałam bo nikogo nie chcę urazić, ale wkurza mnie jak ktoś się czepia :P, niech się zajmą sobą a nie moim brzuchem ;)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z dobrych rad, ja ostatnio mówię, że dziecko będziemy kąpać w łazience, bo mamy tam miejsca sporo, jest gdzie przewijak położyć, no i jest to najcieplejsze miejsce w mieszkaniu, mówię że nie będe dogrzewała pokoju i targała wanienki. Na co pytanie: to dziecko w zimnym pokoju będziecie kładli? Hahaha a tam jakieś 23-24stopnie w zimie... na moje stwierdzenie, że to jest dobra temperatura, usłyszałam, że inni dogrzewali, no tak pamiętam... można było w majtkach u nich biegać, a dziecko całe w potówkach i spać nie mogło ;P.
    Szykuję już pancerną tarczę na te wszystkie krytyki co będą ;P

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ja mam 5kg tak mniej wiecej bo codziennie inna waga mniej... I szczerze jem wszystko ale nie pwoiem slodycze mnie ciagnal choc wczoraj na imprezie rodzinnej zjadlam tyle ile chcialam bo mialam ochote ale sie nie obzeralam... Mam dosc i tyle a w pewnym momencie uslyszalam czemi tak malo. Powinnam wiecej jesc skoro schudlam a lekarz mowi ze przy mojej nadwadze to w sumie dobrze ze schudlam a ze juz jem normalnie (czasem jeszcze wymiotuje) i mam wiekszy apetyt to mam to gdzies co inni mowia wazne ze lekarz nic nie mowi zlego o tym

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irisss padlam... Ja bardzo bym chciala kapac malucha w lazience ale mam tak mala ze sie nie da... A wiem jakie to wygodne bo ciotka tak robila.. W pokoju zawsze cieplutko... Bez sensu... Eh.... Ja tam najczesciej swoja mame o zdanie pytam bo ona w koncu trojke dzieci wychowala my nigdy nie chorowalismy zawsze zdrowi nic wie nie dzialo wiec czemi cos co zdawalp egzamin 25lat temu czy 18 ma nie zdac teraz... Wiadomo patrze na nowe trendy czy tez badania czasem ale uwazam tez ze te stare metody byly fajne przydatne i wporzadku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa czekam na info zęby zagryzając!.
    Ja dziś zrobiłam progesteron-pomożecie w interpretacji?

    Nie jest to sprawiedliwe, że takie "matki" płodzą się jak króliki, a my tzn. ja bo większość z Was już nie jest w tej grupie - staramy się i staramy:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak uwazam. Powinien byc max rok i wszystkie ktorym zalezy i sie staraja powinny zajsc. Juz nie mowie od razu ale ten rok powinien byc norma... Eh.. A Magdziulla kiedy beda wyniki?

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, ja słucham lekarza, skoro on nie ma żadnych "ale" do mojej wagi, dzidzia rośnie i wszystko w środku w porządku, to co mam płakać... Każdy organizm jest inny. Ja tez sobie pozwalam czasami,np wczoraj na mega tosty, które robiłam o 21:00 ;D, ale za to dziś duszone warzywa z wołowinką - ale tylko dlatego żeby dostarczyc organizmowi dobrych rzeczy :) i dzidziusiowi, a nie dlatego że sie odchudzam hehe

    Ja podpytuje mamę, ale też przyjaciółkę, bo świetnie sobie radzi jako mama, jej mała praktycznie nie choruje, i jest mega dzieckiem :D, ma 5 lat, w żłobku wylądowała jak miała 7 miesięcy i nic jej nie było, a od początku na mm, bo kp przez sprawy żołądkowe małej nie wchodziło w grę, więc nie ma reguły co i jak, ważne żebyśmy tez ufały sobie w tym co robimy :)i nic na siłę, bo inni gadają.

    Ehhide trochę posprzątać :P

    h84fe6ydttjiala2.png
‹‹ 499 500 501 502 503 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ