X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 1 września 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Jej mnie tak wlasnie boli na owulacje :) wiec moze byla wtedy co Cie tak bolalo... A Ty nie mialas miec usg jakos dopiero w kolejnym cyklu? ale dasz znac co i jak po wizycie?

    USG juz mialam na poczatku tego cyklu i inny lekarz (moja byla wtedy na urlopie) po tym USG wysylal mnie od razu na histeroskopie.
    Jak moja gin wrocila, to sie do niej wepchelam bez kolejki i ona kazala mi zrobic USG tydzien przed @ i od razu do niej przyjsc. To wlasnie bedzie we czwartek. I oczywiscie dam znac.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa bo mnie sie wydawalo ze tydzien po @ mialas robic :) a noo to mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :D
    A tak ogolnie jak tam? samopoczucie i w ogole?

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 1 września 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do bani. Jakos nie umiem sobie z tym wszystkim poradzic. Jak Maz w domu to jest ok, ale jak tylko zostaje sama to totalny dol.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh nie dobrze, kurde byle by w czwartek okazalo sie ze wszystko ok to na pewno troche sie uspokoisz :D
    A Ty mialas jakis urlop? Gdzies wyjezdzzalas?

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 1 września 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok to na pewno nie bedzie, bo cos w macicy mam, ale co to w koncu jest? No i bez tego zajsc w ciaze nie moglam...
    W czwartek wizyta i 50te urodziny Tesciowej do tego.

    W Polsce bylismy. Niecale dwa tygodnie. Najpierw slub i wesele brata, a potem na kilka dni nad morze pojechalismy.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 1 września 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heja:) ja chyba jutro powinnam przywitać @, nie wiem nawet ile jest dpo 11 czy 10 czy 12 dziś;p zupełnie bezstresowy cykl bez mierzenia temp. żadnych bólów brzucha jajników itp, jedynie piersi mnie bolą, jutro lub pojutrze @, zobaczymy..

    i wczoraj skończyłam nowennę:) 54 dni się modliłam, codziennie, przez godzinę, niesamowite przeżycie:) mam nadzieję że Maryja mnie wysłucha:) Jestem z siebie dumna, wytrwałam:)

    w tym cyklu myślę, że się nie udało bo sex był tylko 2 dni przed owulacją ( jeśli owulacja była w 14 dniu czego nie wiem, mogla być w 15 więc raczej nie ma szans..)

    zresztą chyba bym miała jakiekolwiek malutkie skurcze w brzuchu co nie?? Cokolwiek??


    A tak poza tym 8 września nasza trzecia rocznica ślubu +

    - urodziny mojego taty (60)
    - urodziny teścia ( 50)
    - urodziny siostrzenicy ( roczek)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 18:24

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Ok to na pewno nie bedzie, bo cos w macicy mam, ale co to w koncu jest? No i bez tego zajsc w ciaze nie moglam...
    W czwartek wizyta i 50te urodziny Tesciowej do tego.

    W Polsce bylismy. Niecale dwa tygodnie. Najpierw slub i wesele brata, a potem na kilka dni nad morze pojechalismy.
    Noo ale wiesz moze to nic groznego, i jak sie okarze ze wszystko jest ok, to splynie z Ciebie stres i zajdziesz :) Miejmy nadieje ze tak bezdie :D
    A w sumie to fajna pogode mieliscie nad morze, ja to w tym roku nigdzie niestety nie bylam i troche zaluje choc mam nadzieje ze za rok cos nadrobie. A Mowilas to Twoj brat bral slub w Twoja rocznice? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    heja:) ja chyba jutro powinnam przywitać @, nie wiem nawet ile jest dpo 11 czy 10 czy 12 dziś;p zupełnie bezstresowy cykl bez mierzenia temp. żadnych bólów brzucha jajników itp, jedynie piersi mnie bolą, jutro lub pojutrze @, zobaczymy..

    i wczoraj skończyłam nowennę:) 54 dni się modliłam, codziennie, przez godzinę, niesamowite przeżycie:) mam nadzieję że Maryja mnie wysłucha:) Jestem z siebie dumna, wytrwałam:)

    w tym cyklu myślę, że się nie udało bo sex był tylko 2 dni przed owulacją ( jeśli owulacja była w 14 dniu czego nie wiem, mogla być w 15 więc raczej nie ma szans..)

    zresztą chyba bym miała jakiekolwiek malutkie skurcze w brzuchu co nie?? Cokolwiek??
    Nic bys mogla nie miec :P A na fajnych babeczkach jest dziewczyna ktora w tym cyklu tylko raz uprawiala seks i zaszla! Wiec wiesz wszystko jest mozliwe :) Poczekaj do piatku i testuj :D ten tydzien szczesliwie sie zaczal :D

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 1 września 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo ale wiesz moze to nic groznego, i jak sie okarze ze wszystko jest ok, to splynie z Ciebie stres i zajdziesz :) Miejmy nadieje ze tak bezdie :D
    A w sumie to fajna pogode mieliscie nad morze, ja to w tym roku nigdzie niestety nie bylam i troche zaluje choc mam nadzieje ze za rok cos nadrobie. A Mowilas to Twoj brat bral slub w Twoja rocznice? :D


    Stresu juz we mnie nie ma, tylko zrezygnowanie i pytania co mnie jeszcze czeka...
    Pogoda byla idealna. Codziennie sloneczko, goraco, wiec poopalalismy sie i popluskalismy w lodowatym morzu ;)
    Za rok spokojnie z corcia bedziesz mogla gdzies pojechac :)

    Tak, dokladnie to moj brat zenil sie w nasz 1 rocznice.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 1 września 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkl - ja nic nie miałam. Tzn bóle w podbrzuszu takie same jak zawsze. Do tej pory średnio co mam z takich konkretów (choć zaczynają się coraz większe przyjemności gastryczne - czy to mozliwe czuc się jednocześnie objedzonym i głodnym ;))?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Stresu juz we mnie nie ma, tylko zrezygnowanie i pytania co mnie jeszcze czeka...
    Pogoda byla idealna. Codziennie sloneczko, goraco, wiec poopalalismy sie i popluskalismy w lodowatym morzu ;)
    Za rok spokojnie z corcia bedziesz mogla gdzies pojechac :)

    Tak, dokladnie to moj brat zenil sie w nasz 1 rocznice.
    Noo pod warunkiem ze bedzie kasa bo teraz to nas zatrzymalo niestety ;/
    Noo mnie to sie jednak wydaje ze mimo wszystko gdzies tam podswiadomie jest ten stresik o przyszlosc, jaka jeszcze droga Cie czeka jak sama mowisz..
    W sumie to fajnie ze tak wyszlo ze w tym samym dniu, ja bym dziekowala za to bo nie mam glowy do dat, wszystkie urodziny i inne cholery mam zapisane :P

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 1 września 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo pod warunkiem ze bedzie kasa bo teraz to nas zatrzymalo niestety ;/
    Noo mnie to sie jednak wydaje ze mimo wszystko gdzies tam podswiadomie jest ten stresik o przyszlosc, jaka jeszcze droga Cie czeka jak sama mowisz..
    W sumie to fajnie ze tak wyszlo ze w tym samym dniu, ja bym dziekowala za to bo nie mam glowy do dat, wszystkie urodziny i inne cholery mam zapisane :P

    Tak, pieniadze to odwieczny problem. Ale Malenstwu potrzebne bedzie swieze powietrze :)
    Ciekawa jestem co powie gin we czwartek, ale jakos na to nie czekam.

    No fajnie wyszlo, piosenke nam zadedykowali. Ja pamiec do dat mam dobra, a inni wlasnie mowia, ze przynajmniej nie zapomna ;)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 1 września 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona a może inny lekarz.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha ja to tylko naprawde najblizszych urodziny mam w glowie i nic wiecej :P

    Wiesz my juz w maju planujemy w plener wyjechac na caly dzien minumum albo na dluzej jak da rade :) Wiesz my to na rybki i pod namiot, ale pod namiot raczej z dzieckiem nie pojedziemy w maju bo w tym roku jak w czerwcu pojechalam na 4 dni pod namiot to mi termometr ZAMARZŁ i nie dzialal :P Ale na takie dluzsze wakacje nie wiem czy da rade...

    Noo a ja tam na Twoja wizyte Fiona czekam z niecierpliwoscia :) A To na usg do tej swojej doktor idziesz?

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 1 września 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona, opanujesz sytuacje, wierze w to!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam po pracy.
    Fionka ja też myślę, że jak będziesz wiedziała, że wszystko ok to Ci ulży i inaczej do sprawy podejdziesz podświadomie. Trzymam kciuki za badanie.

    My związku z ogromnymi kosztami zakupu mieszkania też urlopujemy u moich rodziców. Zawsze gdzieś wyjeżdżaliśmy dalej albo bliżej, ale w tym roku odpada.
    Wcale mi nie szkoda;) a przy okazji u moich rodziców są piękne tereny jeziorka, lasy:)
    jak tam Baronowa, szczęśliwa?:)

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 1 września 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa zobaczymy po tej czwartkowej wizycie co powie ta gin i jak cos nam sie nie spodoba, to pojdziemy gdzie indziej. Ale do tej poszlismy, bo ma same pozytywne opinie i duzo sukcesow w temacie ciaz.

    Ciri ja pamietam daty urodzin nawet dalszych znajomych ;)
    No w maju z takim malenstwem moze byc troche chlodno, ale kto wie.

    Tu w ogole jest troche dziwnie, bo USG nie robia ginekolodzy tylko specjalisci w tej dziedzinie. Wiec najpierw mam USG, a potem wizyte u swojej gin.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa czeka na jutrzejsza bete zeby miec 100% pewnosci bo wynik 15 to jednak nie jest ciaza tylko prawdopodobiensto ciazy :)

    O Magdziulla temat dla Ciebie, sluz... ja nie wiem co jest z tym sluzem w ciazy ja go troche mam ale bez przesady, wiec nie rozumiem fenomenu wyczekiwania sluzu ciazowego :D bez duzej ilosci sluzu jest spoczko :) Mozna bez gaci chodzic nie zostawiajac mokrych sladow :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mam pamięci do dat, w ogóle do cyfr. Przez co zdarzają się niesnaski z teściową, bo ona ma fioła na punkcie imienin, urodzin ciotki, dziadka itp a ja o swoich imieninach czasem zapominam;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Ciri ja pamietam daty urodzin nawet dalszych znajomych ;)
    No w maju z takim malenstwem moze byc troche chlodno, ale kto wie.

    Tu w ogole jest troche dziwnie, bo USG nie robia ginekolodzy tylko specjalisci w tej dziedzinie. Wiec najpierw mam USG, a potem wizyte u swojej gin.

    Noo na nocowanie pewnie tak ale na calodniowy wyjazd juz jak masz namiot zeby przewinac bez wiatru jest spoko. :)

    A to ja tez tak mam na nfz osobno usg u specjalisty od usg i osobno wizyte wiec wiesz nie tak zle :D

    Na nfz zwykle tak jest ze gin (wszystko jedno od czego czy na monitoring czy na torbiel) daje skierowanie na usg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 19:05

‹‹ 505 506 507 508 509 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ