X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas to pierwszy raz tak jest, w sumie to moja wina i hormonow bo jestem tak wsciekla i nabuzowana ze nie chce mi sie z nim nawet rozmawiac. Chcial sytuacje juz wczoraj zalagodzic ale zdecydowanie swoim byciem nawet mnie denerwowal a ze nie chce na niego najezdzac wiec wole nie rozmawiac... w sumie to dziwne bo nigdy tak nie mam... ale coz...

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 27 września 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja byłam na rekonesansie wózków :) kurczę jakie piękne :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam juz od dawna wybrany wozek, czeka jedynie na styczen zeby go kupic.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 27 września 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też mamy wybrany, czekamy na legalną sprzedaż nerek, żeby go kupić ;);)


    A tak na serio bardzo nas kusi stokke traliz, ale jest nieprzyzwoicie drogi, więc pewnie do stycznia będziemy móżdżyć (bo wtedy mamy zamiar poważnie zająć się tematem). Z tymże wszystkie inne, a zaczęłam się wnikliwie przyglądać mijanym wózkom mi się zwyczajnie nie podobają. Zaczynam już potężną racjonalizację, dlaczego ten, a nie inny wózek jest nam potrzebny, wiec bardzo możliwe, że do Nowego Roku będę 100% przekonana, że tylko ten jest dla nas ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz to tak jak ja ze swoim :P Wybralam jeden ale tez masakrycznie drogi i kilka innych ktore mniej mi sie podobaly ale za to tansze, i bedac w sklepie wszystkie tansze odrzucilam , kilka drozszych tez (okazalo sie ze mimo tego ze funkcjonalne ja jestem mala i mi gabarytowo dosc nie pasowaly, nic zza nich nie widzialam) to zostalam przy swoim ktory wydaje mi sie idealny :D Poza cena oczywiscie ale ma wiel funkcji ktore mi po prostu odpowiadaja i ulatwia zycie... np. nasza winda od 3 miesiecy notorycznie sie psuje, i mimo petycji na razie nic nie robia... mam nadzieje ze do lutego zmieni sie to... ale wybralam wozek ktory jest lekki wiec jakos sobie sama poradze na tych waskich schodach na 6 pietro wniesc go i dziecko :D

    Ps. Fajny ten stokke ale dla mnie za duzy i za ciezki tez na niego patrzylam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2015, 21:57

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 28 września 2015, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Jak tam starające się, kiedy ktoś teraz spodziewa się okresu, którzy naturalnei nie przyjdzie?

    Ale mi się nie chce, jak myślę, o całym tygodniu pracy ;);)

    J. się rozchorował, mnie, co dziwne, nic nie bierze, mimo że zawsze na koneic wrzesnia bylam chora przez szkolne zarazki. A teraz cisza, spokoj, obym nie wykrakala w złą godzinę.

    Ciri, pewnie chorujemy na konkretne wózki ze wzgledu na to,ze to pierwsze dzieci, przy ewentualnych kolejnych juz nam bedzie zwisac ;);)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co moze nie o to chodzi ze pierwsze dziecko bo wczesniej mi to raczej zwisalo (łączy wozek byl ważny ale nie tak jak teraz) Bardziej chodzi o to ze kilka funkcji musi miec ze wzgledu na czeste wyjazdy w teren (musi byc maly po zlozeniu a ta wersja w ogole sie sklada z gondola wiec mega mapo miejsca zajmuje) lekki i do tego tak sie sklada ze po schodach mozna wciagnac jak wozeczek jak dla starszych pan. Specjalnie wzielam mame na ogladanie wozkow noo i oczywiscie G i oboje jednoglosnie stwierdzili ze jesli chodzi o miejsce zamieszkania i o nasze wyjazdy idealny wozek (a zdziwilam sie bo mama raczej do tych co nie lubie jakis gadzetow) a do tego prowadzi sie mi bardzo dobrze noo j nie czuje sie przy nim jak orzy czolgu (gdzie przy innych i polecanych i znanych firm po prostu zle mi sie je prowadzilo albo w ogole nic zza nich nje wjdzialam bo byly za duze.
    Noo a kolejna rzecz ze wozek zostaje ze mna i ma być dla kolejnego dziecka ktore mamy nadzieję w przeciągu pary max kilku lat sie pojawi.

    A ja do tego jestem chora. Klucha w gardle. W ogole nie mowie noo i katar. A ja raczej nie choruje... Eh...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 08:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri no to zdrówka!
    Ja teraz jestem w mega stresie, bo czekam na decyzję kredytową. Od tego wszystko zależy.
    A co do starań - cykl podobno idealny,więc czekam na efekty. Jestem po owu, pęcherzyk piękny, Pregnyl był, endometrium idealne, nasienie też, więc tylko mój ogromny stres może to zepsuć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do kiedy dostaniesz decyzje? Do kiedy maja czas?

    A bylas na podgladanku po podaniu zastrzyku? :D

    Ja dzis pierwszy raz od dawna do fryzjera a potem farbe klade ;D od razu od zyje jak dzika rudosc zobacze na swojej glowie ;P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 09:25

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 28 września 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Dzień dobry :)

    Jak tam starające się, kiedy ktoś teraz spodziewa się okresu, którzy naturalnei nie przyjdzie?

    Hej ja mam niedlugo @ chyba dokladnie w piatek. I raczej przyjdzie bo piersi zaczely od wczoraj bolec tak jak zawsze tydzien przed @ :-( ale mialam piekny sen dzisiaj. Rano obudzilam sie taka spokojna. Snilo mi sie ze mialam pieknego synka kacperka. I karmilam piersia. Wszystko tak realnie wygladalo. Matko az chce tego jeszcze bardziej :-)

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 28 września 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w sobote odebralam wyniki histopatologii.

    Wszystko generalnie ok. Nie ma patologii. Okazalo sie, ze to "tylko" przerosniete endometrium, ktore jest wynikiem stymulacji... To onaznacz, ze nie zrobilam ani jednego kroku w przod, a wrecz przeciwnie - kilka w tyl. Liczylam, ze to co tam znajda da rozwiazanie, a tu kompletna dupa. Nie wiem co dalej. Na 6.10 jestem zapisana do swojej gin i zobaczymy co ona powie. Na razie zostalo mi jeszcze 9 tabletek antykoncepcyjnych.

    Magdziulla Ty chyba pytalas czy jest roznica w cyklach podczas brania pregnylu - nie ma, ale trzeba uwazac z testami, bo jesli zrobisz za wczesnie, to moze pokazac wynik falszywie pozytywny.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa mam wstępną decyzję kredytową pozytywną - w końcu się wyśpię :) teraz czekam na drugą, ważniejszą informację!
    Fionka kurczę, a może to jednak kwestia psychiki?

    Ciri możesz farbować włosy?

    AnnaKliwijska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla super ;D to kiedy i jak i co?
    A czemu mam nie moc? Ciaza sama w sobie nie jest przeciwskazaniem bardziej chodzi o to ze smierdzi i moze przeszkadzac.
    Fiona a ja tam sie ciesze ze to nic takiego i mysle ze wcale sie nie cofasz ;) moze i psychika jak Magdzia mowi a moze to jednak bylo przeszkoda. Bo jak w za grube endometrium ma sie wgryzc zarodek?

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 28 września 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona, nie mysl,ze to dwa kroki w tył. Wykluczylaś kolejną rzecz, przebadałaś się, to krok w przód. Mam nadzieję, że ginka doradzi Ci strategię dobrą.


    Ja zrobiłam sobie dziś hybrydę - miałam japoński, ale w ostatniej chwil izdecydowałam sie na hybrydę, bo tak bardzo pragnęłam koloru na palcach ;) Ufarbowania odrostów też wyglądam z utęsknieniem, ale to pewnie zrobie jak już drugi trymestr się zacznie na dobre, około 18 tygodnia. Bo ja na blond. Z tego, co wyczytałam lepiej unikać farby w pierwszym trymestrze, w przypadku farbowania na blond odczekać jeszcze troche dłużej.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 28 września 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri to grube endometrium wzielo sie ze stymulacji, a bez stymulacji ja nie mam owulacji i krag sie zamyka.
    Zobaczymy co powie ginka i jak moj ogranizm bedzie sie zachowywal po operacji i po odstawieniu tabletek.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w przypadku blad wychodza czasem zielone ;p wlasnie kolezanka tak miala z forum ;p

    O ja na hybryde tez musze isc teraz mi sie wzmocnily paznokcie podczas ciazy to moge sobie pozwolic. Wczesniej by mi zeszly razem z plytka paznokciowa;)

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 28 września 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Aaaa mam wstępną decyzję kredytową pozytywną - w końcu się wyśpię :) teraz czekam na drugą, ważniejszą informację!
    Fionka kurczę, a może to jednak kwestia psychiki?

    Ciri możesz farbować włosy?


    pracuje w finansach i życzę Ci z całego serca by druga też była pozytywna, ale też zaznaczam że pierwsza decyzja w 90% przypadkach jest pozytywna, jak druga będzie pozytywna to już z górki:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 16:21

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 28 września 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie tak bolą cyce że nie mogę się doczekać @ żeby w końcu mi ten ból minął, od 13 dnia cyklu mam ochotę je odciąć!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 16:23

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 28 września 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Totalnie nie rozumiem sensu cichych dni, U nas problem się rozwiązuje, rozmawiając i wykładając swój punkt widzenia. I nie zakłada złych intencji drugiej strony, tylko tłumaczy, dlaczego to i to się nie spodobało. Ale każda para ma swój sposób na konflikt :)


    ja też nigdy nie mam cichych dni, mój mąż jest wybuchowy, nerwus niesamowity, często mi mówi że naprawdę on nie wie jak ja z nim wytrzymuje, wybucha szybko ale i szybko mu przechodzi, jak się pokłócimy to za 10 góra 30 minut wszystko wraca do normy, najważniejsze żeby nie kłaść się spać pokłóconym:)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    pracuje w finansach i życzę Ci z całego serca by druga też była pozytywna, ale też zaznaczam że pierwsza decyzja w 90% przypadkach jest pozytywna, jak druga będzie pozytywna to już z górki:)
    Mkl weź mnie strasz ja po nocach przez to nie sypiam. A jak w tym siedzisz to mozesz mi powiedzieć co już sprawdzili jak dali wstępną pozytywną, a co jeszcze będą sprawdzali?

‹‹ 549 550 551 552 553 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ