X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 13 września 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu tez mialam pisac o Liwii. Nie jestem polonistka ale mam zboczenie na tym punkcie bo tak samo jest z klaudia;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 13 września 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo niestety imiona bywają problematyczne. A zasada jest bardzo prorsta, jeżeli rzeczownik kończy się na "A" i do tego jest obcego pochodzenia (a imię Klaudia czy Liwia z pewnością jest), to w dopełniaczu (kogo? czego) ma dwa i.
    Wiadomo, czasami trudno stwierdzić, które imię jest jakiego pochodzenia, ale zwykle to bardzo ładnie wychodzi.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie ja to jako dzieciak mialam mega problemy z jezykiem polskim dlatego ze mialam multum wad wymowy potem wiecej zaczelam czytac duzo sie uczyc i jakos juz automatem pisalam bez bledow... Potem poszlam do roboty a tam niestety sami analfabeci do tego polskich znakow nie moglam uzywac i teraz widze ze czesto robie bledy i nie zdaje sobie z tego sprawy (dopiero jak ponownie przeczytam tekst ktory napisalam od razu wylapuje ten blad) albo musze sie zastanowic dluzej nad pisownia pewnego slowa... Niestety ale musze powiedziec to otwarcie przez prace zglupialam...

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 14 września 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    To będzie u mnie długi dzień, wiele się będzie dziać, dużo obowiązków, ojjjj średnio się chce.
    A jakie Wasze plany na ten tydzień?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja wracam do pracy po urlopie, także duuużo nadrabiania. Poza tym w piątek moja ważna wizyta u nowej gin, muszę jakoś wybłagać o wolne.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 14 września 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja przygotowuje sie psychicznie do operacji. Choc wiem, ze to krotki i bezbolesny zabieg (w koncu go przespie), to juz sie zaczynam troche denerwowac.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla w razie czego nie mozesz wziac na zadanie? Albo urlop? Wiem ze kijowy pomysl ale czasem trzeba :)
    A jak tam tak ogolnie po urlopie? :)

    Ja jeszcze nie wiem co bede dzis robic, na pewno kolejny dzien ogarniania mieszkania bo przez to ze takie samopoczucie mialam srednie przez te tygodnie to troche zapuscilismy je, bo ani mi ani G za duzo nie chcialo sie robic, wiec generalne sprzatanie urzadzilismy, jak zwykle nie wiem co na obiad :D

    I owoce mi sie skonczyly!! Ale G zrobil wczoraj karpatke :) wiec na slodko chyba dzisiaj :D

    Powiem wam ze tyle juz z cyckow mi cieknie ze moj G zrezygnowal z pieszczot moich piersi bo po prostu przy lekkim nacisnieciu jest juz mokro! a najdziwniejsze ze cycki nadal nie bola, sutki zrobily sie wrazliwe ale bez przesady.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    A ja przygotowuje sie psychicznie do operacji. Choc wiem, ze to krotki i bezbolesny zabieg (w koncu go przespie), to juz sie zaczynam troche denerwowac.
    Nie denerwuj sie :) Dobrze bedzie nawet nie zauwazysz :) Ja nie pamietam kiedy usnelam bo gadalam z anestozjologiem na sali operacyjnej a zaraz sie obudzilam w sali pooperacyjnej i pytalam czy mam zalozony cewnik :D Spoko spoko jeszcze chwilke :) A jesc nie wolno CI od kiedy?

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 14 września 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Nie denerwuj sie :) Dobrze bedzie nawet nie zauwazysz :) Ja nie pamietam kiedy usnelam bo gadalam z anestozjologiem na sali operacyjnej a zaraz sie obudzilam w sali pooperacyjnej i pytalam czy mam zalozony cewnik :D Spoko spoko jeszcze chwilke :) A jesc nie wolno CI od kiedy?

    Narkozy generalnie sie nie boje, bo wiem jak to wyglada wszystko, ale takie ogolne zdenerwowanie czuje. Szczegolnie przed zalozeniem wenflonu :D No, a z drugiej strony chcialabym, zeby to bylo juz, bo chce wiedziec co tam siedzi...

    Anestezjolog powiedzial, ze generalnie 6 godzin przed zabiegiem nie wolno juz nic pic nawet, a ze zabieg mam rano, to po prostu zjesc kolacje wieczorem i w nocy ewentualnie (do 3:00) pare lyczkow wody jak mi sie zachce i tyle...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wenflonem zawsze mnie siostra straszyla ktora czesto do szpitala trafila a ja nawet nie zauwazylam kiedy bylo juz po zalozeniu :D

    Szybko minie :) A histopatologia tak jak u nas po 2 tygodniach do odebrania? czy szybciej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wenflonem zawsze mnie siostra straszyla ktora czesto do szpitala trafila a ja nawet nie zauwazylam kiedy bylo juz po zalozeniu :D

    Szybko minie :) A histopatologia tak jak u nas po 2 tygodniach do odebrania? czy szybciej?

  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 14 września 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podpowiedzcie: lekarz przepisał mi bromergon, kazał brać tak jak jest w ulotce, w ulotce jest napisane 2 razy dziennie po pół tabletki. Czy wy też tak bierzecie?
    Jeżeli zajdę w ciążę to należy całkowicie odstawić bromka czy zmniejszyć jego dawkę i lecieć do gina? W ulotce jest napisane, żeby przestać brać po zajściu w ciążę.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 14 września 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Wenflonem zawsze mnie siostra straszyla ktora czesto do szpitala trafila a ja nawet nie zauwazylam kiedy bylo juz po zalozeniu :D

    Szybko minie :) A histopatologia tak jak u nas po 2 tygodniach do odebrania? czy szybciej?

    Ja zawsze zauwaze, bo nienawidze igiel :D No i mi osobiscie przeszkadza, ale to pewnie przez swiadomosc wbitej w reke igly.
    Szczerze mowiac to jeszcze tego nie wiem, ale moja gin wlasnie cos o 2 tygodniach mowila.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo najpierw bedziemy na zabieg czekac a potem na wyniki badan :D
    Noo ale w rece to igly przeciez nie masz tylko rurke :D

    Jej jak mnie sie nic dzis nie chce :D chyba dzis na rowerek wskocze i sobie podjade do sklepu, ale tak sie wybieram juz od tylu dni ze sama sobie nie ufam :D

    w ogole to mam karte na plywalnie i nie wykorzystalam jej jeszcze a do konca roku jest... chyba musze wyciagnac G zeby ze mna pochodzil teraz :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafaello ja nie pomoge bo nie bralam.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 14 września 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Bo najpierw bedziemy na zabieg czekac a potem na wyniki badan :D
    Noo ale w rece to igly przeciez nie masz tylko rurke :D

    Jej jak mnie sie nic dzis nie chce :D chyba dzis na rowerek wskocze i sobie podjade do sklepu, ale tak sie wybieram juz od tylu dni ze sama sobie nie ufam :D

    w ogole to mam karte na plywalnie i nie wykorzystalam jej jeszcze a do konca roku jest... chyba musze wyciagnac G zeby ze mna pochodzil teraz :D

    To czekanie najgorsze. Najpierw na zabieg, potem na wyniki, a jeszcze potem na wizyte u mojej gin, zeby wiedziec co dalej. No i nie wiem kiedy bedzie mozna wznowic starania.

    Cokolwiek by to nie bylo, to i tak mi przeszkadza, bo jest wbite w moja zyle :D
    Ty to z tym rowerkiem juz ostroznie. Basen to lepsze rozwiazanie ;)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basen tak ale ja to nie lubie na basen sama chodzic a ostatnio malo sie widuje ze swoim facetem a nikt ze znajomych nie chce ze mna isc na basen :P

    A co do roweru to tylko do sklepu niedaleko domu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam że się tu wbijam ale potrzebuje jakiejś rady informacji cokowielk otóż rok starm się o bobasa 3cykle byłam stymulowana i się nie udawało teraz odpuscilam i 2 miesiące nie byłam u gina dzisiaj zrobilam dwa testy bo okres nie przyszedł i oo20150914-085534.jpg
    Nie wiem czemu ubzduralam sobie torbiel i że to ona zafalszowala wynik co wy o tym myślicie?

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 14 września 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób betę. Po 48 h kokejna. Jak ladnie przyrasta to gratulacje;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2015, 09:42

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 14 września 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos to wenflon to Pikus przy cewniku;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 528 529 530 531 532 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ