X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Baronowa czeka na jutrzejsza bete zeby miec 100% pewnosci bo wynik 15 to jednak nie jest ciaza tylko prawdopodobiensto ciazy :)

    O Magdziulla temat dla Ciebie, sluz... ja nie wiem co jest z tym sluzem w ciazy ja go troche mam ale bez przesady, wiec nie rozumiem fenomenu wyczekiwania sluzu ciazowego :D bez duzej ilosci sluzu jest spoczko :) Mozna bez gaci chodzic nie zostawiajac mokrych sladow :D
    Hah to ja będę rownoważyć w drugą stronę, bo mi się zdarzyło, że miałam dużo śluzu, a ciąży brak.
    A Dziewczyny tak pisały, pamiętam udzielała się tu bodajże Ilona i ona zawsze mówiła, że ona miała pierwszy objaw to dużo śluzu.
    Ale bądź mi nadzieją w tym cyklu, bo ja śluz mam przeciętny;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz to szukaj czegos co jest inaczej niz zwykle :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    O widzisz to szukaj czegos co jest inaczej niz zwykle :P
    Cycki mnie nie bolą - chyba też się nada i znikają pryszcze, które ni z gruszki ni z pietruszki pojawiły się parę dni temu.
    ;);)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze pryszcze do tej pory mam na twarzy ale jedna jedyna rzecz mi sie poprawila... paznokcie! Nigdy tak pieknych i twardych i nierozdwajajacych sie paznokci nie mialam :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz, a moja mama zawsze Nam "wypomina" , że po ciąży osłabiły jej się paznokcie, włosy itp.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlosy, i twarz katastrofa z workiem na glowie powinnam sie pokazywac, do tego jeszcze pekajacy naczynka na calym ciele (ja ogolnie mam bardzo slabe ale teraz jest gorzej mimo ze smaruje sie tym badziwiem) ale paznokcie az jestem w szoku, nie jest jeszcze idealnie ale w porownaniu z tym co bylo (a mnie zewnetrzna warstwa paznokcia schodzila mniej wiecej raz w tygodniu) to jestem naprawde w mega szoku.
    Wykorzystam to i sobie raz jeden jedyny zrobie hybryde :D

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 1 września 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bez ciazy mam pryszcze - wlasnie wczoraj trzy wielkie wyszly mi na lewej stronie twarzy, a do tego paznokcie tak lamliwe, ze scinam je mozliwie jak najbardziej, a i tak sie lamia :D Wlosow na szczotce codziennie cala garsc zostaje.
    Nie bede miala dzieci, bede lysa i bez paznokci :P

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rób hybrydy, bo sobie zniszczysz. Ja mam bardzo mocne, grube paznokcie, a po hybrydzie, a zwłaszcza jej zmywaniu przez 2 msc dochodziły do siebie. Chociaż jest w tym coś dziwnego, bo mojej mamie się poprawiły od kiedy zaczęła regularnie robić hybrydę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 19:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Boze Fiona!! Wyobrazilam to sobie... :D

    ale dziecko musi byc do dopelnienia tego widoku :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    O Boze Fiona!! Wyobrazilam to sobie... :D

    ale dziecko musi byc do dopelnienia tego widoku :P
    tak łysa i umęczona kicającą gromadą!;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 19:21

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Nie rób hybrydy, bo sobie zniszczysz. Ja mam bardzo mocne, grube paznokcie, a hybrydzie, a zwłaszcza jej zmywaniu przez 2 msmsc dochodziły do siebie. Chociaż jest w tak coś dziwnego, bo mojej mamie się poprawiły od kiedy zaczęła regularnie robić hybrydę.
    Noo wlasnie moja nauczycielka ona robila tak i zdejmowala tak ze super wygladaly ale na pewno sie niszcza tak samo jak po akrylu bo to to samo :P tylko w troszke innej formie, ale jak raz zrobie to moze mi nie odpadna :P
    Moja szwagierka ma jakas mega babke na wiosce za 30zl!!! robi piekne paznokcie wiec musze raz skorzystac:P

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 1 września 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    tak łysa i umęczona kicającą gromadą!;)

    Na to moglabym sie zgodzic :P

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A sprobowalabys nie zgodzic sie :P

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 1 września 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A sprobowalabys nie zgodzic sie :P

    Moge byc lysa i bez paznokci, a do tego pryszczata, ale z gromadka dzieci za to :P

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Moge byc lysa i bez paznokci, a do tego pryszczata, ale z gromadka dzieci za to :P
    No i niech tak się stanie!:) tylko bez łysiny;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 19:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i reszty "pakietu";)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    albo niech odrosna po dzieciach :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Propos zdrowego jedzenia - zjadłabym żurek!;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis gulasz z kasza gryczana, i pierwszy raz w zyciu przy gotowaniu smierdziala mi kasza ;/

    Ogladam wiadomosci, jestem za zmian w sklepikach szkolnych ale jedna rzecz mnie denerwuje, ze nie bedzie bialego pieczywa, nie kazdne dziecko Ci zje nawet jak w domu mu daja bo ma mdlosci bo robi cyrki bo cos, i dasz mu na kanapke kase bo nie zdarzysz zrobic kanapki do szkoly i dzieciak Ci nie zje sniadania bo nie bedzie jasnego pieczywa (a z bulka czy jaka kajzerka by Ci zjadl z salata, szynka czy serkiem i ogoreczkiem a z powodu ciemnego pieczywa nie zje) droche to wciskanie na sile... Nie lubie czegos takiego

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 1 września 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona a ty masz tarczyce przebadana?

    Ja mam jeden objaw- temperatura ;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 506 507 508 509 510 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ