X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, napisz mi na priv swoja wyprawke, obejrze z ciekawosic :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć babeczki :) właśnie zaczęłam tygodniowy urlop. Ależ się cieszę, że odpocznę trochę od pracy :) Anna, jak przed 1 września ? :)
    My jeszcze nie myślimy o wyprawce :) Jakoś mam wrażenie że mam jeszcze dużo czasu :) Chyba dopiero po tym usg genetycznym uwierzę, że naprawdę jestem w ciąży :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi się nie chce, zwłaszcza, że w nowej pracy będzie równy zapierdziel, ale no cóż, trzeba. I staram się myśleć, że to dobrze, bo mi szybciej ciąża minie, no i się rozwinę i potraktuję to jako wyzwanie - jak się sprawdzę w ambitniejszej placówce.

    Ja też jeszcze nie myślę konkretami, raczej ogólne rozważania, a że jeszcze na długo przez staraniami lubiłam oglądać rzeczy dzieciowe to białko w mózgu na to już mam ;)

    Dobrego urlopu!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Ewelina0701 Ekspertka
    Postów: 289 89

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska coś o tym wiem od wtorku tez zaczynam i staz tez... jedyne co mnie ogranicza to ze nie moge byc wiecej niz 90 dni na l4, ale moge wykorzystywac to z urlopem... wiec licze na to ze dam rade :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2015, 14:10

    3jvzi09kavlt3vtq.png


    9d6613c4db.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina0701 wrote:
    AnnaKliwijska coś o tym wiem od wtorku tez zaczynam i staz tez... jedyne co mnie ogranicza to ze nie moge byc wiecej niz 90 dni na l4, ale moge wykorzystywac to z urlopem... wiec licze na to ze dam rade :)
    Powodzenia w nowej pracy :D

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że w wątek się wetknę. Ciri ekspertko ty moja. Możesz mi napisać jak to jest z szyjką? Jak mierzę po @ to jest gładka a teraz po owulacji 6 dpo to jet na niej coś grudkowatego. To jakiś śluz czy co bo w umie to chyba nie schodzi jak śluz z niej. Dzięki z góry za odp.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ze taka kropke? Jakby pryszcz?czy np szorstka jest? Jesli to np kropka to moze byc taki maly woreczek z krwia i to nie jest niebezpieczne, powinno sie po jednym cyklu a tak naprawde po @ wchlonac. Jesli nie mozna skonsultowac z lekarzem... Jesli szorstka to u mnie sie tak zrobila od nadzerki... Wiec bym to skonsultowala

    Anna wyprawde wstawie pewnie do pamietnika jak wreszcie do kompa koedys usiade. ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2015, 21:16

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby pryszcz ale kilka mi się wydaje. Tydzień temu byłam u gin i wszystko ok. nadżerki nie ma. W tamtym cyklu też tak miałam. Do owulacji ok. a po owulacji właśnie takie krostki jakby. Już pomyślałam, że może się łuszczy na okres i czuć to po prostu :-P. Jeśli te woreczki z krwią to ma coś do ewentualnej ciąży, że coś nie tak może być?

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i to jest pod "wejściem" przy to nawet nie wiem jak jest bo na razie nie dosięgam z rana prędzej bym się dowiedziała.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Jakby pryszcz ale kilka mi się wydaje. Tydzień temu byłam u gin i wszystko ok. nadżerki nie ma. W tamtym cyklu też tak miałam. Do owulacji ok. a po owulacji właśnie takie krostki jakby. Już pomyślałam, że może się łuszczy na okres i czuć to po prostu :-P. Jeśli te woreczki z krwią to ma coś do ewentualnej ciąży, że coś nie tak może być?

    Jejku to małe torbielki które mogą sie tworzyć. Gruczoły licznie produkujące śluz w tej okolicy czasem sie zatykają i tworzą sie takie torbielki. Najcześciej albo sie opróżniają albo po prostu złuszczają z okresem. Nie grzeb tam za duzo :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Jakby pryszcz ale kilka mi się wydaje. Tydzień temu byłam u gin i wszystko ok. nadżerki nie ma. W tamtym cyklu też tak miałam. Do owulacji ok. a po owulacji właśnie takie krostki jakby. Już pomyślałam, że może się łuszczy na okres i czuć to po prostu :-P. Jeśli te woreczki z krwią to ma coś do ewentualnej ciąży, że coś nie tak może być?

    Jejku to małe torbielki które mogą sie tworzyć. Gruczoły licznie produkujące śluz w tej okolicy czasem sie zatykają i tworzą sie takie torbielki. Najcześciej albo sie opróżniają albo po prostu złuszczają z okresem. Nie grzeb tam za duzo :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torbiele nabotha, malutkie sa zupełnie niegroźne, także bez obawy :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dziękuję bardzo. Badam szyjkę drugi cykl i tak mnie to zirytowało. A u dr. Google nic nie znalazłam także dziękuję jeszcze raz. Jesteście niezastąpione.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Ciri też chętnie bym zobaczyła Twoja wyprawkę. Ja się tak daleko nie zapuszczam myślami, ale spojrzeć na cudzą to nie grzech;)
    Jeju jeszcze 7 dni do terminu @. Jutro idę na progesteron.
    Dobrze, że mam czym zająć myśli.
    Dziewczyny czy zawsze te szczęśliwe wykresy są rosnące?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ;p zobacz ze u mnie rosło, składalo, potem termin @ a za jakiś czas ustabilizowalo sie na wysokim poziomie ;p

    I widzialam kilka wykresów dno totalne i tez ciaza ;p ja w swoim szczęśliwym narzekala ze temperatura za wolno rosła i w ogóle zaczęła rosnąć przed owulacja... Oh mega wtedy na ten wykres Marudzilam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam Twoje nastawienie przed szczęśliwym testem;)
    Mi rośnie w mrówczym tempie. No nic trzeba czekać. Tyle dobrze, że za chwilę mam urlop.
    Ja ciągle mam dobre przeczucia, ale przebija się przez nie moj sceptyzm.

    I jeszcze coś innego mam w tym cyklu. Jak zawsze myśląc o dziecku automatycznie myślałam o dziewcynce, to od kilku dni w głowę wlazł mi chłopak. Oby to nie były psikusy mojej podświadomości;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy. Trzeba pozytywnie myslec ale tez sie nie nakrecac sie bo wtedy zawsze wieksze rozczarowanie. Olac wszystkie objawy i czekac ;p ja co do plci to dopiero po tescie stwierdzilam ze bedzie baba. Ale czekamy na polowkowe na potwierdzenie ;p

    Wczoraj w necie na kocyki patrzylam i chyba kupie cos takie jak Klaudia kupila dla kolezanki ;p tylko ja sobie wzor w rowery wybralam i bialo czarne albo bialo czerwone ;p jeszczetez sowy blekitne i niebieskim dolem mi sie podobaja...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2015, 09:55

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biało czarne jest fajne, biało czerwone jest fajne, bo maluszek chyba tylko to widzi na początku

    moje dziecko było dziwne bo nie cierpiało roźka, nie mogłam go zawinąć bo zaraz był ryk. Teściowa nie mogła tego przeżyć, że ja go nie zawijam - przecież wszystkie dzieci się zawija ;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo niektore dzieci nie lubia mama to nas w kocyk lub flenele zawijala ale krotko. Brata chyba w ogole bo on tez wlasnie robil awantury ;) a ze zawsze byl glosny to szkoda nerwow na niego ;p

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc babki :) zrobilam sobie tescik a noz widelec by cos było ale nie. Opcje sa dwie wiadomo jakie ;) olewam proga zrobie we wrzesniu a bete moze we wtorek srode. Zobaczę jeszcze mam 9158292 pomyslow w tym cyklu;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
‹‹ 497 498 499 500 501 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ