X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss zazdroszcze Ci! Bo ja butow to mam po jednej parze na kazda pore roku wiec MUSZE cos KUPIC! Nie ma opcji. Wlasnie patrze na poniedzialkowe zdjecie bo moj G mowi ze brzuszek mi wywalilo i chyba rzeczywiscie jak w takim tempie bedzie rosnac to ja do zimy to sie nie schylę zeby zalozyc te buty! :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2015, 09:49

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 29 września 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buty to najlepiej takie zeby nei bylo w ogole wiazania albo bardzo malo bo jak brzuszek urosnie to ciezko ubrac:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja takie wciagane wlasnie sobie znalazlam. I jak noga spochnie to tez miejsce bedzie

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 29 września 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie trzeba brac tez na to poprawke, duzo kobiet ma problem z ubraniem buta przez spuchneite nogi

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 29 września 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ostatnio mąż buty zapinał, bo nie mogłam trafić hehe a bałam się schylać, bo teraz takie schizy że się brzuszek gniecie ;)
    Na szczęście jeszcze mi nic nie puchnie i woda też się nei zatrzymuje, profilaktycznie smaruje nogi kremem na "ciężkie nogi" z Tołpy z serii Mum ;), ale pewnie pod koniec się zaczną różne rzeczy ;)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam nie mam tak i raczej nie bede miala ;p moja mama wczoraj mi mowila ze ona na brzuchu wszystko trzy ciaze przespala do 8 miesiava ;p moja czasem sie buntuje jak na brzuchu wie poloze to zmieniam pozycje jak czuje ze jej nie wygodnie i zaczyna sie wiercic a czasem sie poloze na brzuchu a ona nic wiec spie jak mnie wugodnie.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 29 września 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie sprzątałam ostrą chemią właśnie ze względu na newralgiczność I trymestru. Mąż przejął też moje obowiązki, a ja część jego bez chemii (np. odkurzanie, ktorego nie lubie;)) Za to rzeczywiscie raz mylam lazienke w maseczce, bo maz juz nie mial czasu, a przychodzili goscie, a mielismy w domu taka lekarska, wiec tak sprzatalam.
    Teraz pozwolilam sobie na paznokcie, a z farba pewnie poczekam do 17 tygodnia lub później. A może zapuszcze naturalne ;);)

    Spodnie ciążowe mam takie jeszcze nie z gumą od góry tylko mają po bokach takie pasy gumy. Wreszcie mi bylo wygodnie!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta ja też chcę nosić gumy i w związku z tym mam pytanie. W tym cyklu nie robiłam testów i nie mierzyłam się, czy w związku z tym, że na usg miałam pęcherz i miałam Pregnyl to od tego dnia powinnam mierzyć owu, czy tak jak zwykle mam 3 dni po tym 18dc. Zastanawiam się na kiedy mierzyć @/testowanie.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 29 września 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pregnyl jest na pęknięcie? No to ja bym od wtedy chyba mierzyła.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, na pęknięcie. W tym przypadku jeszcze tydzień czekania...ech.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 29 września 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A przed nami tydzień trzymania kciuków!


    Poszłabym już spać, ale przychodzi pan zmienić zamki jeszcze dziś.

    Magdziulla lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym owu liczula dobe lub dwie po podaniu leku. Podobno najczesciej pecherzyk peka miedzy 24 a 36 godzin po podaniu wiec bym dodala ten jeden lub dwa dni

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 29 września 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, masz racje Ciri.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze zaczal nam sie ciag nieszczesc poza choroba ktora mnie dzis rozwala na lopatki to jeszcze finansowo nam sie sypie a do tego juz 5 rzecz w samochodzi sie sypnela w ciagu ostatnich dwoch tygodni. A jak samochod nie jest na chodzie to nie mozemy zarabiac ale jeszcze klienci nie poplacili zaleglych faktur wiec nie ma za co kupic czesci. Jeszcze chwile i wszystkie oszczednosci trzeba bedzie wydac na to... Bozesz... Co za kicha...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie doczekam do tradycyjnego terminu @ czyli jeszcze 10 dni:/ jakbym świrowała to chlastajcie mnie po twarzy.

    Ciri kurczę, a nie możecie jakoś zwindykować tych ludzi, żeby Wam zapłacili?
    A kiedy będziesz dostawała zasiłek?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo niestety kiedy zasilek nie wiem, najprawdopodobniej koniec pazdziernika lub do 20 listopada... ale bede w przyszlym tygodniu zalatwiac sprawy firmowe wiec sie dowiem czy jakies papiery z pracy do nich doszly...

    A co do firmy nie za bardzo jest sens to robic bo oni tez nie maja skad dac bo im tez ludzie zalegaja, a ze to nasi glowni klienci ktorych niebawem przejmuje to na poczatek nie chce miec mniej klientow... a umowa ktore teraz maja w firmie w ktorej G pracuje jest tak stworzona ze od terminu platnosci do windykacji daleka droga. Zreszta nigdy przy takich firmach nie jest to proste.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 29 września 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, mam nadzieje,ze po nocy wstanie dzień ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 30 września 2015, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Kładłam się spać z lekkim drapaniem w gardle i drapie od rana dalej. Miałam postanowienie,ze w ciazy ide od razu na zwolnienie i kuruje sie pod koldra, ALE oczywiscie tego nie zrobie, bo musze przygotować dziewczynki na apel z okazji dnia nauczyciela i zajecia mamy w piatek. Kur**, no.
    Zobaczymy jak to się rozwinie.
    Dziś za to bardzo krótko w pracy, cudnie!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 30 września 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej baby, u mnie negatyw (mam nadzieje ze jeszcze ;))

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 30 września 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile dni po owu?


    (doszedł katar, umowilam sie do lekarza na piatek i poprosze o zwolneinie od poniedzialku)

    7v8rikgni12rlaff.png
‹‹ 551 552 553 554 555 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ