X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Ja jestem analitykiem, który się zajmuje pozyskiwaniem informacji z mediów i urzędów. A kilka lat temu pracowałam jako wolny strzelec przy zleceniach dziennikarskich i jako sekretarz redakcji., więc jeśli chodzi o mobilizację do pracy w domu to mam taką. Teraz jest trochę inaczej, bo pracuję od-do i nie mam rozpiętości czasowej. Jestem przyzwyczajona do pracy na swoim sprzęcie i w spokojnym domowym zaciszu. A kontakt z pracownikami i pracodawcą mam przez komunikator firmowy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w papierkologi mi nie pomozesz :P Ale tak serio to jak sie dziecko pojawi wreszcie to Ci nie maly i pozytywny burdelik w zyciu zrobi:)
    Ja to zawsze mam balagan wsziedzie to tylko z nowym rodzajem balaganu bede musiala sobie poradzic:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomogę bo miałam już swoją firmę :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne teraz to pomocna dziołcha z Ciebie :D noo spoko spoko na zaczna sie chody jak trzeba bedzie cos wiecej zaczac robic, na razie to jestesmy na etapie reklamy i wykupywania wszelakich licencji, ale w pazdzierniku czeka zus i urzad skarbowy, G tez mial wlasna firme ale jakies 4 lata temu od tamtej pory troche sie pozmienialo. I i tak czeka nas wizyta u prawnika niedlugo.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 22 września 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór :)

    Klaudia zaciskam wszystkie kciuki! Dawno nie było dwóch kresek u nas, więc liczę na Ciebie ;)


    Ja jutro jadę na wycieczkę szkolną i kurde, nie mam dobrych spodni. Jedne kupilam takie luzne, ale wiadomo,ze lepiej mieć więcej par na wyjazd w góry. Więc jutro jadę w jeansach, ael nie zapmiętych i z długimi bluzkami i bluzami ;p Cudnie ;)

    Wklejam Wam zdjęcia mojego brzucha w 11 tygodniu. Od dołu ładne wybrzuszenie ciążowe,ale reszta to tłuszczyk i wzdęcie jak dla mnie. Choć oglądałam dziś zdjęcia lasek różnych i czasami nawet takie szczuplutkie miały w 11 tygodniu wlasnie taki bębenek jak ja. Ciekawe od czego to zależy.

    http://lh3.googleusercontent.com/-kBrT8ToIhYs/VgDaMJKYDCI/AAAAAAAAIDA/rPvVVF22_H0/s1024-no/IMG_0683.JPG

    http://lh3.googleusercontent.com/-ftVFs93RMCo/VgDaKvMDKVI/AAAAAAAAIC8/a1AvciJn184/s1024-no/IMG_0682.JPG[

    Nie umiem na tym forum wklejać od razu zdjęć, nie działają skróty, które znam ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2015, 20:32

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, też miałyście awarię forum?
    Ja byłam dziś u gin i jestem bardzo zadowolona. Podeszła do tematu kompleksowo. Zasłużyła na wszystkie dobre opinie, które o niej słyszałam. Najważniejsze, że ona w usg nie widzi nic co mogłoby wskazywać na endometriozę. Wiadomo, że tylko laparo może to potwierdzić, ale nie ma co się doszukiwać. Żadnych zrostów nie widać. A dodatkowo jest pęcherzyk duży - dostałam od razu zastrzyk z Pregnylu na pęknięcie z zaleceniem 3 dni intensywnych działań. Podobno endometrium jest tak ładne, że aż szkoda nie wykorzystać:)
    I jakieś suplementy do wykupienia, no i skierowała na badania.
    Jakoś pozytywnie mnie nastawiła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna brzuszek rośnie:)
    PS. Fajną masz komodę, gdzie kupowałaś?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla supe ciesze sie bardzo ;D. To trzymam kciuki za napietny seksik zakoczony potomniek ;)
    Tak byla awaria forum.

    Anna brzuszek wcale nie tluszczowy bardzo ladny ;) a przez jaka strone wrzucalas zdjecie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2015, 20:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam ze myslalam ze teraz dziecko bedzie raczej rzadko sie odzywac bo mimo wszystko wczesnie poczulam. A dzis mk zrobilo niespodzianke. Kot mi stanal na brzuchu i zaczal ugniatac i mruczec i takiego jednego malutkiego kopniaczka dostalam. To bylo rano a wieczorkiem tez dwa malutkie. <3 co prawda sa dni ze w ogole nie czuje ale sie tym nie martwie na regularne ruchy ma keszcze duuuuzo czasu.

    Magdziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No już mogłabym do Was dołączyć;)
    Kamień z serca mi spadł gdy powiedziała i pokazała, że nie widać na usg żadnych oznak endometriozy.
    A faktycznie w tym cyklu mieszkanie tak zajmuje mi głowę, że mniej myślę o staraniach, oby to się utrzymało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jakie to uczucie takie ruchy. Nie potrafię sobie wyobrazić:) Ciri masz kota?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co myslalam ze przyjemniejsze ;p matki sie tak nad tym rozplywaja ale to bardziej jest psychika ze psychicznie czujesz euforie u jest przyjemnie.. Ogolnie czujesz w srodku babelki jakby banka mydlana pekala w brzuchu troche jak gazy jak sie rusza to normalnie jak by Ci po jelitach jezdzilo ale zaraz pod skora a jak juz kopie delikatnie to czujesz jakby w srodku ktos Ci wypychal skore takie uczucie ze masz obcego w srodku. Na razie fo bardzo delikatne i kladac reke na brzuchu nie poczujesz.

    I tak mam kota to moj 7 kot ale pierwszy moj a nie rodziny ;p pierwsze dziecko z G noo i pierwsza kotka w mojej karierze ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem pierwsza kociara RP;) uwielbiam koty co chyba widać;)
    "Obcy w środku";) hehe
    A w sumie pomijając wszelkie kwestie moralne, zastanawiałam się czy z biologicznego punktu widzenia dziecko nienarodzone to pasożyt, w tym sensie, że jest uzależniony od swojego karmiciela i nie jest w stanie przeżyć poza organizmem. Wiem dziwne rozkminy;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja tez tak mysle dziecko to pasozyt nie jednokrotnie dlatego jest wlasnie "wydalany" z organizmu matki bo jej organizm moglby sobie nie poradzic z utrzymaniem dodatkowego obciazenia. Ale tez czasem sie zastanawiam ze te wycienczone narkomanki czy alkoholiczki jednak dzieci maja a konieta ktora jest troche chudsza moze jej nie miec mimo ze dobrzr sie odzywia... A przytyje troszke i od razu zachodzi...
    Noo ale wiadomo ty mozesz sie srednio odzywiac ale i tak dziecko urodzi sie zdrowe bo wyciaga z ciebie wszystko ale na Tobie bardziej to sie odbije niz na dziecku.

    Ja wczoraj patrzylam na swoje zdjeci z imprezy pracowej gdzie bylam w 5tygodniu ciazy i stwierdzilam ze mega schudlam i ladnie wygladam. Chcialabym nie przytuc na ciele poza brzuchem bo tak ladnie nie wygladalam juz dawno mimo ze cala pryszczata z wypadajacymi wlosami.

    Co do kotow nie lubilam dopoki nie znalazlam swojego pierwszego kota ;p mial jeden dzien matka go porzucila. Karmilam butelka, wstawalam co 3 godziny do niego, brzuszek masowalam zeby sie zalatwil... Od tamtej pory kott byly w domu caly czas ale my do nich szczescia nie mielismy bo wszystkoe dozywaly ok 5 lat z roznycb wzgledow. Teraz mama ma 3 koty ktore przeszly ta granice wieku a moja Fiona ma troche ponad rok... Ale musze z nia isc do weterynarza bo jeszcze rui nie miala.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 22 września 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj czułam takie inne bólo-bąbelkowanie, nigdy wcześniej tak nie czułam i dla mnie to było niesamowite :)
    Choć to pewnie się jakieś falki przelewały czy macica powiększała, bo wiadomo,że jeszcze nie młodzież.


    Komoda z Ikea, polecam, bardzo pojemna, mamy dwie taki :)


    Do zobaczenia w sobote, ruszam na wycieczkę jutro bladym świtem.


    PS Mnie też nie działało forum.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo troche za wczesnie kobiety w drugiej ciazy mowia ze ok 14 tygodnia wlasnie babelki czuja ale dlatego ze wiedza ze to "to". Pierwsze ruchy wlasnie 16-17 tydzien takie mocniejsze babelkowanie i pojedyncze kopniaki mozna poczuc j jesli ktos wie czego szukac ;) a do 22 mniej wiecej kazda matka nie wsluchujaca sie w swoje cialo powinna poczuc malucha.

    Udanego wyjazdu ;)

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 23 września 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia super wiesci :)

    Aniu mam nadzieje podniesc statystyki:)

    jak sie nie uda R idzie w pazdzierniku na badania, wczoraj pytalam powiedzial ze pojdzie, juz w sumie nie mam watpliwosci czy to zrobi czy nie.

    Ja jak dotykalam brzucha kumpeli (ktora wlasnie idzie na porodowke) i czulam te kopniaki to sie rozplywalam co dopiero gdybym ja mogla to poczuc hehe

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo jak juz ta znajoma bedzie rodzic?

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 23 września 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie napisalam esa czy naturalnie ale juz nie odpisala wiec predko sie nie dowiem:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 23 września 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie napisalam esa czy naturalnie ale juz nie odpisala wiec predko sie nie dowiem:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
‹‹ 541 542 543 544 545 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ