X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa czyli tak standardowo :D

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 23 września 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak. noclegi sa wiec skorzystamy, szczegolnie ze jako swiadkowa moge sie przydac na miejscu wczesniej

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to i tak pozno my jako swiadkowie juz w czwartek wieczorem mielismy jechac ostatecznie pojechalismy w piatek rano...

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 23 września 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czemu az tak wczesnie?

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bo do ksiedza trzeba bylo isc, dom wystroic na blogoslawienstwo, i milion rzeczy zrobic dzien wczesniej a i tak z panna mloda do 2 w nocy siedzialysmy i jeszcze jakies rzeczy przygotowywalysmy (ogolnie to slub na wsi wiec trzeba bylo wiesz mega duzo zeczy zrobic)
    Ale wiadomo Ty raczej za duzo roboty nie bedziesz miala :D

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 23 września 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no to troszke inaczej, ja pytalam pania ''mloda'' i powiedziala ze nic nie musze miec i nic nie robic mam tylko byc tam i ladnie wygladac;) ale zastanawiam sie czy w razie czego nie wziac sobie aktu slubu jakby sie ksiadz czepial o jakies bierzmowania czy inne sakramenty?> cala reszte nie wiem gdzie mam a wiadomo jak byl slub to reszta tez ;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wez :) Powiem Ci ze jak poszli na plebanie to u ksiedza moj G spedzil ze 30 minut zostal wypytany o wszystko i wszystkie papiery sprawdzal wiec moze sie przydac.

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 23 września 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świadkiem na ślubie nie musi być osoba wierząca :), może to być osoba innej wiary niż para młoda, ważne aby była to osoba pełnoletnia. Już inaczej jest w kwestii chrztu (ojciec, matka chrzestna). Ale wiadomo niektórzy księża mają fiu bziu i sie czepiają. U nas świadkowie tylko podpisali dokument i ładnie wyglądali, żadnych dokumentów poświadczających wiarę, czy przebyte sakramenty, żadnych karteczek ze spowiedzi itp... Świadkowa to nawet dowód osobisty zapomniała, ale na szczęście ksiądz nie dopytywał :D

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah noo ladnie, ja wiem o tym wszystkim ale na wsi to wiesz jak jest... szczegolnie jak wies to 10 DOMOW!! hahah i tam sie czepial a moj G dredy, tatuaz i wiesz tyle ma z kosciolem wspolnego ze hoho :D

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 23 września 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego napisałam, że niektórzy księża.... :P
    Ja pamiętam jak mojego męża ksiądz maglował, bo my już mieszkaliśmy razem, a on miał być ojcem chrzestnym :P. Ale odpowiadał tak wymijająco, że księdza nie okłamał ;P, ale tez nie przyznał że razem mieszkamy.

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha noo nie zle :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki. Co tam u Was?
    Ja piję winko i drugi dzień zaleconych starań;) jutro powinno być owu więc może ustrzelimy dziś co nieco;)
    Klaudia udanej zabawy życzę, bez wymysłów;)
    Iriss Ty już sporo zaawansowana jesteś, 20tydzień!:)

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 23 września 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A ile Wy sie staracie? Tak z ciekawosci pytam bo nie pamietam :)


    Ciri 2,5 roku

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 23 września 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Mkl, a co lekarz na pomysł o inseminacji? Ty masz w ogóle wskazania (prócz czasu starań)?



    I to mnie Ciri pociesza, że Tobie zszedł. Liczę, że i ja tego doczekam. Dziś jadę na samych koktajlach i kefirach, żeby trochę dać odpocząć żołądkowi (w sensie już nie ładować stałego jedzenia, skoro ono ma problemy z wyjściem ze mnie ;)).


    A w ogóle możliwe to, ze zmienil mi sie delikatnie sluz? Dotychczas nie mialam go duzo, teraz niedawno musialam zaczac nosic wkladki,bo ciut wiecej, a dziś jeszcze wiecej i o troche innej konsystencji. To zdaje sie normalne?


    Mój lekarz nic nie wie o tym jeszcze, sama zadzwonie do kliniki i się umówie, wszystko jest ok ze mną i z mężem więc też jakoś już do ginekologa nie chodzę, skłaniam się ku temu iż mój śluz niszczy plemniki a to jest ciężko udowodnić, czytałam iż mając wszystko ok inseminacja powinna udać się za 1 lub 2 podejściem

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 23 września 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak jak pisałam wcześniej, dla mnie wydanie około 1000zł nie jestem problemem więc chyba nie ma sensu się męczyć już

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nic ciekawego ;p poza tym ze moj szkrab jest baaaaardzo ruchliwy co mnie mega dziwi. A tak to musze przykra rzecz zrobic przejrzec liste wyprawkowa i podzielic wydatki na miesiace... Bleeee

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 23 września 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny nie wiem czy któraś z was jest tu wierząca i praktykująca ale czy inseminacja jest zabroniona przez kościół??

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 23 września 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    dziewczyny nie wiem czy któraś z was jest tu wierząca i praktykująca ale czy inseminacja jest zabroniona przez kościół??
    O tyle, ze nie jest to akt w sypialni to może byc grzechem, chociaż nie jestem pewna Ale nie tworzy się zarodków, nie mrozi, nie wybiera wiec nie sadze aby byla zabroniona

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nie wiem, trzeba by poszukac jakis w necie na ten temat rozpraw czy coś na pewno jest jakies oficjalne stanowisko kościoła w taj sprawie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co znalazlam wychodzi ze kosciol jest przeciwny i podchodzi pod grzech bo plodnosc czy jej brak jakkolwiek by nazwac brak dziecka jest decyzja Boga i skoro go nie masz to znaczy ze Bog tak chcial. Wiec zachowujesz sie sprzecznie z jego decyzja...

‹‹ 543 544 545 546 547 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ