X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 16 września 2015, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona, powodzenia dziś :) To będzie tylko formalność.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 16 września 2015, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie sie szykuje, bo musze byc tam na godzine przed zabiegiem, zeby wszystkie formalnosci wypelnic. Sie troche boje no... I glodna jestem :P

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 16 września 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się i daj znać po :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 16 września 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znac jak tylko bede w stanie ;)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki i ciesz się e na godzinę przed zabiegiem ja bylam dzien przed zabiegiem i dwa dni nie jadlam ;p

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 16 września 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia. Odezwij sie po

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 16 września 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po usg. Jest dzidzius ;)

    D-dawna, Magdziulla lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 16 września 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baronowa jupi ja jej! powiedz cos wiecej ;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia kiedy obrona?

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 16 września 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie wszystko ok. Jutro opisze dokladnie, bo na razie ciagle przysypiam. To nie endometrioza na szczescie.

    Baronowa_83, ciri22, Magdziulla lubią tę wiadomość

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fionka no to ekstra. Daj znać jak się ogarniesz!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla a co tam u Ciebie? :D

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 16 września 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje się i ja , ufffff, co za dzień!

    Jestem okazem zdrowia ;) - badania perfekcyjne, macica prima sort, zarodeczek jak ta lala :D:D:D:D:D Ma 2,42 cm, serducho puka szybko - 9 padziernika mam to duże USG. Niesamowite, zaczyna już wyglądać jak człowieczek :D:D:D:D:D

    D-dawna, ciri22, Baronowa_83 lubią tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 16 września 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska gratulacje;))

    Justysia2111
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri u mnie w kwestii starań oczekiwanie na piątkową wizytę, niby nic wielkiego na razie, ale stresuję się jakoś.
    A poza tym praca i załatwianie spraw z mieszkaniem, w następnym tygodniu składamy wniosek o kredyt i gorączkowo oczekuję na zgodę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna super, gratulacje, teraz już bez stresów rosnij;)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 16 września 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla, a od kredytu do odebrania mieszkania ile jest czasu?


    (Na razie za dużo urosłam, choć lekarz nic nie powiedział, ale on w ogole mało mowi ;p, wiec wole już więcej na jakieś nie wiem, 3 tygodnie, nie rosnac ;))

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna ustaliliśmy ze sprzedającymi, że najpóźniej przed świętami Nam przekażą mieszkanie. Więc jeszcze trochę. Oby wyszło z kredytem teraz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla to trzymam kcuki za mieszkanko i za lekarza ;)

    Anna gratki ;) noo wyglada jak czlowieczek choc moje usg bylo badziewnw to pierwsze ;p

    Ej to tylko ja jeszcze na swoje musze czekac 5-6tygodni? ;(

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 16 września 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyglada na to, ze po prostu kolejne bedziesz miala to 2 z trzech obowiazkowych, w 20 tygodniu. Ale Ty prowadzisz na NFZ? To pewnie dlatego. I w sumie dobrze, choć chęć podglądania jest bardzo duża.

    Ja miałam pierwszą wizytę trzy tygodnie temu, dziś drugą (na obu USG) i teraz za 3 tygodnie mam to duże USG i 1,5 tygodnia po dużym wizytę u gina (Ale nie wiem czy też będzie robił USG, może póxniej się mniej robi? choć peniwe tak na pół prywatnie niekoniecznie).


    Kurde, znowu mnie to serce zastanawia, jak zpaytalam, to powiedzial tylko, ze szybko bije i wszytko ok, w karcie nabazgrał coś, co trudno rozszyfrować, ale wyglada na 124. A Ty Ciri dużo wczesniej mialas 169? Hmmm, no ale nic. Powiedział, że ok, to ok. Dodał jeszcze, ze powinno być wszystko ok na dużym USG, bo jakby coś było nie tak, to coś tam coś tam już by było widać.

    7v8rikgni12rlaff.png
‹‹ 531 532 533 534 535 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ