X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 18 września 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czesto mialam rozciagliwy, ale nie w czasie owulki :D To dopiero paradoks.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wlasnie tak to jakos jest ;p u mnie plodny wodnisty tez nie w owulke jest ;p

    Zagubiona sorry jakos mi wypadl twoj post... Przykro.. Kiedy wizyta u gina?

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 19 września 2015, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo wlasnie tak to jakos jest ;p u mnie plodny wodnisty tez nie w owulke jest ;p

    Zagubiona sorry jakos mi wypadl twoj post... Przykro.. Kiedy wizyta u gina?
    Dopiero 2 października bo jest na urlopie... Już jest ok. Zmotywowałam się do dalszego działania i wiem że coś jest nie tak z owulka więc można iść w tym kierunku.

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 04:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz z tego co czytalam owulacja po porodzie tez powinna wrocic do pol roku od porodu ale zeby byla w kazdym cyklu czy tez okres w miare regularnie to moze potrwac nawet rok. Kobiety sa rozne. Po 3 dzieci moja mama osobiscie miala bardzo roznie. Mimo ze ostatnie urodzila w wieku 27 lat to po mnie jej owulacja wrocila juz po 4 miesiacach od porodu i byla w miare regularna a w ciaze przez 4 lata nie mogla zajsc. Po siostrze ten proces trwalnjuz troche dluzej bo ponad rok czasu najprawdopodobniej nie miala owulacji i miala bardzo nieregularne cykle bez oznak plodnosci. A po bracie czekala ok 10 miediecy na powrot owulacji a sprawdzala bo kiedys do tabletwk anty to badali szczegolnie po porodzie. Wiec widzisz bardzo roznie to byla. Ogolnie lekarze jej mowili ze proces moze trwac do roku czasu w zaleznosci od wydolnosci organizmu i stanie po ciazy

    Zobacz ze roznica wiekowa miedzy wiekszoscia dzieci jest oj 2 lat i wiecej i to nie to dlatego ze rodzice tak chca tylko dlatego ze po tym czasie latwiej zajsc w ciaze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2015, 04:27

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 19 września 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę u gina to się dowiem. Też dlatego kazała mi przyjść pod koniec września, żeby zobaczyć, czy organizm wrócił do normy. Czuję się jak nastolatka, która po raz pierwszy dostała okres

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po odstawieniu tabletek tez tak mialam a po wygladzie i zachowanii w ciazy musze powiedziec ze mam nadal ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bolu glowy dzien drogi... Jak jutro tez bedzie bolec to sie wkurze... Mialam isc na targi z rzeczami dla dzieci a tak poogladac trendy i wyprobowac sobie jakies rzeczy a tu kicha... Eh...

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 września 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!

    Zagubiona, przykro mi, działaj dalej i daj sobie czas, choć rozumiem, że bardzo ciężko czekać :)


    My wczoraj mieliśmy bardzo udaną imprezkę w domu, kocham nasze mieszkanie, wszyscy zresztą się nim zachwycali (znajomi z pracy J.)

    A w ogóle właściciel naszego mieszkania siedzi w Ameryce, ale jest bardzo miły i regularnie J. z nim mailuje. I wczoraj napisał czy nie pomoglibyśmy mu w pokazywaniu inngo mieszkania w kamienicy (to wyremontowana kamienica taka malutka). No i spoko się zgodziliśmy i wyraziliśmy też zainteresowanie tym mieszkaniem, bo chcemy powiększyć rodzinę. To pan odpisał czy żona już pobłogosławiona (szalenie mi się podoba to określenie) i że to, co teraz wynajmuje to takie jak nasze, ale moze od stycznia się zwolni takie obok nas. I słuchajcie, jeśli tak by było i byłoby nas na nie stać, to byłoby genialnie! Bo mieszkamy w świetnym miejscu, właściciel genialny, mieszkanko super, więc bardzo żałowaliśmy, że w przyszłości musielibyśmy się stąd wynieść. A tutaj większe mieszkanie może będzie dostępne :D:D:D

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OOo to fajnie z tym mieszkaniem cos jak u nas. wlasciciel poza wawa daleko nie nawiedzaja w stalym kontakcie noo i tez G chcialby tu pomieszkac tak az wiek szkolny sie zacznie bo potem ma nadzieje ze uda nam sie kupic cos naszego;D

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 września 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, my w tym moglibyśmy maks do roku dziecka pomieszkać, więc niestety potem trzeba byłoby się wynieśc. A jeśli przenieślibyśmy się do tego obok, to spokojnie jeszcze kilka lat moglibyśmy tu mieszkać. Zobaczymy ile za nie będzie sobie życzył.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo my to ostatnio, znaczy G, myslelismy czy drugie by sie zmiescilo ;p Noo nasze nie jest takie male a zawsze jak mam watliwosci to sobie przypominam jak my w 5 osob w kawalerce 41m2 mieszkalismy;)

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 19 września 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny, melduje sie po kilkudniowej nieobecnosci :) cieszę sie Anna ze po wizycie jest ok, zobaczysz jakie fajne jest Usg na koniec 1 trymestru :) miłego dnia! :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 19 września 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tez macie tak ze obrósł wam brzuch włosami? Nie mam och jakis długich ale taki meszek wokół pępka i w środkowej linii brzucha

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Bo tam jest kresa biala ktora w czasie ciazy w krese czarna sie zamienia i zmienia sie struktura tkanek zmieniaja kolor na ciemnijszy wlosy jak i te wlokna.

    U mnie jest coraz bardziej widoczna

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 września 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie mam, ale mnie to srednio ruszy, bo np. z racji PCOS mam wlosy na sutkach (takie pojedyncze, ale ciemne i dlugie, wyrywam peseta ;))

    No, już odliczam dni do 9 paździenrika, na to USG pierwsze duze :D

    ciri22 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja zawsze mialam ciemniejsza linie na brzuchu ale kiedys na nia nie zwracalam uwagi i jak mialam opcje ze spozniajacym sie mega okresem zaczelam sobie wkrecac ze to na pewno od ciazy ;p

    A co do wlosow spoko moja siostra jest brunetka po sterydach ona ma wszedzie wlosy wiec jak cos zawsze mysle o niej to mi przechodzi narzekanie ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helloo,

    Melduję, że dalej poczytuję was regularnie ale się nie udzielam bo nic się szczególnego nie dzieje. Kończę urlop i od poniedziałku mam zastępstwo (kolejne), wiec chyba zarobię na premię :)

    Zagubiona, strasznie masz przykre doświadczenia, aż się wzruszyłam. Mimo wszystko witaj na wątku :)
    Ciri, nie myślałaś zeby zmienić nazwę wątku na bardziej jesienny skoro nigdzie się nie wybieramy? ;)

    Fiona, dobrze że to nie endometrioza. Byle do przodu.
    Magdziulla, no to działaj bo razem jesteśmy na placu boju :P

    A u mnie jest tak ( no dobra...napiszę to):


    W 10 dpo zrobilam test pre-test i jasna różowa kreseczka.
    w 11 dpo poprawiłam pre-testem i znów od razu kreseczka...jakby nawet ciemniejsza.
    Zrobiłam potem pink test i dalej kreseczka...bardzo jasna ale jest.
    Zrobiłam amil - znów to samo.

    Każdy z tych testów ma inną czułość. Na każdym są kreski bez względu na porę dnia. Bolą mnie sutki ( szczerze bolą jak się kładę i boli mnie pod brzuchem. Mam dużo białego śluzu, który robi się momentami wodnisty.

    A TERAZ CO O TYM MYŚLĘ:

    Nie podniecam się i nie robi to na mnie wrażenia. Napisałam wam bo chce żebyście wiedziały, bo wam się należy :) Może potrzymajcie kciuki i wreszcie nie dostanę tego okresu w poniedziałek.

    Od razu zaznaczam, że nie idę na żadne bety bo nie ma się czym emocjonować. Na pewno będzie tak jak za 1, 3, 5 i 6 razem czyli jedno wielkie gówno. Mam dostęp do testów, więc nasikam w poniedziałek jak @ nie przyjdzie. Pewnie wam się wydaje, że jakaś zimna ze mnie osoba się zrobiła, ale naprawdę na mnie to nie robi wrażenia - ta cała sytuacja.

    a tak to wygladało w 10 dpo (chyba).

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/33814ac9982f.jpg

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 19 września 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę was martwić ale mi te włosy na brzuchu zostały po ciąży. Może to dlatego że hormony jeszcze buzują. Co do starań nie czuję jeszcze takiego nacisku. Staram się dopiero 1 cykl choć nie za bardzo można nazwać to staraniami bo starałam się uważać i pierwsze potwierdzić czy mogę, czy organizm jest gotowy na 2 dziecko.

    Jak ja wam zazdroszczę (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu) te objawy, kopniaczki, usg, liczenie paluszków co którąś wizytę, słuchać serduszka maleństwa. Piękne chwile. Nacieszcie się nimi bo szybko będzie wam ich brakować. Pierwsza przepłakana noc maleństwa i będziecie wspominać okres ciąży :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa w tqoim przypadku bety nie chcialam nawet proponowac bo ja juz znam Cie i Twoj organizm jak zawsze trzymam kciuki i mam nadzieje. Bylby cudek ;D

    Nieatety chyba nazwy watku nie da sie zmienic...
    A jak po urlopie? Obkupilas sie?

    Zagubiona u mnie w rodzinie do roku czasu te wlosy zostaja i kreska tez bo to musze wypadc po ciazy te ktore sa ciemne a to trwa bo jednak zywotnosc wlosow jest dosc dluga na glowie to ok 4 lat na ciele sie wycietaja wiec troche inaczej ;)

  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 19 września 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi test pokazał to samo... Ale ja nie umiem zachować tak zimnej krwi :D mimo wszystko trzymam kciuki żeby twój cień był ciążowy :)

    Nadzieja umiera ostatnia!
‹‹ 536 537 538 539 540 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ