X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 17 września 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona, daj koniecznie jutro znac jak beta (długo czekasz swoją drogą).

    Ciri, ciut lepiej. Wzdęcie mniejsze, niby się codziennie załatwiam od dwóch dni, ale że tak powiem jakość tych wypróżnień pozostawia wiele do życzenia ;) Bęben nadal większy, ale cierpliwie czekam aż zejdzie. Choć wczoraj u gina bolało, jak musiałam powiedzieć ile ważę.


    A zebrałam dziś pochwały od dyrektorki, że po wywiadówce otrzymałam pozytywne opinie od rodziców i sam jeden mi gratulowal na korytarzu,ze podobala mu się jedna moje wypowiedz i dyrektorka akurat przechodziła i stanęła chamsko podsłuchiwać. Ale widać innych rodziców też wzięła na spytki. W sumie się cieszę, że jestem pozytywnie odbierana od początku, może to złagodzi radosną wiadomość ;p

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha miejmy nadzieje ze tak...

    A co wodnisto leci? bo u mnie to jakosc pod tym wzgledem byla masakra podejrzewam ze dlatego tez chudlam albo sie nie zalatwialam albo lecialo ze mnie to nic w jelitach nie zostawalo... a mdlosci?


    jej ja jeszcze 3 tyg od jutra i bedzie polowa ciazy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2015, 19:02

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 17 września 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, raczej po prostu bardzo mało i wręcz przeciwnie niż wodnisto. No, typowe zaparcia.

    Zazdroszcze Ci tego, ja się jaram tym, że to 10 tydzień i robi się tak poważnie, a nie to, że jakiś maziaj na USG. Wczoraj się chyba po raz pierwszy tak trochę wzruszyłam,bo Zarodeczek już jest taki nawet kijankowatoludzki ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo ja tez jak bylam w 14t na usg to tez prawie plakalam ale bardziej przez G ktory mega byl szczesliwy.

    a widzisz a ja najpierw nie moglam sie zalatwic a potem woda... i tak na zmiane... :(

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 17 września 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam bo krew oddawałam w ośrodku i muszą to wysłać do laboratorium i z powrotem do ośrodka

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2015, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski ;)

    Ja dzis obudzilam sie z giga bolem glowy i katarem... Bleee....

    Zaczynam 17t ;)

    Niby szybko ten czas leci ale moglby czasem szybciej ;p

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 18 września 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :). Wpadłam się pochwalić, wczoraj na badaniu u lekarza prowadzącego miałam niespodziankę, bo maluch rozkraczył nóżki i... potwierdzone - będzie synek :D. Jutro badania połówkowe, więc lekki stres, ale wierzę że wszytsko jest dobrze :).

    AnnaKliwijska, współczuję problemów z zaparciami, ja miałam wzdęcia jakieś 2-3 tygodnie temu i myślałam że padnę :P. Na szczęście z zaparciami problemu nie mam, ale w razie coś lekarz mi przepisał tabletki ziołowe, jakby mnie przytkało ;) (ale to chyba dopiero od IItr. można je brać)

    Fiona, trzymam kciuki za powodzenie po zabiegu :)

    Ciri, gratulacje, kolejny tydzień za Wami :)

    U nas połowa ciąży, tak się prezentujemy w 20tc:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b066f5f0ef46.jpg

    Domcia23 lubi tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 18 września 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wygladasz po prostu cudnie!!! Az trudno uwierzyc, ze to juz polowa ciazy z takim malenkim brzuszkiem :)

    Ciri kiedy to zlecialo? Dopiero co nam napisalas, ze sie udalo...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 18 września 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona, dziękuję :), brzuszek i tak trochę ruszył jakiś tydzień temu :), ale na razie jest z tych mniejszych, na szczęście z dzidzią wszystko dobrze i mały brzuszek nie przeszkadza :)

    Kurcze, ja tak bardzo Wam cały czas kibicuję :) Fiona, Morelka i cała gwardia, z którą tu wymieniałam swoje pierwsze słowa na forum ;)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 18 września 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss gratuluję synka i brzuszka;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja wczoraj po imprezie firmowej byłam "niedysponowana";) Fionka świetna wiadomość to teraz już pójdzie gładko!:) dobrze, że to nie endometrioza!

    Anna dobrze, że Cię chwalą, bo pewnie jesteś teraz pod obserwacją jako nowy pracownik. A co do nowiny to już kiedyś pisałam - nie możemy dostosowywać życia pod pracodawcę.

    Iriss ładny brzuszek, nie ma znaczenia, że mały już takie widziałam, nawet później i było ok:)

    A mi Pani dr przełożyła wizytę z dziś na wtorek niestety.

    Wy o brzuszkach, a ja o śluzie;) dużo kremowego, owu się zbliża, w tym cyklu odpuscilam mierzenie temp, żeby się nie stresować i nie nakręcać.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 18 września 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss znam pare dziewczym, ktore mialy malutkie brzuszki i to nawet pod sam koniec, a dzieciaczki zdrowe i "normalnych" rozmiarow, wiec wielkosc brzucholka nie ma tu znaczenia.

    A ja juz mowilam, ze nienawidze czekania? Najpierw na zabieg, a teraz na jego wynik i wizyte u gin. I tylko cala garsc lekow lykac musze. Cierpliwosc nie jest moja mocna strona...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 18 września 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam u mnie czas leci wolno, wyników jeszcze nie ma, a ja chyba nerwicy dostanę...

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstalam zjadlam sniadanie i poszlam spac... Ide chyba dalej... Glowa mega boli.
    Iriss super ze chlopak. Zamieniamy sie? ;p
    Powiem wam ze dzis pierwszy raz naprawde zostalam skopana przez core nie wiem co ja napadlo bo do tej pory to takie miziaki a dzis dostalam kopniaki! Ale pewnie znow bedzie teraz miziac przez kolejne tygodnie za nim znow sie tak mocno obudzi jak dzis. Moja mama mi mowila ze ona tak ze mna miala ze ja raz na tydzien mialam taki napad az do 22 tygodnia kiedu to juz regularnie kopalam...pewnie wszystko to zalezy od ulozenia dziecka.

    Iriss moja mama ze mna szla w 5 miesiacu ciazy do slubu i brzucha w ogole nie miala suknie bez problemu zalozyla ;p a pod koniec ciazy miala niecale 10kg na plusie nie wiem ile dokladnie i wszystko zostawila na porodowce po tygodniu wchodzola w ciuchy sprzed ciazy. A bylam dzieckiem donoszonym a nawet nieltorzy twierdzili ze przenoszonym wiec bez stesu. Maly brzuch nic nie oznacza. Tylko zazdroscic bo malo tluszczu i nic do zrzucenia ;D

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 18 września 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri kopniaczkiiii <3

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo :D a w mojej zajebiaszczej komodzie na rzeczy dziecka jest tylko jedna rzecz... termometr od Ciebie :D

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 18 września 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta 0,1 mIU/ml <5,8 brak ciąży

    progesteron 1,58 ng/ml
    normy:
    f. pęcherzykowa: 0,2-1,5
    f.owulacyjna: 0,8-3.0
    f.lutealna 1,7-27

    Więc ja chyba nawet owulacji nie miałam ;(

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 18 września 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heja:) wczoraj wieczorem miałam pierwszy stosunek z żelem Conceive, dziewczyny na forum pisały żeby wstrzykiwać 4ml (kupiłam strzykawkę specjalnie;p), dla mnie jednak to za dużo, był taki poślizg, że w sumie nie było czuć tarcia i jakoś mało przyjemności czuliśmy oboje, dzisiaj wstrzyknę sobie zdecydowanie mniej jakieś 1,5 góra 2,5ml.

    Wiecie co?? Ja nigdy u siebie nie zauważyłam śluzu rozciągliwego, nigdy w palcach mi się nie rozciągał...ech muszę porobić jeszcze kilka badań np. na chlamydię i hormony u męża, w sumie lista badań jest niekończąca się, zastanawiam się również nad wrogością śluzu, ale dwóch lekarzy mi już te badanie odradziło

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie mam rozciaglowego. Znaczy mialam bardzo na anty i to bylo dziwne bo przeciez one blokuja owulacje a mnie bolaly jajniki noo i ten sluz na 15cm taki ze za przeproszeniem czasem z dupy mi sie ciagnal... A po anty ani razu...

    Ja tez nie lubie jak mam za slizko bo to w ogole nie ma przyjemnosci a niestety teraz sluzu nie mam ale ppdczas seksu za slisko jest... ;( probuj z mniejszymi dawkami zobaczymy i trzymam kciuki ;D

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 18 września 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Nooo :D a w mojej zajebiaszczej komodzie na rzeczy dziecka jest tylko jedna rzecz... termometr od Ciebie :D

    Aha wyprawka pelna para hahah przynajmniej masz czopątek ;p

    ja tez nie lubie za slisko :D

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
‹‹ 535 536 537 538 539 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ