X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to spoko :) naprawde fajnie :)
    Noo to sie wpychaj ja do swojego gina i to na nfz tez chodze bez zapisu jak cos wiec korzystaj :P
    Jej jak mnie sie nie chce! A musze do tego urzedu isc!!!

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 17 września 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A to spinaj sie bo to w sumie juz malo czasu ;) a dużo poprawek?

    w sumie nie, same pierdoly, cos dopisac cos zmienic i ogolnie korekta jezykowa ale juz nie mam na nia sily nie widze zadnych bledow. pewnie zobacze jak kiedys tam beda ja czytac znowu.


    Fiona super wiesci, za niedlugo meldujesz sie tutaj z zielonym kropkiem ;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To daj komus do przeczytania :D zamien sie z jakas kolezanka czy kims i sprawdzcie sobie na wzajem ja tak zawsze robilam. Szczegolnie jesli chodzi o stylistyke :)

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 17 września 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    O to spoko :) naprawde fajnie :)
    Noo to sie wpychaj ja do swojego gina i to na nfz tez chodze bez zapisu jak cos wiec korzystaj :P
    Jej jak mnie sie nie chce! A musze do tego urzedu isc!!!


    Korzystam troche z tego, ze jestem Polka, bo to jedyny taki przypadek u mojej gin i mam u niej szczegolne wzgledy :P Dlatego sprobuje sie wepchnac jak tyko odbiore wyniki.

    Zbieraj sie, bo to przeciez dla Waszego dobra :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeee mam umowiona wizyte na 13:30 w urzedzie :P W wawie mozna umawiac i to jest boskie nie trzeba stac w kolejce i chyba podjade na rowerku :D Zjem jeszcze grejpfruta :P

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 17 września 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    To daj komus do przeczytania :D zamien sie z jakas kolezanka czy kims i sprawdzcie sobie na wzajem ja tak zawsze robilam. Szczegolnie jesli chodzi o stylistyke :)

    problem w tym ze musi to byc anglista a malo komu sie chce czytac 90 stron...

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 17 września 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri to ulatwia sprawe :) Super opcja. Uwazaj tylko na tym rowerze!

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz zalatwilam. Nigdy wiecej w trakcie ciazy nie wejde na rower!

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 17 września 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Juz zalatwilam. Nigdy wiecej w trakcie ciazy nie wejde na rower!

    A co sie stalo??

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic. Macica mi przeszkadza ;p

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 17 września 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justysia2111 wrote:
    Zagubiona o której masz wyniki bety?
    Jutro po południu. To czekanie mnie wykończy...

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 17 września 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona przyczyną jasnej kreski może być też po prostu bardzo wczesna ciąża i niski poziom hormonu. Nie nastawiaj się od razu na najgorsze, choć widzę, że jesteś boleśnie doświadczona.

    Fiona - cudnie! Z tym złuszczaniem to podobno mit - tak mi kiedyś powiedział lekarz, że pewnie jak mam PCOS, to nie raz słyszałam, że rzadkie okresy źle wpływają na oczyszczanie macicy. A on mowi,ze najnowsze badania pokazuja, ze wystarczyłoby mieć okres tylko 4 razy w roku i wszystko by się oczyściło jak trzeba. Więc pewnie u Ciebie inna przyczyna, ale rzeczywiście poczekaj, co powie lekarka, sama jestem ciekawa.

    Klaudia - błędy językowe będą zawsze i wszędzie i choćby Ci to sprawdziła Królowa Elżbieta, to i tak będą. Za 100 przeczytań też ;) Popraw coś pro forma, promotorzy muszą przecież nanosić uwagi, to nanoszą, ale przecież nie analizują każdego zdania. Przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia. Ale ja też się wycwaniłam i wzięłam temat magisterki, o człowieku, którego niewiele osób zna, wiec se mogłam pisać, co chciałam ;)

    ciri22, Klaudia N. lubią tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra ja wreszcie usiadlam, tam dzis upal... jakas paranoja, jutro 17t zaczynam :) papiery podpisane odnosnie firmy, jeszcze mnie czeka wizyta w zusie w pazdzierniku...
    Rower jakby to byla damka pewnie ok w pozycji pol zgietej czulam sie jakby mi ktos pod skore wsadzil pilke ktora niestety lecz sie nie ugina pod napotem wiec jechalam jak pokraka i nie bylo to przyjemne choc nie bolesne... a potem jak usiadlam w urzedzie, to co moj brzuch zaczal wyprawiac sprawilo ze skupic sie na niczym nie dalo...

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 17 września 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzeba na razie odstawic rower, albo na damke zamienic :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Damek nienawidze, a moj rower to prezent zareczynowy :P (tak sie z moim smiejemy bo kosztowal majatek i kupil mi go mowiac ze na pierscionek juz go nie stac) :D w sumie nowy nabytek i wymarzony rowerek pode mnie malowany, kocham go bardzo i nie zamienie na nic innego :D

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 17 września 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 ty uważaj bo maluch się z rowerkiem urodzi :) Znasz już płeć?

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech sie rodzi, tata kurier byly rowerowy kocha rowery i w ogole to wiesz od malenkosci niech sie przyzwyczaja :)

    noo na prenatalnym 80-90% baba, ale ja przeczucia mialam od poczatku ze dziewcznynka :) a ten lekarz sie podobno nie myli, jak nie wie to nie mowi, jak wie ale nie moze zrobic zdjecia bo dzieciak sie rusza to daje wlasnie procentowa odpowiedz jak moze zrobic zdjecie na 100% :D

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 17 września 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję córci :) Słodko będzie wyglądało jak rodzinka wybierze się na rowerek :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah dziekuje ale ja zawsze chcialam syna :P Nie zeby to mialo znaczenie :)

    Ty jutro bety masz wyniki?

    A powiesz cos o sobie? Swoja historie?

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 17 września 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jutro odbieram wyniki, a jeżeli nie będzie jutro to dopiero w poniedziałek.

    O mnie, nie bardzo lubię o sobie mówić. No ale tak, mam 19 lat jestem mężatką od 18 roku życia. Zaczęłam się starać jak tylko skończyłam 18 i udało się w 2 cyklu, nie zwróciłam na to uwagi dopiero po czasie zauważyłam, że okres spóźnia mi się już 3 tydzień, zrobiłam test i był pozytywny. Później lekarze, kontrole, usg, badania. W 38t i 2d urodziłam piękną córeczkę Sandrę, była maleńkim głodomorkiem wszystko było dobrze, dostała 10pkt przy porodzie. W 2 dobie życia małej poczułam że jest czas na karmienie była 3 w nocy (piersi to myślałam, że mi eksplodują) Jak wstałam i podeszłam do łóżeczka małej to ona już nie oddychała, wpadłam w panikę zrobiłam rumor na 3 piętra, niestety było już za późno. Lekarze stwierdzili, że była to śmierć łóżeczkowa. Po pogrzebie zbierałam się w sobie 2 miesiące i do dzisiaj mam tak, że jak tylko o niej pomyślę to płaczę. Dostałam okres i podjęłam decyzję z mężem, że chcemy się starać o 2 maleństwo. Mija już pół roku, pod koniec września miałam iść do lekarza i dowiedzieć się, czy mój organizm jest gotowy na 2 ciążę. No więc z mężem kochaliśmy się jak mieliśmy ochotę i staraliśmy się uważać, żeby nie kusić losu. Starania miałam zacząć w okolicy października o ile dostała bym pozwolenie od lekarza. A teraz siedzę z testami w ręce i zastanawiam się czy to ciąża, czy coś jest nie tak...

    Hmmm chyba tyle, nie wiem co jeszcze byście chciały wiedzieć ;)

    Nadzieja umiera ostatnia!
‹‹ 533 534 535 536 537 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ