X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 10 września 2015, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka super :)

    U mnie dalej cisza i @ nie ma, wiec na 100% przyjdzie w terminie. Na bieliznie czysto, za to po seksie wszystko brazowe.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 10 września 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    a Fiona przypomnij, kiedy miałabyś mieć zabieg? Po okresie, tak?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 10 września 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabieg mam miec w 8-10 dc. W 1 lub 2 dc mam sie stawic u gin, ktora bedzie mnie operowac, zeby sie umowic na konkretny dzien.

    PS. Chyba w koncu sie zacznie, bo i brzuch i krzyz sie rozbolal...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i zeby zaczelo sie jak najszybciej i zeby bylo po wszystkim :D

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 10 września 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    i zeby zaczelo sie jak najszybciej i zeby bylo po wszystkim :D


    Ciri jestes "wiedzma" - wlasnie sie zaczelo :P Jutro ide dowiedziec sie o termin zabiegu.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze to wiedzialam :D to daj jutro znac kiedy zabieg :P
    pewnie w piatek za tydzien :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2015, 09:36

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 10 września 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Zawsze to wiedzialam :D to daj jutro znac kiedy zabieg :P
    pewnie w piatek za tydzien :)


    Tak, najpewniej to bedzie czwartek, albo piatek za tydzien, ale skoro Ty mowisz, ze piatek... :D

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zalezy czy potem musisz lezec :P To w klinice czy szpitalu jest?

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 10 września 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    zalezy czy potem musisz lezec :P To w klinice czy szpitalu jest?

    Klinika. Przychodze i wychodze jednego dnia.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to w piatek bo jakby to byl szpital to pewnie by bylo we czwartek bo oni lubia potrzymac po zabiegach na noc i rano wypuszczac a w weekend nie ma wypisow :D

  • Efendis Przyjaciółka
    Postów: 75 139

    Wysłany: 10 września 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2015, 09:03

    201605071656.png
    Leonek [*] 19.01.2015 17tc
    dqpr3e5ev2z8e2v3.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 10 września 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    to w piatek bo jakby to byl szpital to pewnie by bylo we czwartek bo oni lubia potrzymac po zabiegach na noc i rano wypuszczac a w weekend nie ma wypisow :D

    Tutaj w szpitalu tez trzymaja dwa dni, a w klinice to robia zabieg, potem kilka godzin na otrzezwienie po narkozie i do domu. Mnie to bardzo cieszy, bo ogolnie sie boje troche, a do tego jakby nie bylo w to obcym kraju i wole noc spedzic z Mezem niz lezec gdzies sama.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo tak tak, ja jak bylam na usunieciu bartholina to 5 dni w szpitalu spedzilam ale w sumie bylo super :D zajebiaszczych ludzi poznalam choc i przykro bo w ciagu tych 5 dni dwie osoby nam zmarly na oddziale. Do tego duzoo sie nieuczylam i bylo zabawnie :)

    Efendis nie doradze bo ja dopiero teraz mam jakies bole i niedogodnosci ze strony brzucha.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 10 września 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Nooo tak tak, ja jak bylam na usunieciu bartholina to 5 dni w szpitalu spedzilam ale w sumie bylo super :D zajebiaszczych ludzi poznalam choc i przykro bo w ciagu tych 5 dni dwie osoby nam zmarly na oddziale. Do tego duzoo sie nieuczylam i bylo zabawnie :)

    Efendis nie doradze bo ja dopiero teraz mam jakies bole i niedogodnosci ze strony brzucha.


    Ja duzo czasu w dziecinstwie spedzilam w szpitalach i teraz wole trzymac sie od nich z daleka, a tym bardziej za granica.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to tylko szycia, zlamania i takie tam wypadeczki, ale moja siostra co pol roku trafiala do szpitala minum na miesiac... rodzice nie pozwalali mi jej odwiedzac bo widok byl katastrofalny.... ;/ Nooo ale ja mam zboczenie ja lubie szpitale i chcialam kiedys pracowac w szpitalu wiec to tez inaczej :P

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 10 września 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    ja to tylko szycia, zlamania i takie tam wypadeczki, ale moja siostra co pol roku trafiala do szpitala minum na miesiac... rodzice nie pozwalali mi jej odwiedzac bo widok byl katastrofalny.... ;/ Nooo ale ja mam zboczenie ja lubie szpitale i chcialam kiedys pracowac w szpitalu wiec to tez inaczej :P

    No ja podobnie do Ciebie, ale czasem z tymi zlamaniami musialam dluzej polezec, ale o tym juz pisalam ;)

    Ja kiedys chcialam byc polozna, albo nauczycielka, ale nic z tego nie wyszlo i teraz zaluje :(

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chcialam byc uwaga uwaga: GINEKOLOGIEM od ciaz maloletnich dziewczyn :P Tak wymyslilam w podstawowce, potem chcialam byc psychiatra (zajmowac sie schizofrenikami i dziecmi autystycznymi), pozniej przez chwile tworzyc gry kompyterowe, potem mialam dluzszy epizod z aktorstwem w koncu wyladowalam na masazu wiec przez chwile chcialm isc na fizjoterapie a skonczylo sie na tym ze nic z tego nie zrobilam i "poswiecam sie" zakladaniu rodziny :D
    ale szczerze wiem ze to mi nie ucieknie jak bede chciala jeszcze wiele w zyciu osiagne tylko moj problem jest taki ze ja nie wiem co chce robic, zawsze mnie ciagnelo do medycyny w roznych kierunkach ale tez nigdy nie pogobalo mi sie to ze trzeba tyle lat.... (na psychiatre jak policzylam wszystkie staze fakultety i inne rzeczy to ok 12) poswiecic na nauke i szkolenie za nim zacznie sie zarabiac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helouuuł ;)

    Gratulacje dla nowych nabytków z kropkami w brzuchach ;)

    Chciałam zakomunikować, że otrzymałam umowę na 3 lata :O i awans stanowiskowy, czego się nie spodziewałam kompletnie i od wtorku na stałe jestem w domu. Wizytę u immunologa przekładamy na październik, a od jutra popołudniu zaczynam URLOP ;) Mam co pisać, mam co czytać i mam nadzieję, że opuści mnie myślenie że jestem już PO owulacji bo jak będę miała wolne to zwariuję :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NOOO kochana GRATULACJE!!! Fajnie, na 3 lata, to nie ma sie czego obawiac :) noo i praca w domku i urlop :D

    Urlop w domciu zaplanowany?

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 10 września 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    ja chcialam byc uwaga uwaga: GINEKOLOGIEM od ciaz maloletnich dziewczyn :P Tak wymyslilam w podstawowce, potem chcialam byc psychiatra (zajmowac sie schizofrenikami i dziecmi autystycznymi), pozniej przez chwile tworzyc gry kompyterowe, potem mialam dluzszy epizod z aktorstwem w koncu wyladowalam na masazu wiec przez chwile chcialm isc na fizjoterapie a skonczylo sie na tym ze nic z tego nie zrobilam i "poswiecam sie" zakladaniu rodziny :D
    ale szczerze wiem ze to mi nie ucieknie jak bede chciala jeszcze wiele w zyciu osiagne tylko moj problem jest taki ze ja nie wiem co chce robic, zawsze mnie ciagnelo do medycyny w roznych kierunkach ale tez nigdy nie pogobalo mi sie to ze trzeba tyle lat.... (na psychiatre jak policzylam wszystkie staze fakultety i inne rzeczy to ok 12) poswiecic na nauke i szkolenie za nim zacznie sie zarabiac...

    A ja sie wyuczylam 5 lat na dwoch fakultetach i nic z tego nie mam. Nawet nie chcialam tych studiow, bo chcialam robic co innego, ale pod wplywem rodziny zrobilam cos wbrew sobie i teraz sobie pluje w brode.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
‹‹ 524 525 526 527 528 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ