X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie, a to w jakimś konkretnym style, tematyce?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj. Maila masz ;)
    Ja się zakochałam w Millenium od I części. Nawet obejrzałam wszystkie filmy.

    Niestety wydanie jest okropnie drogie. Ja zamówiłam tylko 20 egzemplarzy autorskich a reszte na ebooki, bo nie stać mnie było zapłacić kilka tysięcy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zalezności, fantastyka ale nie tylko, jest i kryminał i ktoregos razu zajebiaszcze opowiadanie napisala na konkurs o romansie wpisanym w historie z prawdziwymi bohaterami historycznymi z mala mieszanka fantasy, czasem sie zdarzają tez inne, w zaleznosci od nastroju :D

    Ale uwielbiamy fantastyke, ktora ma podłoże historyczne i takie pisze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo poczekam z Millenium na ciążę, jak będę na zwolnieniu i będę miała dużo czasu:) heh.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    Daj. Maila masz ;)
    Ja się zakochałam w Millenium od I części. Nawet obejrzałam wszystkie filmy.

    Niestety wydanie jest okropnie drogie. Ja zamówiłam tylko 20 egzemplarzy autorskich a reszte na ebooki, bo nie stać mnie było zapłacić kilka tysięcy.
    Właśnie patrze ze oczywiscie zaginelo na moim kompie po reinstalacji windowsa i musze poczekac do jutra az mi siostra przesle wiec wysle pewnie jutro :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Albo poczekam z Millenium na ciążę, jak będę na zwolnieniu i będę miała dużo czasu:) heh.
    Heh ja tak sobie zalozylam ze tyle przeczytam.... taaaa jasne... nie wiem czy dam rade wszystko co mam na polkach i lezy i czeka na lepsze czasy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OKI ;):)

    Strasznie mnie pikają jajniki po tym CLO i ciągle mi niedobrze. :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dla mnie to najnajwiększy plus zwolnienia lekarskiego w ciąży, dużo czasu na czytanie;)
    Ciri jak będziesz mogła to też nie popogardzę opowiadaniem:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko spoko wysle na pewno jak tylko mi ponownie da :D

    Niunqa nie dobrze ze nie dobrze ale dobrze ze cos sie dzieje :D

    Edit: skończyłam kosztorys wyprawki bez ciuszków... kwota boli...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2015, 21:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, jak lubisz fantasy to jeszcze ci coś wysłałam na pocztę, ale to krótkie jest.
    Kiedyś się w to bawiłam. Teraz to mnie bardziej ciągnie do psychologicznych kryminałów, coś w tym stylu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oba gatunki bardzo lubie wiec wysylaj :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do niedawna lubowałam się w fantasy. A teraz dalej lubię, ale czytam wszystko poza jakimś horrorami itp nie lubię też takich, w których jest bardzo dużo opisów, otoczenia itp.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w zaleznosci, ksiazka musi miec to cos, czasem mnie krotkie opisy denerwuja bo sa jakies takie mdle, a czasem jak sie w to wczuje to mi nie przeszkadzaja :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ja do niedawna lubowałam się w fantasy. A teraz dalej lubię, ale czytam wszystko poza jakimś horrorami itp nie lubię też takich, w których jest bardzo dużo opisów, otoczenia itp.

    To trafiłaś w mój gust ;)

    W mojej jest mało opisów. Nie lubię się rozwodzić nad otoczeniem. W ogóle to to miało nigdy nie powstać heh :D

    Kurde, naprawdę mi niedobrze. Z jednej strony wiem, że to działa bo kluje mnie jajnik jak 1500000.. ale mam wrażenie, że mnie walec przejechał..ehh, Wiecie, tak się ostatnio zastanawiałam czy ja naprawdę chcę dziecko, bo mi jest dobrze jak jestem sama a potem nie będzie odwrotu :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa a może przez to, że tak długo się starasz i stawałaś nie raz przed myślą, że nigdy się nie uda po prostu to sobie wmówiłaś. Tak, żeby było Ci łatwiej. A jak się uda dopiero zobaczysz że tak było.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha wiesz ze im blizej porodu mam to samo, tak dziecka chcialam ale boje sie tej zmiany jak nie wiem co :D A jutro juz zaczynam 5 miesiac!

    co do opisow tez rozwleklych nie lubie ale lubie taki styl literacki gdzie po prostu az basniowo jest opisane, krotka ale takie OH. ale to trzeba umiec tak napisac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czytaj, czytaj :P:P Jestem ciekawa opinii.

    Czasem mnie nachodzą wątpliwości. Siedzę tak i myślę, że po co mi to jest potrzebne. Siedzę sobie w domku, mam teraz fajną pracę, która mnie motywuje. Człowiek by pożył, bo wreszcie nie leżę ciągle w szpitalu i w sumie na własne życzenie się pakuję z deszczu pod rynnę. No a z drugiej strony, to cudownie by było mieć takiego swojego malucha i czuje się presję, bo w otoczeniu wszyscy mają dzieci (albo brzuchy jak u moich koleżanek) i też mam wiek..taka melancholia mnie naszła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo nie dziwie sie , po tylu latach to to mozna miec watpiliwosci, czasem sobie mysle ze jak nadchodzi pora powinno sie "wpadac" jak ktos nawet nie planowal a jest na to gotowy to i tak sobie poradzi i bedzie sie cieszyl a problem ze staraniami i przemyslaniemi by przeszedl, a tak? wiecznie ta niepewnosc czy jednak a moze nie, moze jednak i tak dalej... ja teraz przechodze kryzys ze w sumie to nas na dziecko nie stac (ale kwestia tego ze jestesmy w dolku bo mnie nie zaplacili i G tez ma opoznienie w kasie bo klienci nie zaplacili) jak wszystko jest w miare w terminie to calkkiem nie zle sobie radzimy, a teraz robie spis wyprawki szykam co tanszych rzeczy i prawie placze jak mi sumuje sie wydatek... i ciesze sie ze jeszcze do porodu mam troche czasu i jakos to bedzie....

    Wiem ze problem niby marny bo inni maja wieksze ale moze taki dzien...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wątpię czy popadnę w takie wątpliwości, za bardzo tego chcę, to jest dla mnie ten czas. Ale boję się tego czy dam radę, czy będę miała cierpliwość i czy będę potrafiła dziecku przekazać odpowiednie wartości.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie watpliwosci to mam caly czas :P wlasnie ze nie podolam ze jednak nie bede dobra matka, ze gdzie ja niby dorosla a jednak czasem sama czuje sie jak dziecko... nie wiem, pol zycia mi mowili ze ja nigdy faceta nie bede miala a dzieci... gdzie ja do dzieci.,.. i tak wraca to do mnie jak bumerang...

‹‹ 546 547 548 549 550 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ