X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri to ja pytalam o proga 9 dpo. jutro 10dpo brak objawow ale czuje jakbym miala kluche w brzuchu tak nizej i nie wiem czy to macica czy jelita:/ mam ten szczesliwy test od ciri i moze go wyprobuje jutro? :D jutro jak spadnie temp nie ide na bete a jak wyzej to pojde chyba nie wiem jakops tak boje sie ja zrobic, raz zrobilam i mialam wielka nadzieje i dupa:/

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ktos przed Toba pytal :P

    a co do testu to juz sama musisz podjac decyzje
    Ja sie ciesze ze nie mialam takich rozkmin. mialam chwilowe zacmienie umyslu i po prostu siknelam bez zastanowienia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2015, 21:50

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja grzecznie i racjonalnie poczekalam do terminu miesiaczki.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa, Anna ja jem w miarę zdrowo, staram się, czasem mam co prawda małe "zdrady", czasem wygra lenistwo, ale na pewno nie jest źle - choć mogłoby być lepiej. Mięso czerwone jem w śladowych ilościach ze względu na "podejrzenie" endo, nie jem tłusto i dużo warzyw i owoców. Słodyczy jem niewiele, bo nie lubię, czasem najdzie mnie chęć.
    Co do glutenu to dla mnie póki co wyższa szkoła jazdy,musiałabym rozkminić co gotować.

    Dziś temp do góry, ale kot mnie trochę budził w nocy, nie wiem czy to ma wpływ.

    Klaudia czy my zostałyśmy same na polu bitwy?:)
    Aaa jeszcze Mkl.

    Trzymam kciuki za Twój test, ale w razie czego może być jeszcze za wcześnie.
    Ja chyba sikne w piątek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 06:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo jest jeszcze kilka dziewczyn walczących Ale się nie udzielają juz ;(
    A ja Co do diety się nie wypowiadam bo jem wszystko na co mam ochotę i co jest szansa ze nie zwroce ;p ale jak ktoras z dziewczyn na innym watku napisala... Odkad jestem w xiazy lepiej mi wchodzi wolowe i wieprzowe a kurczak moglny nie istniec wydaje mi sie ze w kurczaku jest za duzo chemi ktora mi przeszkadza... (Choc tez mam troche miesa za wsi od miejscowego rzeznika)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 1 września 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że zdrowym ejdzeniem można sobie tylko pomóc, a nie zaszkodzić, ale tak jak napisałam, są momenty, kiedy niestety ono nie wystarczy.
    A swoją drogą coraz głośniej o tym, że dieta bezglutenowa to mit i lekarz, który ją wymyślił przyznał się do oszustwa ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooooo muszę zrobić placek z gulaszem:) aaaale bym zjadła ;D

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 1 września 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja skończyłam 7 tygodni ciąży i dziś zaczął się 8 :D Niech lecą, niech lecą!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie teraz jakoś czas zwolnił. A mówiłam wam ze jak bylam ostatnio na usg pierwszy raz podali mi termin porodu?

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 1 września 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba fajnie, że podali jak już więcej wiadomo.

    W ogóle ja ostatnio mysle,ze pierwszy trymestr jest mega głupi, bo niby jesteś w ciąży, ale niektóre rzeczy są tak na niby: jeszcze za wcześnie, nic nie widać, nic nie wiadomo, spokojnie, to później, a znowu jednocześnie wtedy się dzieją najbardziej newralgiczne momenty, ten człowieczek wtedy się formuje.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 1 września 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety gluten i laktozy muszę wykluczać że względów zdrowotnych. Mam silną nuetolerancje :-(.
    Mi w ciazy drób nie podchodzi tylko wołowina ewentualnie wieprzowina. Ale mięso jem może 2xtydz. nie mam ochoty, wolę warzywne dania :-).
    Wiem, że przy Hashimoto zalecają ograniczenie glutenu.

    Ja uważam, że jak ktoś nie ma zaleceń to nie powinien glutenu odstawiac..ja dałabym wiele aby móc jeść np. Razowy makaron, żytnie czy orkiszowe chleby z ziarnami... O albo wrócić do kefirow i jogurtów... ale po kilku Koluszkach z glutenem mam takie boleści i rewolucje...że masakruja :-(. Oby dziec miał żołądek męża, ale moje upodobania do zdrowego jedzonko (podobno już w okresie lodowym koduje się upodobania dot. Zywienia dlatego żywienie mamy odpowiednie jest tak istotne) :-)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest do połowy drugiego trymestru ;p nie xzukesz i musisz wierzyc ze tam jest czlowieczek i ze wszystko co robisz to musi byc dla dziecka. Ja to mam np straszne parcie na piwo w ogole mi sie nie odechcialo i czesto szczegolnie przy tych upalaxh musialam policzyc do 10 i myslec ze tam jest maly zarodek co z tego ze go nie widac ale jak teraz wypije moze juz nie byc pozniej taki piekny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:

    Ja uważam, że jak ktoś nie ma zaleceń to nie powinien glutenu odstawiac..ja dałabym wiele aby móc jeść np. Razowy makaron, żytnie czy orkiszowe chleby z ziarnami... O albo wrócić do kefirow i jogurtów... ale po kilku Koluszkach z glutenem mam takie boleści i rewolucje...że masakruja :-(. Oby dziec miał żołądek męża, ale moje upodobania do zdrowego jedzonko (podobno już w okresie lodowym koduje się upodobania dot. Zywienia dlatego żywienie mamy odpowiednie jest tak istotne) :-)

    A to dziwne bo unie w domu kazde z nas mialo inne upodobania kedzeniowe a mama w ciazy lazdej jadla to samo ;p

  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 1 września 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi czy jest sens robic juz test w 12dpo. Ostatnio robilam w 8dpo, 12 dpo. 1 dzien pp terminie spodziewanej@ i wszystkie negatywne. A 2 pozniej pozytywny. Beta tez w normie. Tamta ciaze niestety poronilam ale teraz boje sie troche testowac.

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko zalezy od zagniezdzenia, sens zawsze jest, ale najlepiej poczekac do terinu @ i kolejny za dwa dni jak @ nie przyjdzie.

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 1 września 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia zostalysmy same;) zaspalam na bete;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 1 września 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby to wiem ale wiesz jak to jest. Nie mysle o niczym innym tylko doszukuje sie objawow. W pt powinnam dostac @ a mam wrażenie że to jeszcze wieczność.

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia pewnie tak mialo byc :P

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 1 września 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a najlepsze wieczorem myslalam sobie jak temp spadnie to nie pojde no ale jak spadnie z 36,53 na 52 np? no i tyle spadlo... cale 0.01 ;D

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego termometry z dokladnoscia 0,01 to ZLO :D powinny byc takie co 5 setnych :P

    Ania jak ta Twoja ksiazka o ciazy sie nazywa?

‹‹ 503 504 505 506 507 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ