X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona, ja walczę o dziecko ponad 12 lat wiec wyobraź sobie, że mam ostatnio ogromne pokłady cierpliwości w sobie ;) Z drugiej strony - na niczym nie mogę się skupić bo jak widzę te testy, to mnie nosi i chciałabym już poniedziałek.

    A jak po urlopie. Szybko minął, ale i tak niewiele skorzystałam bo się totalnie leniłam i wstawałam przed 7 (już chyba z przyzwyczajenia :P). Nie dokończyłam ostatniej części Millenium, bo mi się nie chciało, obejrzeliśmy parę filmów i kupiłam sobie buty. Bluzek i innych rzeczy jakoś nie wybrałam bo nic mnie nie przekonywało. Ufarbowałam włosy z blond na rudy i uznałam, że trzeba zacząć nowy start. Mąż się ze mnie śmiał, bo wstydzę się zrobić sobie nową wizytówkę w poczcie firmowej, żeby pokazać mój awans. Bądź co bądź - kilka dni wcześniej się zaniedbałam i właśnie teraz podczas urlopu zrobiłam ze sobą porządek i przygotowałam się w połowie do pracy a tu takie coś... Przy okazji byłam u neurologa i załatwiłam sobie MR głowy na listopadowe komisje,

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 19 września 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa sika się na rossmanowe testy :)
    dokładam się jeszcze mocniej z kciukami

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo to super ;D
    Idz do pracy i sie pokaz ;) ja z miloscia do rudych zawsze wracam do tego koloru ;)
    Kurde Niunqa to na szpilkach bede czekac. Poeinno to byc tak hop siup i juz a nie ze te testy to tak w balona nas robia. To nie sprawiedliwe! Jak sie udalo to masz przerabane no Ty wpadasz do mnie na herbate kawe lody albo nie wiem co jeszcze ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa Ty sobie bądź rozważna, a ja za Ciebie zaciskam kciuki jak szalona;)
    chociaż rozumiem w 100% Twoje podejście.
    I super, że Ci się zawodowo układa. A duży ten awans?

    Baronowa, a ja w tamtym msc kupiłam ten test Rossmannowy i nie zdarzyłam siusniąć, może dlatego, że jak już siuśnę to mają być dwie krechy, a to wypada w tym cyklu dopiero;);)

    Anna a to nowe mieszkanko to ile pokoi/metrów?

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A props Waszych włosów niechcianych, monotematycznie powiem, że ja mogę być Yeti na brzuchu;)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 19 września 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    A props Waszych włosów niechcianych, monotematycznie powiem, że ja mogę być Yeti na brzuchu;)
    Ja teraz musze co 3 dni sie depilowac bo zarastam;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 września 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa, zaciskam kciuki najmocniej jak umiem!

    A w ogole nie pisalam,ale piersi mi dosc szybko sie powiekszyly, ja nigdy nie narzekalam na rozmiar (65 E po schudnięciu) i zamówiłam juz nowe staniki, mam nadzieje,ze beda dobre.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrrr a mnie nic nie chca urosnac!!!!
    tylko z nich cieknie i lekko wrazliwe sutki mam, to ja Ci zazdroszcze cyckow :P

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 września 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, duże są. Nie wiem czy nie większe niż mialam przed odchudzaniem. Choć przed odchudznaiem nosiłam 65G, teraz zamówiłam staniki 65F i FF. Zobaczymy czy będą dobre (ja zamawiam z brastop.com idą z UK, ale mają świetne przeceny i szybką wysyłkę).


    A odpisał właściciel mieszkania :D:D:D:D:D Cena mieszkania obok prawie o tysiąc większa, ale właściciel zaproponował, że da upust, jeżeli podejmiemy się pokazywaniem mieszkań na wynajem :D Aaaaaaaaaaaa :D To wszystko jeszcze bardzo niepewne, bo sąsiedzi najprawdopodobniej się wyprowadzają, a nie na 100%, ale zapowiada się to wszystko obiecująco!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo to fajnie :)

    Super ze tak sie ulozylo :D nam tez chca dac upust bo mamy zawsze nadwyzke wody i pradu noo ze chcamy zostac dluzej, pewnie nie duzy bedzie ale to zawsze cos...

    Kurde a mnie w poniedzialek gownoburza czeka do zrobienia w pracy... chuje jedne znow bede sie z nimi meczyc przez miesiac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, zapomniałaś że ja do pracy już nie chodzę :D Praca przychodzi do mnie ;) Teraz pracuję od 7-14 więc przed 7 - kawka, dres i mąż tylko może mnie podziwiać, bo ma jeszcze tydzień urlopu ;P PS:wracasz do pracy??

    Madgdziulla, o jedno stanowisko wyżej :) I co miesiąc punktacja pracownika, która przekłada się na premię. Naprawdę mi się podoba w tej pracy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze nie pracujesz w firmie tylko w domu ale myslalam ze mimo wszystko od czasu do czasu musisz sie im pokazac na oczy :D

    Ja nie wracam, skonczylo mi sie w czwartek albo piatek l4, i od pazdziernika z firma ruszam... Wlasnie siedze i przegladam jakie mam konta firmow, w sumie juz podpisane papiery w czwartek, w piatek juz mialam numer regon wiec powoli dzialamy, ze strona interentowa, domena i reklama by z kopyta w pazdzirniku ruszyc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Wiem ze nie pracujesz w firmie tylko w domu ale myslalam ze mimo wszystko od czasu do czasu musisz sie im pokazac na oczy :D

    Nie muszę :P

    Mężu zrobił obiad ( pieczony kurczak z puree i surówka), obżarłam się jak prosię, poprawiłam kawałkiem karpatki i teraz idę kontynuować moją beztroskę w łóżku :D

    To nie przedłużasz zwolnienia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz wiecej mi nie da, znaczy dalby jakbym sie uparla, ale poniewaz ja nie mialam wlasnej firmy to na mnie bardziej sie oplaca zakladac jak niz na mojego G wiec zdecydowalismy sie ze zaloze ja, jego zatrudnie, a i tak becikowe dostane...

    Wiesz mam taki problem w robocie ze juz mi sie naprawde nie chce walczyc z tym wszyskim jak mam jezdzic wkurzac sie i zalatwiac wole juz na siebie to wszystko robic...

    Ja dzis zrobilam golabki ktore mialy byc wczoraj.. mrrr dobre byly, i sa lody na deser, karpatke mialam w tamtym tygodniu :P

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 września 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, a zdradzisz czym sie bedziecie zajmowac?


    My dzis dojadalismy resztki po wczorajszej imprezce, choc mnie dzisiaj srednio wchodzilo jedzenie, za to mam wrazenie, ze troche wzdecie mi zeszło, uffff :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam z dnia na dzien mniejszy brzuch :P Noo ale tak jak na zdjeciu pokazywalam ma inny ksztalt. Ja dzis znow przez bol glowy wymiotowalam ale wypilam rozgazowana kole (bo mieta mi nic nie dala) i juz objado kolacje zjadlam spokojnie bez problemow... Ja to czuje ze cos w powietrzu jest bo te wymioty i bol glowy zdecydowanie nie ciazowe byly... Ale na szczescie lepiej mam nadzieje ze jutro juz bedzie dobrze :P

    Anna chyba mowilam juz ze zajmujemy sie transportem/kurierka :)

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 20 września 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa nie zostaje mi nic innego jak trzymac kciuki za Ciebie!:)

    Madzia dobre podejscie, ja tez w tym cykly zachodze ;p poodobnie jak w 9 poprzednich ;p dzisiaj chyba owu bo jajnik mnie napieprza i w kazdym cyklu co odnotowalam ten bol to tego dnia wg temperatur byla tego dnia. tak wiec, musze zagadac meza jakos umiejetnie bo nie mowie mu Ty owu jest idziemy ;) nie wie nic:)

    nie pisalam Wam tutaj, ednokrynolog byla zadowolona z mojego wyniku, jak nie zajde to w grudniu kontrola a jhak zajde to mam zajsc do niej kolo 8 tygodnia ;) od pazdziernika bede miec zwiekszona dawke euthyroxu


    tak wiec, jezelki dzisiaj jest owu to pewnie mnie bedzie kusilo do testow juz za jakies 10 dni hehe za tydzien bawie sie na weselu i mam nadzieje ze chociaz te 3/4 dni nie bede o tym myslec.

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To superancko:) Ale Ty zaciagnac swojego do lozka to nie musisz mu nic mowic :D
    Ja jeszcze godzinka poltorej i jade na targii. :)

    Edit: Wymyslilas prezent dla taty?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2015, 10:28

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 20 września 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha no nie musze, akurat fajnie sie zlozylo ze R nie bylo dzisiaj w domu to ufda nam sie 2 dni przerwy przed owu, w sumie to jeden heh mam na mysli ze jakby byl wczoraj to bylby sex na pewno ;) mysle ze musze cos wykombinowac jakis mily wieczor zrobic zeby nie myslec o zachodzeniu chociaz troche.

    wkurza mnie dlatego to zer mam taki mocny bol owu, bo chocbym chciala to nie moge o tym nie myslec ze jest owu ;/

    wlasnie nie wymyslilam ;/

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ovu, i wieczorku nie da sie nie myslec :P Wiec nawet nie probuj :) Pamietaj ze ja jak zaszlam seks byl rano dzien przed owu i wlasnie mega mnie bolalo, sam seks byl tak nie przyjemny ze nawet chyba moj pierwszy raz mnie tak nie bolal... wiec wiesz ;)

    Co do prezentu to kurde tak ciezko... Najfajniej bylo by cos osobistego... Ale ciezko tak...

‹‹ 537 538 539 540 541 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ