X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W innym watlu mialam kolezanki gdzie 2 ktore zaszly z wynikiem 12 i nie braly dodatkowo luteiny ani nic ;)

    A tak mi się przypomniało. U Ciebie to chyba 9 dpo tak? To moglo spać już ;) a wczoraj czy w sobote mogli być wyżej ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2015, 17:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, ale raczej nie ma szans, żebym zaszła teraz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sa. ;) nawet do zagniezdzenia mogło jeszcze nie dojsc ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weszlam w swoja rozmowe z kolezanka i 7dpo miala wynik 12,3 a w 12 pozytywny test i nic nie brała jest w drugim trymestrze i nic nie stalo ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, bo ja chcę już, prawie sama tu zostałam.
    Ale to co myślisz, że generalnie trochę za niski ten progesteron?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Ogolnie nie jestem lekarzem zeby to oceniać. Myślę ze w z zajsciu nie powinno przeszkadzac... Ale powinnas z lekarzem skonsultować to wszystko jedno czy sie udało czy nie. A tak jak mówiłam dzis to 9 dpo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Wiesz Ogolnie nie jestem lekarzem zeby to oceniać. Myślę ze w z zajsciu nie powinno przeszkadzac... Ale powinnas z lekarzem skonsultować to wszystko jedno czy sie udało czy nie. A tak jak mówiłam dzis to 9 dpo?
    Nie, jednak 7-8 dpo.
    Dobra, muszę wyluzować. Ale przykro jakoś teraz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To kto mnie o badanie w 9 dniu pytal? Coś musiałam pomieszać ;p

    Noo nie ważne jak mówiłam nie jest źle i jeden lekarz tak w razie co progesteron Ci przepisze inny nie. ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2015, 17:27

    Klaudia N. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ciri, sorki, że tak lakonicznie, ale z pracy piszę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak @ przyjdzie to się wybieram już na poważnie, ale gdzieś tam miałam nadzieję, że jednak nie będę musiała.

    Ciri psuję Ci skuteczność wątku:)
    generalnie ładnie jest na pierwszej stronie!

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla - zobacz, mieścisz się ślicznie we wszystkich normach ( i fazy lutealnej, i I trymestru), więc progesteron masz bardzo ładny tak na chłopski rozum, ale niestety nie da się z niego wywróżyć czy ciąża jest czy nie. Jedynie jest pozytywna informacja, że pewnie była owu, no, a skoro była owu, to była szansa.

    W szczęśliwym cyklu miałam tak samo: mój wynik mieścił się w obu normach, ale był wyzszy od Twojego: 16 w 7dp, z tymze wiadomo, to o niczym nie swiadczy. Pozostaje Ci cierpliwie czekac (wiem, super rada).

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ale sobacz ile dziewczyn sie wykruszylo ;( tych starajacych sie a nie zaciazonych... Brakuje ich ;(

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez nie ma szans :-( cycki juz bola drugi dzień :-( ah ta wredna @ nadchodzi

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo ale sobacz ile dziewczyn sie wykruszylo ;( tych starajacych sie a nie zaciazonych... Brakuje ich ;(
    Ja się czasami boję, że przytłoczone zostały rozmowami o ciąży.
    Jak sama jeszcze się starałam, to mnie to trochę drażniło, bo czułam się przegrana. No, a teraz sama nie jestem bez winy, ale w sumie zostałysmy tu w tak intymnym gronie...

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tez mowilam ze jalby sie odzywaly to my bysmy nie byly same tylko byly by staraczki i bysmy gadaly o staraniach i innych rzeczach a jak odzywaja sie same ciezarne poza Magdziulla i Klaudia to co robic? A i zobacz ile ciezarnych przeszlo na dioletowa i tu sie nie udziela: arien, kofeinka, i kilka innych dziewczyn aa tylko tam ;( wiec wiesz iera powoli watek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny! Kupiłam dziś szczęśliwe testy z Rossmanna i nie skreślam jeszcze tego cyklu. Założyłam, że to szczęśliwy cykl to taki ma być żaden progesteron mi tu nic nie zmieni;)
    A propos rozmów ja już kiedyś powiedziałam Wy sobie gadajcie jak coś wiem to się wypowiem, a i tak będę wrzucała swoje, a tu śluz, a tu temp i póki co nie czuję się "ignorowana";);)

    ciri22, AnnaKliwijska lubią tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla przekleję Ci co napisałam na inny wątku:

    Dziewczyny, nie chcę absolutnie zabrzmieć, ze się wymądrzam czy coś - bo wiem, że dwie kreski to jeszcze nie szczęśliwy poród
    Ale zaraz po okresie odstawiłam absolutnie gluten i biały cukier i łykałam niepokalanka ze swansowona i po 9 miesiącach nagle coś ruszyło w dobrą stronę


    Zanim zaszłam 6 lat temu też byłam na diecie - absolutne zero białego cukru i glutenu też praktycznie minimalne ilości - wtedy zaszłam złotym strzałem.

    Nie wiem czy ma to jakiekolwiek znaczenie, ale może akurat


    PS; nie mam pojęcia czy to pomogło czy nie i jak się to dalej potoczy, ale to było to co absolutnie zmieniłam w tym cyklu

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Dzięki Dziewczyny! Kupiłam dziś szczęśliwe testy z Rossmanna i nie skreślam jeszcze tego cyklu. Założyłam, że to szczęśliwy cykl to taki ma być żaden progesteron mi tu nic nie zmieni;)
    A propos rozmów ja już kiedyś powiedziałam Wy sobie gadajcie jak coś wiem to się wypowiem, a i tak będę wrzucała swoje, a tu śluz, a tu temp i póki co nie czuję się "ignorowana";);)
    Bo mamy nadzieje ze nikt nie jest tu olany czy odrzucony ;)

  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć jestem tu nowa i też czekam z niecierpliwością na testowanie. Narazie 10dpo i już si3 wyłamałam. Specjalnie pojechałam po test 8 km rowerem. Na szczęście w biedrze nie mają testów.

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Paulka! Trzymam kciuki!


    Baronowa - ja wierze, że dieta ma bardzo duże znaczenie na nasze zdrowie, a w tym płodność. Oczywiście jeśli są większe problemy, to niezbędna jest pomoc medyczna, ale na pewno dobrą dietą można sobie bardzo pomóc.
    Zresztą - wg mnie nie biorą się bez powodu coraz większe problemy z płodnością, na pewno wynika to chociażby z beznadziejnego jedzenia i coraz większej chemii w żywności.

    7v8rikgni12rlaff.png
‹‹ 502 503 504 505 506 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ