X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahaha, ale nie ma co robic bety przed sroda, bo to dopiero bedzie 12dpo?

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja slyszalam ze juz 10dpo mozna by zrobic. Chodzi mi o to zeby w razie czego moc cos zdzialac isc do gina i w ogole. Juz chyba wspominałam jakie sa moje podejrzenia i chcialam ten cykl rozegrać inaczej;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo mozna mnie sikaniec wyszedl 10dpo ale to wszystko zalezy od zagniezdzenia i jednak wiekszosci dopiero wychodzi ladnie w dniu spodziewanej miesiaczki, wiec do srody bym na spokojnie czekala :P

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziula - mój szczęśliwy był ślicznie rosnący, fajnie mi też wyszedł progesteron.

    Klaudia - ufaj swojej intuicji. Spróbuj w tym cyklu taką strategię, jak nie, kobminuj dalej. Przecież to nic nie kosztuje (np, prócz bety i testów), a być może coś wykryjesz. Jedyne co, to uwazaj, zeby nie zapedzic sie tym w jakas paranoje.

    J. narobił tonę pankejków i teraz umieramy z objedzenia ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy jest jakakolwiek szansa, że kłucie jajnika, czasami intensywne już po owulacji nie oznacza czegoś złego?:( mam czarne myśl...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ktoregos razu po owulacji jajnik bolal az do okresu caly czas bez przerwy tak bardzo ze myslalam ze mam jakas cholerna torbiel, ale lekarz to wykluczyl...

    A jak wyszedl mi cien na tescie to pierwsze bylo ze pozamaciczna skoro okres mega skapy, ale nie, nie wiadomo od czego to bylo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2015, 12:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę zaczynam się martwić tym jajnikiem:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie nie pamietam jak bylo w ciazy... wiem ze cos mnie bolalo ale nie wiem czy jajniki czy macica jakos kilka dni przed terminem @ a przed sama @ nic, ale nie zaznaczalam wtedy na wykresie wiec na 100% Ci nie powiem

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolały cały czas jajniki , w sensie mocno je czułam. Wg mnie to normalne (niezależnie czy ciąża czy nie), one produkują teraz hormoniki, to i się je czuje.
    No, chyba ze ból jest nie do wytrzymania, to inna sprawa.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalezy mi na tej becie bo w razie czegp mam cos na podkladke jakis dowod a tak to nic. Troche panikuje przez cien co ostatnio byl
    Niby po czasie ale nigdy na tym teście go nie mialam

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie cisza. Nawet na sile nie mam żadnych objawów. Niczego;) taki smutny ten mój wykres;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2015, 13:41

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • aneczka2015 Autorytet
    Postów: 659 930

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny. jestem tu nowa. czekam na @ po nie udanym pierwszym podejsciu do inv :(. zastanawiam sie jak sie najlepiej przygotowac do drugiego podejscia.

    5djy9n73ymelpgus.png
    Czekamy na Mikołaja ❤
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka, trzymam kciuki, ale niestety nie udziele praktycznych porad.


    Kinga i dobrze, zaufaj intuicji, przecież to nic nie szkodzi sprawdzić.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • aneczka2015 Autorytet
    Postów: 659 930

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki AnnaKliwijska, moze ktos inny cos podrzuci. rozmyslam jak to dalej bedzie :)
    Tobie gratuluje :)

    AnnaKliwijska lubi tę wiadomość

    5djy9n73ymelpgus.png
    Czekamy na Mikołaja ❤
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2015 wrote:
    oki AnnaKliwijska, moze ktos inny cos podrzuci. rozmyslam jak to dalej bedzie :)
    Tobie gratuluje :)
    Dziękuję - poszukaj tutaj wątku dla starających sie właśnie z pomocą inseminacji czy in vitro, tam na pewno znajdziesz mnóstwo praktycznych rad i wsparcia od koleżanek, które przechodzą to samo.
    No, ale u ans też oczywiście zostań :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helou! Ciri, mam pytanie :) Ściągnęłam dzis wyniki mojej morfologii i mam podniesione leukocyty. Norma jest do 10 a mam 11.3. No i podwyższone neutrofile i procentowo obniżone limfocyty. Czytam ze niby w ciąży to fizjologia a jak jest u Ciebie? Tez mam ponad 10 skoro to norma? Ehh jutro mam jechać za granice na urlop i mam myśli czy powinnam jechać bez konsultacji z lekarzem.

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciąży są inne normy dla kobiet w ciąży niż normalnie. Nie można się sugerować normami z laboratorium :-). Za każdym razem gin mi to powtarza. Gdzies była fajna stronka coś jak parenting czy coś podobnego gdzie były opisane normy dla ciężarnych oraz co i dlaczego ma u nas inne wartości :-). Nie martw sie:-)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss jak się czujesz? Lepiej już?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka ja nie mam pojecia bo wynikow nie dostaje do lapy ;p zawsze lekarz mowi ze w normie albo ze cos mam podwyzszone jak tak jest ale tez czesto mowi zeby sie nie przejmowac poki 2-3 badania nie wyjda podwyzszone. Wiec ja bym sie nie przejmowala bo tak jak mowi Iriss dla ciezarnych sa rozne normy i tez duzo zalezy od wieku ciazy.

    Pamietacie co wybieralam prezent dla siostrzenicy G? Wybralam male laboratorium z perfumami. Byla zachwycona! Od razu z kolezankami przystapily do pracy ;) a fajne bo kazda mogla zrobic swoje i jeszcze na kilka innych zostalo wiec sporo tego a cena tez spoczko ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2015, 09:13

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mamuski.


    wyobrazcie sobie sytuacje!!!!!!!!!!z wczoraj

    przyjechalamz moim i moja siostra pod kaufland i poszlam do bankomatu wybrac pieniadze, a oni zostali w aucie, obok zaparkowala kobieta, ktora mijalam w drodze do auta zostawila male dziecko w auciez zamknietymi szybami!!!!!!!!!!!!!!!

    dziecko ewidentnie bylo juz cale mokre!! poszlam szybko do sklepu porozgladac sie za glupim babsztylem a ona sobie jadla loda i kupywala chleb!! mowie do niej, czy to Pani zostawila to malutkie dziecko w au7cie z zamknietymi szybami??!! a ona taka zmieszana ze tak.. mowie jest 40st!! chyba nie zaplacila za to tylko wyleciala za mna do dziecka kretynka!!!!!!!!!!! no normalnie nie moglismy w to uwierzyc!!

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
‹‹ 498 499 500 501 502 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ