X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh... smutna historia mocno tule.

    nooo to trzymam kciuki zeby mialo byc tak jak najlepiej dla was :D czy teraz czy za chwilke dopiero niech bedzie tak jak ma byc :D

    jesli juz nie mozesz wytrzymac czy cos kup sobie testy z rossmana te facelle najtansze, sikaj codziennie na jednego one pieknie wylapuja wzrost hcg to bedziesz wiedziec czy cos tam ladnie rosnie czy jednak nie wybrac sie wczesniej do lekarza. bete koniecznie powtorz i jak cos to z tym do lekarza. :) a nie zastanawialas sie jeszcze czy nie zrobic progesteronu?

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 17 września 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Eh... smutna historia mocno tule.

    nooo to trzymam kciuki zeby mialo byc tak jak najlepiej dla was :D czy teraz czy za chwilke dopiero niech bedzie tak jak ma byc :D

    jesli juz nie mozesz wytrzymac czy cos kup sobie testy z rossmana te facelle najtansze, sikaj codziennie na jednego one pieknie wylapuja wzrost hcg to bedziesz wiedziec czy cos tam ladnie rosnie czy jednak nie wybrac sie wczesniej do lekarza. bete koniecznie powtorz i jak cos to z tym do lekarza. :) a nie zastanawialas sie jeszcze czy nie zrobic progesteronu?

    Zrobiłam dzisiaj :) W poprzedniej ciąży uczulali mnie na temat progesteronu, że to on jest prawie najważniejszy więc dzisiaj jak oddawałam krew na betę to i od razu na progesteron :) A testy hmmm mąż ograniczył mi na nie fundusze. Stwierdził, że popadam w paranoję, kazał czekać na wyniki. Jak na razie te 4 mi wystarczą mam nadzieję, że beta potwierdzi te cienie :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 17 września 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie tu u was na wątku :) Miła atmosfera i miłe towarzystwo :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ale jak kazdy inny to tez nie wiesz czy ciemnieja :P Np na facelle w 10dpo mialam ladne dwie krechy a na pink test nawet ciania a maja taka sama czulosc wiec bardziej o to mi chodzilo :)

    co do watku niestety lecz juz sie wygruszyl, z tych co zaszly malo ktore sie odzywaja inne niestety ktore nie zaszly tez juz sie wykruszaja zostalo kilka dziewczyn a zobacz ile jest na pierwszej stronie wpisanych :(

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 17 września 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to chyba naturalne, że dziewczyny szukają nowych wątków tych na topie... Czy ciemnieją hmmm można by to sprawdzić :) beta będzie pozytywna to powtórzę :) a kreseczka chyba ciemnieje bo na 1 mąż jej nie widział a dzisiaj już tak :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bardziej chodzi ze calkiem odeszly z forum :( ja np na ciazowych typowo watkach w ogole sie nie udzielam kilka wpisow bylo i tyle.

    Noo to miejmy nadzieje ze ciemnieja :D

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 17 września 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona, to skoro poprzedni siusiałas 3 tygodnie po okresie, to nic dziwnego, że krecha gruba i ciemna. Teraz test w którym momencie zrobiłaś? Ale trzymam kciuki za pozytywną betę i bardzo współczuję przeżyć.


    Ja własnie spałam 1,5h i wstałam, choć spałabym dalej, bo muszę ogarnąć kuchnię po wczorajszym gotowaniu J, bo dziś szaleje dalej, bo jutro mamy gości, a my lubimy karmić innych. Ale spaaaać!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej ja powiem Ci ze mimo tego ze to juz niebawem (kurde jeszcze 3 tygodnie) bedzie polowa to sennosc mnie nie opuszcza, a najgorsze jest to ze w dzien bym spala i szybko usypiam a w nocy sie z boku na bok przekrecam i nie moge usnac, nawet jak drzemek w ciagu dnia nie ma.
    Anna a jak Twoj zoladek?

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 17 września 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wg miesiączki która było ostatnio to jestem 4 dni po terminie choć nie wiem, czy można to nazwać spóźnieniem bo nie wiem czy jest regularny po porodzie.

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to mialas dopiero pierwsza po porodzie?

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 17 września 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 ale ta pierwsza była dziwna. Jeden dzień lało się jak z kranu a na drugi miałam chwilowe plamienie. Ta druga była już normalna

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo to mysle ze te kilka dni to nie jest obsuwa bo to czasem tak jest jak z pierwszymi miesiaczkami u dziewczyn ze potrafia byc nieregularne i np co dwa miesiace.

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 17 września 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale mam nadzieję, że jednak to jest ciąża :) może wczesna ale jest :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzeba czekac nic innego nie mozna zrobic :P

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 17 września 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety :) Czemu to nie może być prostsze :P żeby natura dała wyraźne znaki :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo by bylo za prosto :D

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 17 września 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak by to życie ułatwiło :) No ale co trzeba ćwiczyć cierpliwość, bo później będzie bardzo potrzebna :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 17 września 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej diewczynki :) Ciri ja cały czas was czytam tylko nie udzielam się bo przez tą endometriozę byłam trochę odcięta od ciąży ale teraz powracam ze zdwojonymi siłami i wznawiamy starania w październiku :) mam nadzieję że przedłużysz ten wątek do końca roku żebym zdążyła dołączyć do waszego grona zaciążonych ?

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    watek bedzie istnial poki dziewczyny beda pisac :P ja mowilam ze wszystkie do konca roku zajda, a one mi tu uciekaja cholery jedne!!!

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 17 września 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może zaciążyły i uciekły :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
‹‹ 534 535 536 537 538 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ