X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Mnie w ogóle śmieszy fakt uważania, że dieta mięsna jest zdrowsza tylko dlatego,ze ktoś je mięso, ale poza tym i tak gówniano się odżywia. No, ale je mięso, więc nap ewno jest zdrowszy niż ja, bo ja mam same braki.
    Ale tak, nie mam zamiaru się przejmować. Zaczęłam tylko jęść ryby, ze względu na ważność kwasu omega 3.
    No zwłaszcza rodzice, którzy kupują dzieciom najtańsze parówki, i jogurty z masa cukru, plus słodkie napoje, na pewno żywią się sami i swoje dzieci lepiej niż wegetarianie albo Ci co maja fanaberie ;P. Już wiem skąd u nas takie wydatki na spożywkę - bo patrzymy co kupujemy i nie jemy śmieci tj. żarcia przetworzonego najbardziej jak tylko można.

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    U mnie beta 15:D. Czad
    Super :D to czekamy teraz na kolejny wynik :D który na pewno będzie mega :D

    h84fe6ydttjiala2.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    No zwłaszcza rodzice, którzy kupują dzieciom najtańsze parówki, i jogurty z masa cukru, plus słodkie napoje, na pewno żywią się sami i swoje dzieci lepiej niż wegetarianie albo Ci co maja fanaberie ;P. Już wiem skąd u nas takie wydatki na spożywkę - bo patrzymy co kupujemy i nie jemy śmieci tj. żarcia przetworzonego najbardziej jak tylko można.
    Taaaak, wlasnie, zdrowe jedzenie to fanaberie. Też regularnie słyszysz, ze "no bez przesady"? Albo, że np. jakieś zdrowe jedzenie to dziwactwo. Ech, ale niestety, wszystko sprowadza się do edukacji społeczeństwa, a w Polsce to leży i kwiczy. Jeśli ktoś nie ma w sobie sam ciekawości, żeby się czegoś dowiedzieć, to leci bezmyślnie na stereotypach czy wiedzy obiegowej albo robi coś totalnie bezmyślnie (no, jak jest soczek to przecież zdrowy, nie ważne, że ma cukier na drugim miejscu w składzie).

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero 9dpo;). Takze wiecie jeszcze bez gratulacji proszę za to duuuużo kciuków

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Taaaak, wlasnie, zdrowe jedzenie to fanaberie. Też regularnie słyszysz, ze "no bez przesady"? Albo, że np. jakieś zdrowe jedzenie to dziwactwo. Ech, ale niestety, wszystko sprowadza się do edukacji społeczeństwa, a w Polsce to leży i kwiczy. Jeśli ktoś nie ma w sobie sam ciekawości, żeby się czegoś dowiedzieć, to leci bezmyślnie na stereotypach czy wiedzy obiegowej albo robi coś totalnie bezmyślnie (no, jak jest soczek to przecież zdrowy, nie ważne, że ma cukier na drugim miejscu w składzie).

    Ciągle to słyszę :P Ostatnio jak teściowa obiad o 13 robiła, to ja zjadałam owsiankę z bakaliami i do tego morelkę, ile sie musiałam tłumaczyć, że to moja pora na taki posiłek, a obiad jem o 16:00 (tak sobie rozkładam posiłki w ciągu dnia) :D. Oczywiście mój obiad to nie był obiad: Zupa krem z makaronem ryżowym i wołowinką ;P


    Baronowa trzymam mocno kciuki :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owsianka rządzi ;D


    Baronowa, zaciskam nawet u stóp :D

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baranowa jestesmy z toba :-*

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znow mialam mdlosci i co? Wpierdzielam kapuste kiszona z worka i mi przeszlo :D

    Domcia23 lubi tę wiadomość

  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś ostatni dzień wakacji, jutro rozpoczyna się kalendarzowa jesień. Ostatni podmuch lata i.... pozytywny test. Uciesze się dopiero jak druga beta ładnie przykrośnie - trzymajcie kciuki! :)


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WOW D. jak dawno Cie nie widzialam :) Ale sie ciesze, trzymam kciuki :) A juz po becie pierwszej?

  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta jutro, test zrobiłam kolo 13, wiec juz wszystkie punkty pobrań w pobliżu zamknięte. Dawno tu nie zaglądałem, bo odpuściliśmy starania, nawet nie wiem kiedy dokładnie miałam owulacje, dlatego jestem w ogromnym szoku.


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak to juz potwierdzone zostalo wczesniej daj na luz a zajdziesz :P Boze jak ja nie lubie tego stwierdzenia ale niestety sie sprawdza :D

    Noo to jak z popoludniowego Ci wyszlo to bedzie gicior. Dawaj znac jak beta :)

  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro rano lecę :) jestem juz po rozmowie z moim lekarzem, że względu na dwa wcześniejsze poroniena od razu kazał brać luteine. Mam nadzieje, ze tym razem wszystko będzie dobrze.

    A jak U Ciebie, jak się czujesz?

    AnnaKliwijska lubi tę wiadomość


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć D., nie znamy się jeszcze, ale trzymam mocno kciuki :)

    D. lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz lepiej raz gorzej. Ogolnie nie jest zle w porownaniu z niektorymi ciezarnymi ale tez nie jest idealnie ;p drugi trymestr sie zaczal a mnie objawy zamiast malec to sie nasilily i na razie puscic nie chca ;(

    A u Ciebie to poronienka w jakim momencie byly? Wiadomo czy to progesteron akurat?

  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciąże biochiczne. Wszystkie badania w normie. Byłam u kilku lekarzy, żaden nie był w stanie powiedzieć o co chodzi... Teraz musi się udać! Do Trzech razy sztuka! :)


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczne to kicha. To trzymam kciuki za bete a potem za to by ta luteinka pomogla ;)

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie jest baranowa? :-)

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa ekstra!!!!
    gratulacje!

    Ja mam wyniki progesteronu i chyba do Was nie dołączę, bo chyba nie jest zbyt wysoki jakby to mogła być ciąża. Ok 6-7dpo
    Pomóżcie w interpretacji proszę.

    Przepiszę część, która mnie dotyczy, bo piszę z tel.

    13,23ng/ml
    normy:
    faza lutealna: 3,34-25,56
    środek fazy lutealnej:4,44-28,03
    ciąża 1trymestr: 9,3-33,2

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jest zle. Wskazuje na owulacje i juz z takim masz szanse zajsc i donosic bez dodatkowego progesteronu choc niektorzy lekarze przy takim wyniku proponuja progesteron dodatkowo brac;) martwic bys sie miala jakby bylo ponizej 10 a tak jest spoko i to naprawde ladnie ;D teraz od lekarza zalezu co zrobi dalej ;P

‹‹ 501 502 503 504 505 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ