X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 1 września 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale białe pieczywo to zlooo jak batonik


    Ciekawe kiedy się za przedszkola wezmą no tam to jest cukrowy koszmar.bte kobiety nie maja pojecia o jedzeniu:/

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja wiem, ale tez z dwojga zlego lepiej niech ci dzieciak zle biale pieczywo niz mialby nic nie jesc caly dzien. Ja wiem po moim rodzenstwie ze w domu jadlo sie wszystko a oni i tak miali tak ze brat wymiotowal po miesie, a siostra po salacie mimo ze salaty nie widsziala w kanapce to i tak belcik byl standardem nie wiadomo dlaczego.

    O ja np teraz jem tylko bulki i to biale bo od ciemnego czy nawet grachamki od razu wymiotuje a po kajzerce nie. Wiec jesli jem kanapke (choc rzadko) to z bialego pieczywa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 20:16

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 1 września 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jadłam pieczywa prawie miesiac - jak potrzebuje to wafle ryzowe

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lubie :P I czasem sama pieke, za waflami nie przepadam bo po wszystkich od zawsze mam zgage... ;/

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 1 września 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Mkl - ja nic nie miałam. Tzn bóle w podbrzuszu takie same jak zawsze. Do tej pory średnio co mam z takich konkretów (choć zaczynają się coraz większe przyjemności gastryczne - czy to mozliwe czuc się jednocześnie objedzonym i głodnym ;))?


    no a ja własnie nie mam kompletnie żadnych bóli, ani miesiączkowych, ani klucia, nic, dlatego nie nastawiam się na nic , ty chociaż miałaś jakiekolwiek:)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 1 września 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tam wole, żeby nic nie zjadło, jak ma jeść syf ;) Jak głodne, to zje i lepszy chleb. I nie mówie tu o skrajnym zmuszaniu, bo tego też nie lubiłam, nie chce to nie je, ale nie dostanie gorszego zamiennika.


    Pamietam jak mialam praktyki w przedszkolu i wlasnie utkwil mi w glowei takie obrazek sterty białych bułek grubo posmarowanych masłem i na to plaster żółtego sera. Brrrrrr...

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam :)

    Baronowa i D. GRATULACJE :) Za pozostałe trzymam kciuki.

    Ja w tym cyklu odpuściłam, bo życie mi się nieco pogmatwało, ale codziennie was czytam więc jestem na bieżąco. Nie pytajcie proszę co zaszło, bo to bardzo trudne dla mnie i to jest mocno prywatna sprawa ( powiem tylko, że chodzi o moją mamę). Jestem zmuszona przełożyć wizytę u pani dr immunolog, bo zwyczajnie nie damy rady finansowo. Trochę się rozsypało wszystko w tym mcu. Jeszcze w pon mąż wyjeżdża do Koszalina szkolić pracowników, a ja w tym czasie mam owulację.

    Dzisiaj mi powiedziano, że zostaję w pracy ;) Jedyna pozytywna rzecz od dawna jaka mi się trafiła. Dostałam tym samym zgodę aby dziś do 11tego września pracować w domu. 11 mam się pojawić w firmie, aby podpisać dokumenty i już w domku będę na stałe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zje a potem moja mama (czytaj pielegniarka w szkole podstawowej) ma problem. Bo takie to mdleje, glowa boli, ma problem z koncentracja a dzieciak nie zje albo zwymiotuje. A matka nie pezyjedzie bo ona robi kariere... Eh. Ja tez nie mowie o zmuszaniu ale z drugiej atroby czemu panstwo ma decydowac o tym co pozwole dziecku jesc? Przed ta reforma w wielu szkolach w warszwie zostaly zdjete soczki (z cukrem), smieciowe zarcie, dali multum warzyw ale wlasnie kanapki byly rozne rozniate i dziscko moglo wybrac. I jedno wybieralo ciemny chleb inne jasny ale nie bylo tez tak ze wszystkie dzieci jadly bialy bo jak byl wybor innych to te ktore lubia jadly inne... Wiec dajmy wobor a nie tylko zakazy i nakazy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa to super ze w domu ;) noo i niech Ci aie pouklada pomyslenie ;D

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 1 września 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa - mam nadzieje,ze sprawy prywatne sie uloza, a z praca gratuluje - to duza ulga, nie?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra wykrakałam - cycki zaczynają mnie boleć, także pewnie @ zaczyna do mnie stąpać i za tydzień doczłapie pewnie:/

    I bardzo zgrzeszyłam kulinarnie, bardzo ... od jutra wracam do zdrowej diety bez wyskoków. Przed Wami postanawiam!

    Niuniqa oby wszystko zaczęło się układać, a praca to pierwszy etap!.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 2 września 2015, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia trzymam kciuki.

    Magdziulla mnie tez bolą cycki. Zaczynają masakrycznie bolec;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnir dopiero sutki cos tam szczypia ;D cycki maja w dupie ciaze i to ze wszyacy mowi ze powinny bolec ;D

    Magdziulla mow to jadlaa bo i tak nic nie wygra z kapusta kiszona jako przekaska na wszystko :p

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 2 września 2015, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie piersi jakoś szczególnie też nie bolą. Powiększyły się, w tym jeden sutek bardziej, do tego sutki ciągle sterczą i momentami są takie bardziej wrażliwe. I od czasudo czasu mnie mocno swędzą.

    Dzień dobry :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje to wyglad zmieniaja co chwile ;p dzis takir jutro taki. Metamorfoza? A moze mutacja? Jeden staly punk to duze brodawki wokol sutkow a zawsze mialam malutkie. Ale ani nie urosly ani nie bola ani nic. Moj kalendarz bbf mowi zeby niedlugo atanik wymienic ;p jaaaaasne.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 2 września 2015, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, brodawki też się zwiększyły i takie są trochę jakby tam była świeża skóra albo coś takiego.
    A ppo pracy idę na poszukiwania jakiegoś dobrego kremu do buzi, bo mi się totalnie zmieniły wymagania cerowe. Tak to miałam już bardzo ładną cerę, krem nawilżający działał cuda, a teraz wyskoczyły mi pryszcze i krem nawilżający jest już za tłusty, w ogóle isę nie wchłania.
    Ale nie narzekam, pamietam jak niedawno pisalam,ze chcialabym miec pryszcze, byleby byc w ciazy ;)

    Dobrego dnia wszystkim :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 2 września 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) jak już wiecie w tym cyklu nie mierze temp., ale dziś rano zmierzylam o tej godzinie co zawsze i mam 37,00 stopni, tylko jeden raz miałam tak wysoka temp- kiedy byłam w ciąży, zrobiłam test i jest definitywnie negatywny, dziś lub jutro powinnam przywitać @, cycki bolą coraz mocniej, ech

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 2 września 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheh, trudno się powstrzymywac przed szukaniem oznak. A znasz mkl wszystkie fakty, ze rownoczesnie moze nic nie byc, ale moze byc po prostu za wczesnie.
    Dlatego ja wszystkim czytającym testowanie dopiero w dniu spodziewanej miesiaczki ;) Niemniej mkl trzymam kciuki,zeby za na przykład dwa dni test już wyszedł pozytywny :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nic na pryszcze nie pomoglo. ;p

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 2 września 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Klaudia, a dzisiaj powinnas dostac okres i temperatura nie spadla? To swietny znak! Czy to jeszcze troche do okresu?

    okres u mnie nieregfularny ale zawsze okolo 15 dni po owu, 13+15 - 28 mysle ze na weekend wypadnie.
    ciri22 wrote:
    Nic bys mogla nie miec :P A na fajnych babeczkach jest dziewczyna ktora w tym cyklu tylko raz uprawiala seks i zaszla! Wiec wiesz wszystko jest mozliwe :) Poczekaj do piatku i testuj :D ten tydzien szczesliwie sie zaczal :D

    a ze niby kto?:D cos mi umknelo?:D

    jestem po pobraniu krwi, jutro rano albo dzisiaj o 17 beda wyniki. ciri Test od Ciebie negatywny niestety :( glupia ludze sie ze beta mi jednak wyjdzie. i tak robilam tsh wiec przy okazji. temp dzisiaj skoczyla to pomyslalam ze zrobie.

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
‹‹ 507 508 509 510 511 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ