X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri napisałam:)
    Jak się cieszę, że weekend.
    Dziś już odpuszczam mężowi, Pani dr powiedziała 3 dni to dawaliśmy czadu 3 dni.

    Dziewczyny może to głupie pytanie, ale czy duża jest różnica pomiędzy cyklem z zastrzykiem Pregnylu a bez?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wroce do dom to wysle ;D
    Ja wiem czy jest jakas nie bralam nie dawali nie mam pojecia ;p

    A ja mega chandre... Na co nie wjem ale mam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hormonki Ciri hormonki;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee nie wiem.... Choc syndrom wicia gniazda sie wlacza powoli... Chyba pierwszy raz mam ochote polazic po sklepach i kupic wszystkie urocze ciuszki dla malucha...

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 25 września 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mamuski, ja dzisiaj bylam na glukozie.... dramat!! nie pamietam, zebym w poprzedniej tak zle zniosla glukoze... :( pozatym ja zalatana bo ciagle cos, mala do szkoly transportuje i z miedzy czasie zakupy abo do mamy na ploty jade i tak dzien mi zleci :P nie mam nawet czasu z Wami posiedziec....

    ciri jak sie czujesz ?:*


    a tomy rosniemy :-)


    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/58df19327f30.jpg

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jaki brzusio ;)

    U mnie juz dobrze choc cycki przeciekaja juz od dobrych 2 tygodni jak nie dluzej,zaczely bolec a dzis to kosci biodrowe daja o sobie paskudnie znac... Bola jak ta lala. Ale typowe ciazowe dolegliwosci minely juz jem normalnie noo i mala juz kopie. Choc powiedzmy ze teraz ma dwa dni obsuwy mniej wiecej ;p ale co tam i tak szybko dala znac o sobie. Za nie caly miesiac polkowe bedzie..

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 25 września 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć czołem! Przeżyłam wycieczkę, młode zdobyło swój pierwszy szczyt. Naprawdę jestem szczęściarą, że tak dobrze się czuję i normalnie funkcjonuję. Oprócz tego wzdęcia, przez które jeden dzień chodizłąm z rozpiętymi spodniami, a dwa pozostałe w jakichś dresach. Ech. Ale J. własnie stoi w kolejce na poczcie odebrać jakieś używane spodnie wczesnociążowe, mam nadzieję, że będą dobre.

    Niunqa, wciąż i nieustannie zaciskam kciuki.
    Mkl - działaj, działaj, szukaj lekarzy i nie daj się. (PS Inseminacja to grzech, głównie z tego powodu, że Twój mąż będzie musiał się masturbować - absurd, ale pełno takich w KRK. Nie przejmuj się jednak i postępuj zgodnie ze swoim sumieniem, a nie panów, którzy sami walą konia w białych rękawiczkach i nie mają pojęcia jakie to dramaty).

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo I super ze tak sie czujesz ;D

    Magdziulla wyslalam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, odebrałam i jutro przeczytam. A co do opinii to jak ci wygodniej ;) Ja mówiłam, że szału ni ma :P

    Bylam dziś z mężem na zakupach. Nabyłam bluzkę za całe 29 zł. Bawełniana, z długim rękawem, kolor szary z uroczą kieszonką na przodzie. I mgiełki z Avon do ciała, bo je uwielbiam. A teraz zdycham po kolejnej tabl CLO :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jesli chodzi o ksiazke, zaczne od tego ze ja to jestem na nie jesli chodzi o krotkie formy literackie :D Co za tym idzie, opcja w mieszkaniu porywacza za KROTKA DLA MNIE! Narobilas mi smaka odnosnie "gry" i mialam cicha nadzieje ze bardziej rozwiniesz ten watek.
    Ogolnie sama koncepcja i tematyka bardzo fajna, ale główna bohaterka za plaska dla mnie byla, tak sie domyslilam ze ona pisze pamietnic czy cos, wiec jesli chodzi o pierwsza forme wypowiedzi byla dla mnie za malo uczuciowa, tak jakbym czytala scenarusz przedstawienia i w nawiasach miala >teraz placz< >teraz jej smutno<, bardzo trudno mi bylo wyobrazic sobie ta postac czy tez wczuc sie w nia a jednak to porwana dziewczyna wiec chcialabym poczuc to co ona, ale ta sama forma malo uczuciowa super sie sprawdzila w tych momentach gdzie byl narrator trzecioosobowy, i te postacie byly dla mnie o wiele bardziej barwne i zywe.
    Ale czytalo sie szybko i lekko za to plus duzy bo nie lubie jak ksiazka mi sie dluzy :) usiadlam z ranca i przeczytalam a to sukces po tym ze ostatnio 250stronicowa ksiazke czytalam tydzien :P


    Noo to zakupy fajne :D A clo wspolczuje ale czego sie nie robi dla dziecka :P
    jak przeczytasz tez dawaj opinie co i jak :) bo jestem ciekawa jak osoba postronna postrzega ksiazke mojej siostry :P choc ja tez bylam dla niej krytyczna to jednak wiadomo jak to z rodzina jest...

    Ps. masz chyba blad merytoryczny w ksiazke jesli sie nie myle :P Sprawdz to. Bohaterka pochodzila z Angli a jak poznala wybawce ogrodnika napisala ze tak jak ona jest Amerykaninem. Myslam ze moze tylko mieszka w Anglii i pochodzi z Ameryki ale pozniej napisane bylo ze dziewczyna w miasteczku poznala ze tak jak ona jest z Angli po akcencie czy cos takiego. Moze ja sie myle ale tak chyba jest

    Edit: strona 26 i 68 "Jestem Brytyjką,
    tak jak ty. Poznałam po akcencie" , "Pytam o pochodzenie. Amerykanin, jak ja."

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2015, 21:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ci powiem szczerze, że ja już niewiele pamiętam z tej książki :D ale być może. Obrabiali ją w wydawnictwie, także już później mogłam nie zauważyć ;) To było daaawno temu...ale cieszę się, że ci się spodobało. To była moja pierwsza książka, potem powstała II część, ale wtedy zachorowałam i wszystkie fundusze szły na ten cel. Także leży jeszcze i nie jest obrobiona. Zbieram się do tego jak tygrys do jeża, bo ciągle coś mi wypada. To w ogóle miało nie być książką. Pisałam artykuł na temat Natashy Kampush, tej co została porwana na tyle lat i zanim oddałam, to koleżanka przeczytała wstęp i zaczęła się upierać, że powinnam zrobić z tego historię ;) oo..i tak to było.

    Jajniki mnie naparzają aż miło. Wyczytałam na wątku IUI, że jak masz dużo pęcherzyków to mogą nie zrobić inseminacji bo to ryzyko. Przyznam, że mnie to przeraziło, bo ja zawsze po stymulacji miałam DUŻO. No ale poczekam grzecznie do środy i wtedy się zobaczy.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 25 września 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tzn jak przeciekaja Ci cycki?:P saczy Ci sie siara ?

    oo szybko poczulas malutka :-)) to ktory ty jestes tydzien? tak jak na suwaczku??

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 03:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    To jak cos dawaj mi ja chetnie przeczytam. ;)

    Kasiu to nie jest siara bo siara jest zolta lepka i jest przed porodem. To jest pierwszy produkt mleczny ktory mniej wiecej po tygodniu po przeczyszczeniu kanalow mlekowych powinien zaniknac a ze mnie leci tak ze codziennie rano do kieliszka to cjplerstwo moge zbierac. Przezroczysto biala maz lepka. Juz powinnam nosic stanik z wkladkami laltacyjnymi bo czesto na bluzce biala skorupka tego zostaje.

    Tak ja wedlug suwaczka ale moja mam tez mowila ze tak poczula pierwsze ruchy. Dosc szybko ale nie powiem musialam sie na poczatku wsluchac w cialo a tydzien temu nie wiem czy tak sie ulozylo czy co ale juz nie mialam watpliwosci ze to ruchy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2015, 04:55

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 26 września 2015, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    Co do książek polecam:
    Intruz
    Niezgodna (2 cz zbuntowana 3 wierna)
    Szukajac alaski
    I oczywiscie gwiazd naszych wina :)

    Ogladalam film niezgodna bardzo mi sie spodobala. Ksiazki bede musiala kupic :)
    Co do boli piersi ostatnio czytalam na forum ze moga bolec od prl.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 26 września 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Będę miała synka! :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 26 września 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Martka89, gratuluje!
    Ja mam za dwa tygodnie dopiero pierwsze dużę USG, już się nie mozemy doczekać.


    Jakie macie plany na dziś? Ja nie wstaje z łóżka bardzo długo, choć obudziiśmy się przed 7, już po śniadanku (moim, bo J poszedł własnie biegać, muszę się pochwalić, że pięknie chudnie od lipca - wolno,ale systematycznie już widać. tak jak po mnie, że tyję ;/).
    Wieczorem przylatuje moja przyjaciółka z Hiszpanii.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie siedze wsciekla bo moj mnie wkurzyl. Mial dzis isc na ryby. Noo ale ojciec jego bylej oczywiscie obudzil mnie telefonem ze pada i nie jada wiec ja w sumie ucieszona plan dnia wymyslony na dzis wplatany w to dziki seks (poki jeszcze nrzuch nie przeszkadza;p) noo i sprawy zwiazane z firma po czym jak juz sie ucieszylam on dzwoni za 15 minut ze juz nie pada wiec zeby G sie zbieral bo bedzie po niego za 20 minut... Jestem wsciekla... To chyba hormony... Ale tak sie wkurzylam... Bo on wroci i pojdzie spac i tyle z jakis planow i robienia czegokolwiek...

    Anna fajnie ze Twoj chudnie moj to chudy jak patyk a to co on je i w jakich ilosciach to ja nie wiem jak on to robi ;p
    Ja dzwonie jakos w przyszlym tygodniu i na polowkowe sie zapisuje. Musze policzyc na kiedu najlepiej sie zapisac ;)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 27 września 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo fajny dzień dziś mieliśmy. Pyszne śniadanie, Muzeum Historii Żydów Polskich (polecam!), pycha obiad, deser i teraz już pod kołderką po kąpieli i wszelkich zabiegach pielęgnacyjnych będę kończyć kryminał.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie kupa nic nie zrobismy i z moim mialam dwa ciche dni...

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 27 września 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie nie rozumiem sensu cichych dni, U nas problem się rozwiązuje, rozmawiając i wykładając swój punkt widzenia. I nie zakłada złych intencji drugiej strony, tylko tłumaczy, dlaczego to i to się nie spodobało. Ale każda para ma swój sposób na konflikt :)

    7v8rikgni12rlaff.png
‹‹ 548 549 550 551 552 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ