X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 28 września 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nie ma ani cichych dni, ani wybuchowych kłótni, w ogóle prawie się nie kłócimy, czasami ostrzej wymienimy zdania, ale bierzemy głęboki oddech i wyjaśniamy sobie wszystko. A wieczorem, już w łóżku, zawsze się przepraszamy po takich sprzeczkach.

    Domcia23 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Magdziulla super ;D to kiedy i jak i co?

    A teraz czekam na końcową decyzję.
    A pochwalę się, że w weekend kupiłam mega promocyjnie meble do nowego mieszkanka, bo otwierali u Nas Agata meble:)
    kupiłam świetny narożnik, meblościankę i stolik za uwaga 2500zl.:)

    Ciri a slsłyszałam, że w ciąży nie można malować włosów, bo chemia itp
    moja znajoma z mega odrostami chodziła.

    My też nigdy nie mamy cichych dni, nie potrafimy wytrzymać;) poza tym mamy zasadę, że nigdy nie kładziemy się spać pokłoceni.

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 28 września 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Fiona, nie mysl,ze to dwa kroki w tył. Wykluczylaś kolejną rzecz, przebadałaś się, to krok w przód. Mam nadzieję, że ginka doradzi Ci strategię dobrą.


    Ja zrobiłam sobie dziś hybrydę - miałam japoński, ale w ostatniej chwil izdecydowałam sie na hybrydę, bo tak bardzo pragnęłam koloru na palcach ;) Ufarbowania odrostów też wyglądam z utęsknieniem, ale to pewnie zrobie jak już drugi trymestr się zacznie na dobre, około 18 tygodnia. Bo ja na blond. Z tego, co wyczytałam lepiej unikać farby w pierwszym trymestrze, w przypadku farbowania na blond odczekać jeszcze troche dłużej.
    Ja farbowałam castingiem. Mam ciemny odrost i czułam sie strasznie zapuszczona :) bez amoniaku sa bezpieczne.

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helouuł,

    Ciri czytałam, ale przyznam bez bicia, że dobrnęłam do połowy. Trochę nie moja tematyka. Historia jest bardzo fajna, tyle że ja lubię książki, które mnie relaksują i które czytam jednym tchem (bo mam zwyczaj czytać szybko), a tu namącił mi styl, którym jest napisana i musiałam się..że tak powiem...wczytać. Ale jeszcze do niej podejdę któregoś dnia. Język cudowny, ogromny zasób słów. Nie wiem czy w moim najbardziej gorącym okresie dziennikarskim taki miałam ;)

    Co do mnie: dziś jestem do niczego, w środę podglądanie. Jajniki i dół brzucha bolą mnie masakrycznie, ale piersi urosły o 1 rozmiar, z czego przy moim A jestem mega dumna :P W dodatku zrobiłam głupotę życia - chciałam wydepilować wąsik, a ponieważ robię to maszynką to się jakoś zamyśliłam i ciachnęłam, że aż miło... wyglądam jakby mąż mnie pobił ..serio i robię wszystko żeby zeszło do środy :( Już pominę, że moja rozrzedzona krew nie chciała przestać lecieć....

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 28 września 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Dzień dobry :)

    Jak tam starające się, kiedy ktoś teraz spodziewa się okresu, którzy naturalnei nie przyjdzie?

    ja mam 9dpo i w srode chyba zatestuje, @ ma byc jakos 4 .10

    po weselu zyje, bylo ok tylko pogoda do kitu ;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 28 września 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcę iść się farbować do bio fryzjera ;) też mają farby bez amoniaku.
    Magdziulla, ja ustaliłam, że lepiej nie farbować w pierwszym trymestrze - bo wtedy się tworzą wszystkie narządy itp, póżniej "tylko" rosną. W kolejnych już jest bezpieczniej, ale też wiadomo, że nie ma co przesadzac i co dwa tygodnie sie farbowac albo w czasie ciazy fundowac sobie radykalna zmiane koloru. I tak jak dziewczyny pisza, chodzi tez o wdychanie tego chemicznego syfu (na tej samej zasadzie ja np. unikam domestosa czy innych srodkow chemicznych).

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęście nie będę miała przynajmniej tego problemu, bo nie farbuję. Chociaż jeszcze kilka stresujacych, nieudanych cykli i osiwieję i wtedy będę musiała farbować.

    Dziewczyny mam prośbę. Już nieraz wykazywałyście się kreatywnością. Bez cienia usprawiedliwienia zapomniałam, że zbliża się Dzień Faceta, a chciałabym jakiś drobiazg mojemu kupić - macie jakieś pomysły?. Bardziej chodzi o gest niż coś konkretnego, ale na razie mam pustkę w głowie, może mnie czymś zainspirujecie:)

    Klaudia to trzymam kciuki - nieś dobrą nowinę:)

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 28 września 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze jakis kolarz zdjecia wasze wspolne z waznych dni? kubek :) mila kolacja z masazem? :D

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa nie dziwie sie bo ja do tej ksiazki dwa razy podchodzila. Raz zaczelam ale odlozylam bo szczerze nie moglam sie wczuc bo myslalam podczas czytania o innych rzeczach i potem musialam wracac do fragmentow przeczytanych. Ale za drugim razem bylam po dwoch ksiazkach fantastycznych z podobna tematyla to jakos tak naturalnie weszlam w ta ksiazke i przeczytalam ja na raz jednej nocy ;) ale masz racje specyficzna i wcale nie najlzejsza lektoru bp z jezykiem raczej poetyckim.

    Co do farbowanie to moje drugie farbowanie w ciazy. Mi lekarz powiedzial zeby lm teraz robila probe uczeleniowa przed farbowaniem bo moge sie uczulic i zeby nie rozjasnjac. Wszystko inne mozna.

    Ja jestem u mamy. Powiedziala ze mam mega fajny brzuszek i ze ona tez tak wczesnie mnie czula. Ze w pierwszej ciazy to w 15-16 tygodniu pierwsze ruchy poczula. Mloda naprawde z dnia na dzien coraz bardziej ruchliwa bardzo mnie zaskakuje predkosc jej rozwoju i tego jak mocno i czesto daje o sobie znac.

    Moje ciche dni to raczej nie jest ze calkiem ze soba nie rozmawiamy bo tak sie nie da ale raczej tak troche z dystansem dopoki sprawa sie nie rozwiarze a ze na nie chcialam sie pogodzic i uscisnac dloni na zgode wiec taka niefajna atmosfera miedzy nami byla ale juz wczoraj wieczorkiem pogadalismy co i jak i na razie jest dobrze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Właśnie kiedyś kubek dostał, ale już mu się zniszczył, a wiem, że chciałby taki w rozmiarze xxl. Tylko nigdzie nie mogę jakiegoś fajnego znaleźć.
    Kolaż to myślę, że by go tak szczerze nie ucieszył, a masaż na pewno dostanie;);)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 29 września 2015, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Matko, jak ja nie lubię wtorków ;/ Mega długie i męczące dni. Jedyną pociechą jest to, że zaczynam wtedy nowy tydzień.
    Waga znowu poszła trochę w górę, ale nic dziwnego skoro czas wzdęć i zaparć trwa. Wczoraj też chyba po raz pierwszy pojawiła się zgaga. Zadzwiające to jest, że ciąża najbardziej uderza w żołądek ;)
    Dziś po raz pierwszy zakładam do pracy spodnie ciążowe ;p

    Magdziullla, nie pomogę z pomysłem, bo ja w tym roku daję mega praktyczny prezent - szczoteczkę do zębów elektryczną, bo jego już jest obleśna ;p

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej to nawet ja w ciazowych nie chodze ;p mialam je na sobie raz.
    Co do zgaga kiedys bardzo sie z nimk beczylam potem mialam incydent gdzie najprawdopodobniej bylam w ciazy i zgaga sie nasilila w terminie @ a po tym czasie jak przyszla@ po kilku dniach zgada odeszla i to na zawsze!pierwszy raz moglam jesc kabanosy i wiele innych produktow nie majac potem zgagi i w tej ciazy jak do tej pory ani razu mi sie nie zdarzylo. Odpukac bo pol zycia sie z nia meczylam prawie codziennie i po wszystkim wiec mi wystarczy.

    U mnie sie takich swiat nie obchodzi wiec ja teznnie pomoge.

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 29 września 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farbowanie w włosów - ja czekałam, aż Itr. się zakończy - z tego właśnie powodu jak pisze AnnaKliwijska, w Itr. jest czasem organotwórczym i lepiej uważać na różne rzeczy - ja od pozytywnego testu też nie używam mocniejszej chemii, mój mąż myje łazienkę, i robi wszystko co wymaga tych środków chem. ;).
    Teraz farbuję fryzjerską farbą bez amoniaku, bo tylko te toleruje - wiem co mi wyjdzie, moge śmiało mieszać tony i wiem, że włosy będą ładne :D. Farbowałam w sierpniu i chyba czas na odrost, bo już się źle czuję ;)

    Ja 2tyg. temu kupiłam spodnie ciążowe, bo juz mi było niewygodnie w jeansach, w które się mieściłam, ale już jak siadałam to guzik rozpinałam ;P. Kupiłam jeansy i legginsy z panelem na brzuszek i cudownie jest :)
    Na szczęście mieszczę się jeszcze w swoje kurteczki jesienne i płaszczyk w rozm. 36 ;D.

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie boje najbardziej tego ze wlasnie w plaszcz zimowy nie wejde :P
    A co do spodni ciazowych to mam ale nie nosze, ale tez nie nosze jeansow bo mi ciasno i spodnie dresowe na guzik to po domu tez w rozpietych chodze, ale dostalam mega duzo leginsow do smigania po domu (na zewnatrz w nich nie wyjde bo mam mega grube nogi-noo chyba ze do sklepu po bulki :D)

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 29 września 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slyszalam kiedys, ze babeczki w ciazy farbuja z maska na ustach, moze to tez dobre rozwiazanie :)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 29 września 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, to wolę farbę bez amoniaku, której nie czuć.. niż się bawić.. :), bo niektóre farby mają tak ostry zapach aż w oczy daje :P

    Ciri, ja na szczęście mam elegancki płaszcz przyduży i puchową kurtkę też większą, więc liczę że jakoś dam radę ;).

    Ale muszę jakieś botki kupić, bo mam same na obcasie i nie zawsze jest to wygodne, a ubrać sukienkę bym chciała to się na obcasie męczyć muszę...

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ja wlasnie znalazlam super buty w decathlonie ale sportowe to Ci do plaszcza nie beda pasowac... Wciagane ciplutkie i podobno sie nie sluzgaja (przynajmniej takie opinie sa) i musze sobie kupic bo ja w glanach w zimie pomykam ale w nich jest slisko a druga rzecz ze trzeba wiazac i to duzo wiec musze jakies wciagane miec...

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 29 września 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak tak iris ale maske dodatkowo mozna zastosowac:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 29 września 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie umiem sobie wyobrazić tej maski :D, przecież ona jest tak jakby na gumce? żeby jakoś się trzymała, to jak sobie farbę położyć :D

    Ja takich płaskich "sportowych" botków sznurowanych to mam 3 pary, do tego adaśki w których śmigam cały czas ostatnio, ale eleganckie to mam tylko na obcasie :/
    Na zimę to mam super śniegowce haha jedne wciągane, drugie na zamek, więc uff nie będzie męki przy ubieraniu :D

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 29 września 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no fakt o tym nie pomyslalam, to moze bardziej jak ktos Ci fabuje to sobie mozna przytrzymac:) moze to jakis stary sposob jak jeszcze nie bylo farb bez amoniaku :)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
‹‹ 550 551 552 553 554 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ