X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proponuje Doulą :) Niestety poloznych mamy za duzo w kraju :P Mam kolezanke baaaardzo dobra polozna mega dobra, prace miala i niestety mimo wielu pism i pochwal dla niej nie zatrzymali jej w szpitalu, szukala u nas 3 lata pracy w roznych miejscach w kraju w koncu wyjechala za granice i tam od razu dostala prace bo nasze polozne sa tam mega doceniane szczegolnie te z mlodszego pokolenia.

    A widze ze coraz wiecej osob bierze doule :)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 10 września 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, nie dalej jak wczoraj czytałam artykuł o alarmująco niskim poziomie pielęgniarek i położnych. Podejrzewam, że pracy mogła szukać długo, bo po prostu wszędzie były fatalne warunki zatrudnienia.

    No, ale doule rozważam intensywnie, z tymże, żeby być doulą trzeba samemu mieć dziecko i przejść przez poród, więc do tej pory nie mogłam ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pielegniarek oczywiscie co do poloznych jest ich duzo gdzie chodzila a chodzila bezpisrednio po szpitalach i roznych klinikach prywatnych wraz z kolezankami mowili ze pielegniarek szukaja ze poloznych jest duzo. Ona szukala pracy jakiejkolwiek w swoim zawodzie bo jej na kasie nie zalezalo bo jakby ma dobre warunki rodzinne (rodzicow ma dosc bogatych i tak naprawde nie musialaby pracowac) i w koncu zdecydowala sie na wyjazd zeby robic to co kocha bo po trzech latach mozna miec dosc jak szukania jak za granica daja jej prace od reki...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do pielegniarek i poloznych moja mama pielegniarka tez ma kilka znajomych poloznych jeszcze z czasow szkoly i powiem Ci ze jedna po 20 latach pracy zostala poproszona o przekwalifikowanie na pielegniarke. A zadna z pozostalych nie moze znalezc pracy w zawodzie bo mamy niz. Wiec jednak cos jest na rzeczy z tymi poloznymi jednak.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej w ogole sobie uswiadomilam ze w szpitalu w ktoryn chce rodzic mojq znajoma pracowala do polowy sierpnia musze ja zapytac co ona mysli o swoich kolezankach

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 10 września 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, moze tak jest w Warszawie, ale fundacja rodzic po ludzku wlasnie alarmowala o malej ilosci poloznych, wiec moze w calej Polsce jednak problem jest wiekszy niz wyglada to z perspektywy Warszawy.


    Fiona, daj znac kiedy zabieg :D

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 11 września 2015, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska dam znac oczywiscie, a Tobie zostawilam wiadomosc na priv ;)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 11 września 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpisałam :)


    Dzień dobry wszystkim :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. ;D

    Moj brzuch juz się buntuje już nie mogę na nim lezec a i bulgocze tak śmiesznie. Wczoraj ciocia mi mowila ze to ruchy mojego szkraba i żebym się wysłuchała bo moze jeszcze tydzień dwa a już zapuka do mnie. Tak się tym przejęłam ze śniło mi się ze go czulam.

    Parcie na pecherz powiem wam ze tez sie zmieniło. Jak chce mi się siusiu w niektórych pozycjach czuje jak mi coś na niego uciska od gory.... Kolejne nowe uczucie.
    Kupilam wczoraj oliwke na rozstępy babydream nie wiem jak przeciwko samym rozstepom beda dzialac ale konsystencje ma mega jak na oliwke ;D
    A i moj brzuch zmienil ksztalt. Moj G mi to ostatnio mowil ze sie zaokraglil nizej ja tego nie widzialam ale juz teraz widze ;D

    Fiona dawaj znac co i jak kiedy zabieg i w ogole ;) na ktora wizyta u Gina?

    Ps. Witam w 16Tygodniu ciazy ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2015, 08:50

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 11 września 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Cześć. ;D

    Fiona dawaj znac co i jak kiedy zabieg i w ogole ;) na ktora wizyta u Gina?

    Ps. Witam w 16Tygodniu ciazy ;D

    Nie mam wizyty umowionej. Zapis na operacje jest bez kolejki, tzn wchodze miedzy pacjentkami, a do tego jestem z polecenia ;) Ok 10 wyjezdzam, ale w domu bede dopiero ok 2 albo 3, wiec dam znac jak wroce.

    Ciri na prawde niedlugo mozesz poczuc pierwsze ruchy :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bede czekac z niecierpliwoscia :D Byle bys nie musiala czekac tyle co ja ostatnio na wizyte :D

    Wiecie dopiero teraz czuje sie w ciazy, terazniejsze dolegliwosci tak jakos sa bardziej ciazowe, nie jak grypa zoladkowa :D

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 11 września 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiec dzis jeszcze nic nie wiem :P Porobilam badania rozne przedoperacyjne, jutro mam jeszcze spotkanie z anestezjologiem i dopiero potem, jesli wszystko bedzie ok, dowiem sie kiedy zabieg.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to inaczej niz u mnie ja najpierw kwalifikacja do zabiegu, potem badania potem juz szpital i rozmowa z anestezjologiem ;D

    Czyli co jutro po rozmowie z anestezjologiem bedziesz cos wiedziec czy jeszcze Cie czeka wizyta u lekarza wyniki badan i te inne i dopiero termin?

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 11 września 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro rano odbieram wyniki wszystkie, pozniej mam sie spotkac z anestezjologiem, a potem od razu do gin, ktora bedzie operowac i ona wyznaczy w koncu termin.
    Troche to zakrecone, bo jestem z polecenia i wszedzie jestem bez zapisu, wiec wciskam sie na krzywy ryj i dzis troche polatalam :D

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I bardzo dobrze!trzeba korzystac ze znajomosci ;) noo to pozostaje czekac do jutra ;(

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 11 września 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, ze tak :) No, niestety musze czekac, ale coz poradzic.

    ciri22 lubi tę wiadomość

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 11 września 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona trzymam kciuki caly czas

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 11 września 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och, ale ruszylo pełną parą! Ja też trzymam kciuki!




    Ciri, ja ostatnio prezentowałam J. swój wydęty brzuch (bo mam mega wzdęcia i problemy z załatwianiem się ostatnio, nigdy tak nie mialam) i tak patrzymy, patrzymy i zauważyliśmy pierwszą zmianę - brzuch przechodzi płynnie w podbrzusze, zniknęła ta linia oddzielająca jakby. I jest o wiele twardszy właśnie tuż nad wzgórkiem. I to jest ogólnie w ogóle niewidoczne tak na co dzień (już bardziej ten moj brzuch spozywczy wyglada jak ciazowy teraz), ale mega cieszy.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam to samo potem spadlo. ;) ludzie mi ustepowali w autobusie i tramwaju a najwiecej centymetrow mialam na wysokosci pepka ;p a teraz widac ze wlasnie nad linia wlosow lonowych zaraz rosnie i najwiecej jest w polowie wysokosci do pepka no moze troche wyzej czyli tam gdzie dno macicy powinno byc ;) wiev chyba dobrzr ;D ale juz brzuc tak czuje jak sie tozciaga tak mniej wiecej od dwoch tygodni bole mam po obu stronach brzuch noo i to bulgotanie (podobno ruchy dziecka) staly punkt programu. Ja juz z zalatwianiem nie mam problemow ale nie powiem podbrzusze boli przy siusianiu (czuc taki cirzar i napor od gory na pecherz) i przy kupie niestety zawsze z jednej stony mega boli.... Noo ale to mowie juz sie robia fajne objawy. Noo i codziennie cieknie z sutkow i sa mega wraliwe. Takie zmiany nastapily. Noo i nie wymiotuje poza myciem zebow i jem caly dzien ;p 5 posilkow z czego 3 owocowe ;) i na grejfruty mam smaka za ktorymi nie przepadam ;p

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 11 września 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim, co do chrztu co kiedyś wam pisałam, zdecydowaliśmy się zakupić sesję zdjęciową dla maluszka:) w pakiecie 20 zdjęć, na zdjęciach mały może być z siostrą, z rodzicami, dla fotografa to obojętnie:) Czas realizacji rok czasu także kiedy rodzicom będzie wygodnie to sobie sesję zrobią:)

    Co do tego cyklu zakupiłam żel Conceive i zamówiłam na allegro ziółka ojca Sroki, w planach ananas na zagnieżdżenie no i dużo sexu:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2015, 22:12

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

‹‹ 526 527 528 529 530 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ