X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja usg prywatnie robie. Na panstwowe nie chodze bo nic na nich nie widac. Ogolnie i prywatnie i panstwowo mowili zeby robic te trzy prenatalne, polowkowe i potem po 30tygodniu ciazy i pozniej ktg i jesli nie urodzi sie wczesniej to po 38tygodniu. Ale ja polowkowe robie w ostatnim terminie czyli 22tygodniu bo ten moj prywatny mowil ze tak najlepiej.

    Ja w 8 tyg mialam 169 noo i na prenatalnym 170 czyli caly czas tyle samo bije.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 16 września 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widze w suwaczku,ze tak masz, ja nie wiem dokladnie ile dzisiaj mialam, bo probuje rozszyfrowac bazgrly leakrza (Wg bazgroł ma 124.), a jak go zapytalam ,to powiedzial,ze ok i szybko bije. No to tego się trzymam, no.
    Ale też się cieszę, bo po tym tygodniu do poniżej 1% spada ryzyko poronienia

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, ja czytalam ze powyżej 150 powinno byc. Ale jak masz bazgroł to rownie dobrze wynik moze byc inny.

    Przyszedl wieczór i od razu brzuch wariuje...

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 17 września 2015, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. ;D ide dzis podpisac papiery zwiazane z firma ;)

    Fiona daj znac jak sie czujesz jak juz bedzie lepiej :)

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 17 września 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Klaudia kiedy obrona?

    nie wiadomo jeszcze, wszystkie musza zlozyc prace i indeksy, jak poleza ze 2 tyg to wtedy mniej wiecej bedzie obrona. mamy cvzas do 25 wrzesnia zeby zlozyc.

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to spinaj sie bo to w sumie juz malo czasu ;) a dużo poprawek?

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 17 września 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Widzę, że większość z was jest tutaj dłużej i testy ciążowe w ręce trzymała nie raz. Zrobiłam 15.09 test i była blada kreska do dzisiaj mam już 4 testy zrobione i na każdym coś tam widać raz słabiej raz mocniej. (Oddałam dzisiaj krew żeby sprawdzić) Ale nurtuje mnie pytanie czy jest to możliwe, żeby 4 testy innych firm mogły się mylić? Przepraszam, że zadaję akurat takie pytania i może w nieodpowiednim miejscu, ale w zrobiłam w poprzedniej ciąży tylko jeden test i była wyraźna 2 kreseczka i teraz zgłupiałam.

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze byc torbiel, moze byc ciaza, moze byc ciaza zle rozwijajaca sie i wyjsc biochemiczna. Jelsi zrobilas dzis bete powinnas druga w sobote zrobic zeby sprawdzic jak przyrasta. Niestety z doswiadczenia wiem nie tylko swojego ze testy ktore nie ciemnieja moga wskazywac na ciaze biochemiczna i w koncu przyjdzie okres. Ale rownie dobrze moze byc wszystko ok. Trzeba czekac nic innego nie pozostaje.

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 17 września 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Moze byc torbiel, moze byc ciaza, moze byc ciaza zle rozwijajaca sie i wyjsc biochemiczna. Jelsi zrobilas dzis bete powinnas druga w sobote zrobic zeby sprawdzic jak przyrasta. Niestety z doswiadczenia wiem nie tylko swojego ze testy ktore nie ciemnieja moga wskazywac na ciaze biochemiczna i w koncu przyjdzie okres. Ale rownie dobrze moze byc wszystko ok. Trzeba czekac nic innego nie pozostaje.
    Czyli bez powodu te cienie na testach nie powstają? No i jeżeli nie mam możliwości sprawdzić tego w sobotę to jak później ten przyrost obliczyć jeżeli powtarzała bym w poniedziałek?

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej po 48 godzinach ale na fioletowej stronie masz kalkulator wpisujesz date fzien po owulacji i wynik i wynim np z poniedzialku i sam Ci oblicza czy dobry przyrost.
    Raczej same z siebie nir choc sa leki o choroby ktore moga zaburzyc wynik testu. To wszystko masz na ulotce napisane

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 17 września 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Najlepiej po 48 godzinach ale na fioletowej stronie masz kalkulator wpisujesz date fzien po owulacji i wynik i wynim np z poniedzialku i sam Ci oblicza czy dobry przyrost.
    Raczej same z siebie nir choc sa leki o choroby ktore moga zaburzyc wynik testu. To wszystko masz na ulotce napisane
    dzięki za informacje. A na ulotkach testów nie ma nic o chorobach czy innych takich są tylko wypisane konkretne leki.

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Justysia2111 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 17 września 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona o której masz wyniki bety?

    Justysia2111
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 17 września 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kobietki :) Doszlam juz do siebie w miare, choc spac mi sie ciagle chce.
    W skrocie to nie endometrioza, ani nie polip. Na ile zrozumialam to endometrium nieprawidlowo roslo i wrastalo w macice. Co to dokladnie, to dowiem sie jak odbiore wyniki histopatologi (7-10 roboczych dni) i odwiedze swoja gin. Wszystko podobno wyczyscili i ta, ktora mnie operowala powiedziala, ze jeszcze nie bede wiedziala co z tymi wszystkim dziecmi robic :D
    Dostalam cala siatke lekow, a w tym antybiotyki, przeciwirusowe i przeciwgrzybiczne oraz antykoncepcje na miesiac, zeby wszystko wyciszyc.

    AnnaKliwijska lubi tę wiadomość

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaa super ;D czyli co skapy okres i zbyt male zluszczanie? Ciekawe ciekawe i ciekawe od czego to. Noo jak za grubo i za brzydko to fasol nie mial jak sie tam wgryzc po prostu.... Aaaaa Super strasznie sie ciesze ;D

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 17 września 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie nie wiem czy to dobrze, czy zle w sensie, czy to wlasnie mialo wplyw na niepowodzenia, ale ze slow operujacej wnioskuje, ze tak. Musze teraz cierpliwie poczekac na wyniki i wizyte, zeby sie dowiedziec dokladnie co i jak, no i co dalej bedziemy robic.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo moim zdaniem to mpglo miec duzy wplyw. Przeciez od tego mamy okres zeby nam endometrium sie zluszczalo i nie bylo stare. Jak jest stare to zle ukrwione i grubsze... Jajo nie zaplodnione wywalamy bez @ z naszego organizmu i do tego nie jest nam ono potrzebne ono jest wlasnie do endometrium wiec sadze ze to moglo miec suzy wplyw szczegolnie ze to juz dlugo tam bylo

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 17 września 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zobaczymy co powie gin. Na razie ciesze sie, ze juz po operacji, no i z tego, ze to jednak nie endometrioza.

    ciri22 lubi tę wiadomość

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wizyta u gina dopiero po wynikach?

    A ogolnie jak sie czujesz?

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 17 września 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No do tej co mnie operowala mam sie zglosic z wynikami i do swojej tez, bo ona mnie dalej bedzie prowadzic. Ale do swojej znow sie bede musiala wpychac, bo zadzwonilam i wolny termin dopiero na 6.10, a dla mnie to za dlugo, bo chce zdazyc przed nastepna @.

    Czuje sie normalnie. Brzuch czasem zacmi leciutko i mam bardzo delikatne plamienie, wiec jestem pozytywnie zaskoczona, bo myslalam, ze bedzie gorzej :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
‹‹ 532 533 534 535 536 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ