X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    A ja sie wyuczylam 5 lat na dwoch fakultetach i nic z tego nie mam. Nawet nie chcialam tych studiow, bo chcialam robic co innego, ale pod wplywem rodziny zrobilam cos wbrew sobie i teraz sobie pluje w brode.
    Spoko jak poszlam na charakteryzacje ojciec sie na mnie obrazil i przestal na cokolwiek kase dawac, z dnia na dzien odciął mnie od wszystkiego, bo nie poszlam na studia i nie mam ambicji :P
    ja z tych co nie pojda na cos jak ich to nie interesuje a jak ja studiow dla siebie nie znalezlam to zaczelam po szkolach policealnych szukac

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 10 września 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chcialam isc na pedagogike, ale moja mama (nauczycielka nota bene) odwiodla mnie od tego pomyslu z roznych wzgledow, a ja przez to nie wiedzialam co studiowac innego i bez sensu przestudiowalam 5 lat, bo te kierunki i tak mi sie do niczego nie przydadza, choc byly interesujace dla mnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2015, 12:18

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie masz kierunki? moze powinnas zrobic roczna pedagogike i wlasnie tego sprobowac nauczac co studiowalas?

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 10 września 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A jakie masz kierunki? moze powinnas zrobic roczna pedagogike i wlasnie tego sprobowac nauczac co studiowalas?


    Studiowalam socjologie z glownym nakierowaniem na zarzadzanie zasobami ludzkimi i turystyke - myslalam o otwarciu swojego biura podrozy, ale akurat wtedy pojawil sie boom na takie biura wlasnie...
    A w miedzyczasie pracowalam w dobrej firmie najpierw jako administrator, a potem zaczelam nauke na nowe stanowisko (zwiazane ze sprzedaza), ale poznalam Meza i wyjechalam z kraju.
    Moim marzeniem bylo nauczanie w klasach poczatkowych...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to co Ci szkodzi? moze to wlasnie jest to czemu teraz musisz sie poswiecic :) Pamietaj na nauke i spelnianie marzen nigdy nie jest za pozno :)

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 10 września 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo to co Ci szkodzi? moze to wlasnie jest to czemu teraz musisz sie poswiecic :) Pamietaj na nauke i spelnianie marzen nigdy nie jest za pozno :)


    Wiem, wlasnie przygladam sie roznym opcjom tutaj. Juz mi proponowali prace w szkole jako lektorce angielskiego, ale brak mi wyksztalcenia w tym kierunku i przez to nie moga mnie zatrudnic. Dlatego mysle albo o kursie, albo dostudiowaniu wlasnie.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To rob kurs zeby zaczac pracowac, a studia zawsze zaocznie mozna robic pozniej :D naprawde warto szczegolnie ze Ci proponowali :)

    Magnolka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urlop zaplanowany na zakupach i słodkim lenistwie. Zrobimy też porządek przed świętami w szafkach i szafach ;)
    Ja mam wykształcenie farmaceutyczne a przez całą szkołę średnią byłam w klasie dziennikarskiej ;) i teraz pracuje w czymś podobnym bo apteki już mam dosyć ;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 10 września 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    To rob kurs zeby zaczac pracowac, a studia zawsze zaocznie mozna robic pozniej :D naprawde warto szczegolnie ze Ci proponowali :)

    Ta propozycja wlasnie najbardziej mnie do tego popycha, wiec kto wie. Na razie wszystko sie ciegnie przez moje leczenie, bo kto bedzie mnie wypuszczal na badania itp jak tylko zaczne prace...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz :) Noo to tez plan jest na urlop, ja weekend cos czuje bede miala zapieprz bo dzis przyszla komoda wiec bedzie balagan i halas i w ogole duuuuzo do roboty. :D ale zobaczymy co i jak...

    A to farmakologia nie fajna bo?? :P

    Ja o medycynie myslalam a bylam w klasie humanistycznej ale dlatego ze to byla klasa teatralna :P

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 10 września 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    Urlop zaplanowany na zakupach i słodkim lenistwie. Zrobimy też porządek przed świętami w szafkach i szafach ;)
    Ja mam wykształcenie farmaceutyczne a przez całą szkołę średnią byłam w klasie dziennikarskiej ;) i teraz pracuje w czymś podobnym bo apteki już mam dosyć ;)

    Niunqa ja wlasnie wczoraj robilam porzadek w szafie, a dokladniej przekladalam letnie rzeczy wyzej, a jesienno-zimowe nizej niestety :(

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Ta propozycja wlasnie najbardziej mnie do tego popycha, wiec kto wie. Na razie wszystko sie ciegnie przez moje leczenie, bo kto bedzie mnie wypuszczal na badania itp jak tylko zaczne prace...
    A ja uwazam ze powinnas juz po tym zabiegu zaczac dzialac bez wzgledu na zdrowie, zobaczysz ze jak zaczniesz robic to co chcesz od razu wszystko zacznie sie ukladac :) MOwie CI

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko ja w zimie nie wiem w czym bede chodzic... dobrze ze nie pracuje juz teraz bo nie wiem w co bym sie ubrala ;/

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 10 września 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze jakas zyczliwa kolezanka moze Ci oddac/pozyczyc ciazowe ciuchy?

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co ja jestem mega nie wymiarowa :P I nie mam po prostu od kogo, ciotka mi chciala dac ale ja mam grube nogi a wiekszosc dziewczyn to albo patyki wysokie i chude albo juz okraglejsze wszedzie, wiec probowaly ale niestety nic na mnie nie wchodzi albo jest 10 razy da duze i nie liczymy brzucha :P

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 10 września 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Wiesz co ja jestem mega nie wymiarowa :P I nie mam po prostu od kogo, ciotka mi chciala dac ale ja mam grube nogi a wiekszosc dziewczyn to albo patyki wysokie i chude albo juz okraglejsze wszedzie, wiec probowaly ale niestety nic na mnie nie wchodzi albo jest 10 razy da duze i nie liczymy brzucha :P

    No to pewnie trzeba bedzie cos kupic, bo innego rozwiazania nie widze :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu z domu nie wychodzic :D nie a tak serio to bede moje grubasne nogi wpychac w leginsy i rajstopki... bleeeee

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, w farmacji przepracowałam kilka lat. Duża odpowiedzialność, ciągle na nogach. Potem przeszłam do pracy w klinikach medycznych, ale mnie zawsze ciągnęło do dziennikarstwa. I tak się zaczęła ta przygoda już kilka lat temu ;)
    Poza tym jestem trochę wykreślona z zawodu bo nie mogę już tyle ustać i się schylać po udarach.

    Ja teraz chyba w wknd pojadę własnie na zakupy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wiem wiem juz nie chodzilo mi o kwestie Twoje zdrowotne tylko tak po prostu :) Noo to stanie na nogach i te starsze panie, wiecie czasem to po prostu jak stoje w aptece i te pamie biedne licza te monetki i tyle placa za te leki to plakac mi sie chce, ale z drugiej stony jak pracowalam w sklepie i przychodzily takie staruszeczki i dla meza kupowaly kurtke za 500zl to mi przechodzilo, choc ktos mi tlumaczyl kiedys ze to ludzie czasow prl ze wtedy wyrobili sobie emeryture znajomosciami i ze to sa dwa rozne swiaty...

    Ja to na razie zakupow nie robie ale moj kosztorys wyprawki z dnia na dzien sie zmienia.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 10 września 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efendis - mnie bolały jajniki chyba przez 1,5 tygodnia od pozytywnego testu. W taki sam sposób jak po owulacji. Potem przeszło, a z kilka dni temu zaczęłam w inny sposób czuć podbrzusze, nigdy niczego takiego wcześniej nie doświadczyłam.



    Ja, jak wiecie jestem nauczycielką, ale chciałabym być położną. Dwa lata temu zastanawiałam się nawet nad rozpoczęciem studiów, ale przerosła mnie papierologia i dziura w systemie zwiazana z maturami. Może wrócę do tematu po 30 ;) Albo najpierw zostanę doulą?

    7v8rikgni12rlaff.png
‹‹ 525 526 527 528 529 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ