X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się z oficjalnie rozpoczętą stymulacją :D Pan doktor mnie przyjął od razu (oczywiście 150 zł wizyta), dał leki i mam się stawić w 10dc - czyli przyszła środa. Zobaczymy jak rosną pęcherzyki i podejmie decyzję kiedy inseminacja. Do tego czasu mamy współżyć jak mamy ochotę. Jedyne co mnie zdziwilo to robił mi USG jak mam @ :O Chciał jeszcze raz wszystko sprawdzić. Czułam się trochę niekomfortowo.

    Mkl, wiele zależy od podejścia. Na pewno jest to sztuczne wspomaganie, które nie jest chwalone przez kościół.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na innym watku tez zawsze maja usg podczas @. Tez nie wiedzialam ze tak mozna a one zawsze tak maja ;D noo to trzymamy kciuki za wzrost ;D

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 23 września 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    Melduję się z oficjalnie rozpoczętą stymulacją :D Pan doktor mnie przyjął od razu (oczywiście 150 zł wizyta), dał leki i mam się stawić w 10dc - czyli przyszła środa. Zobaczymy jak rosną pęcherzyki i podejmie decyzję kiedy inseminacja. Do tego czasu mamy współżyć jak mamy ochotę. Jedyne co mnie zdziwilo to robił mi USG jak mam @ :O Chciał jeszcze raz wszystko sprawdzić. Czułam się trochę niekomfortowo.

    Mkl, wiele zależy od podejścia. Na pewno jest to sztuczne wspomaganie, które nie jest chwalone przez kościół.
    Podobno badanie w trakcie miesiączki pod katem oceny jajników jest najbardziej miarodajne. Brałam clo i w 4 cyklu zaszłam :) mam nadzieje ze tobie tez sie uda :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa no to działajcie! Trzymam kciuki. A co do usg to nigdy nie miałam podczas @ ale nie ma co się wstydzi przecież facet wie co robi i co tam masz podczas:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju trzeba kase zaczac wydawac.... Wrrr.... ;p jak ja nie lubie po sklepaxh chodzic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co zakupujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nic...ale musze wyprawke zaczac konpletowac bo czas jakos mega szybko ucieka a do tego do firmy musze grafikowi zaplacic, facetowi od strony internetowej a jeszcze moj G iles lat temu zlecil koledze napisania aplikacji i akurat sie zlozylo ze niebawem ja skonczy i kupe kasy musimy za nia zaplacic jesli bedzie dzialac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka89 wrote:
    Podobno badanie w trakcie miesiączki pod katem oceny jajników jest najbardziej miarodajne. Brałam clo i w 4 cyklu zaszłam :) mam nadzieje ze tobie tez sie uda :)

    Ja mam 3 podejścia, więc mam nadzieję że się obędzie bez IVF. CLO zawsze dobrze na mnie działało, bo już kiedyś brałam, ale zwiększa też ryzyko zakrzepicy więc w moim przypadku to wszystko trzeba bardzo ostrożnie. Szczerze...to chyba po raz pierwszy odkąd pamiętam, jestem ciekawa dalszej procedury :) Bo jak wiesz, podchodzę do tego na zimno.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak Ci na endometrium dziala? Bo podobno zle na jego wzrost dziala.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 24 września 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na moje pecherzyki clo dzialalo idealnie, a na endo fatalnie - najgrubsze przy stymulacji mialo 0,8 mm... I oczywiscie rezultatu oczekiwanego nie bylo, ale to moze przez to, co doprowadzilo do operacji.

    Ja ciagle czekam na wyniki histopatologii. W najlepszym przypadku moga byc jutro, a najgorszym dopiero w srode.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi po kilku miesiącach stosowania zniszczyło endo, więc będę tego bardzo pilnować. Na szczęście teraz wszystko wróciło do normy po paru latach. Niestety stymulacja jest konieczna przy tej inseminacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy wiecie może czy zastrzyk z Pregnylu może wzmagać odczucia ze strony jajnika? Tego, którego jest owulacja oczywiście.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak. Czasem bol wystepuje nawet do 24 godzin po peknieciu pecherzyka poniewaz na sciany jajowodu uciska plyn z pecherzyka ktory sie jeszcze nie wchlonal wiec to prawdopodobne. ;D

    Niunqa to wcinaj orzechy i pij wino na endo ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziś od rana czuję mocno. Oby!
    Tylko doczytałam teraz, że skutek uboczny to możliwość wystąpienia ciąży mnogiej:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo jak masz wiecej niz jedno dominujace jajo. A ile masz dojrzalych?

    Edit;nawet jak dwa peknal z czego jedno np ma 22 a drugie 15 to to 15 moze byc za slabe jakosciowo i nic tego nie bedzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2015, 11:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Było jedno ładnie dominujące przedwczoraj na usg, nie pamiętam ile miało, ale gin powiedziała, że jest już spore dlatego zastrzyk zaleca.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze przy Pregnylu jest możliwość ciąży mnogiej bo powoduje pękanie komórek jajowych ;) I daje pozytywny test ciążowy, co jest sympatyczne dla oka :P hehh.

    Ciri, najgorsze to że orzechów nie znoszę a wino tylko okazyjnie może raz do roku, bo nie mogę alkoholu i nie lubię. Wczoraj kupiłam półsłodkie jakieś bo miałam chęć, ale wcale nie ruszyłam i stoi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze nie masz sie czego bac Magdziulla.

    Wlasnie sie tam zastanawialam Niunqa ze Ty za czesto pewnie nie powinnas pic. Ale jest jeszcze jakis suplement na endo jakis apteczny... Dziwne ze gin Ci nic nir zalecil.... Podobno slonecznik tez na endo dziala. Slonecznika lubisz? ;p

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 24 września 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omega 3 działają dobrze na endo :), ja brałam w kapsułkach. Do tego winko i orzechy, ale jak orzechów nie lubisz.. Spróbuj z kwasami omega3. Ja jeszcze zajadałam orzechy brazylijskie :D bo mają selen, a kupowałam pod kątem męża hihi ale sama też podjadałam ;)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omega 3 to chyba mam w domu..
    W sumie to jak nic nie zlecił, tylko kwas foliowy i te moje leki, tak samo jak codziennie, to nie będę eksperymentować. Wiecie, ja na co dzień łykam jakieś 16 pastylek rano, dlatego nie chce sobie dokładać.

    Ja nie lubię alkoholu i u mnie w domu się nie pije. Mąż nie przepada za alkoholem, pije coś lekkiego raz do roku a może i to nie. Ja to wiadomo, że nawet nie mogę przy tej ilości leków. No i inna kwestia, że u mnie w rodzinie był alkoholizm i mam awers do wszelkich procentów.

‹‹ 544 545 546 547 548 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ