X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 1 października 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się karmieniem piersią interesowałam jeszcze przed ciążą, stąd mogę być trochę mądralińska. Choć może rzeczywiście coś w tym jest, że łateiej Ci się ta laktacja rozkręci. Przeżyć z piersiami nie zazdroszczę. Spałam prawie dwie godziny, ale czuje się błeeeeee.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja sie tym nie interesowalam nigdy, bo jakos do szczescia mi to nie bylo potrzebne. U mnie wszyscy karmili piersia w rodzinie wiec stwierdzilam ze bede sie interesowac jak cos bedzie nie tak :P
    Ja na szczescie juz jestem po tym etapie spac spac spac, bylo minelo, teraz czasem spac nie moge bo mala sie wierci a to takie nieprzyjemne uczucie jak sie rozkreci i dobre pol godziny tam swiruje, dobrze ze jeszcze to nie boli.
    Ale najbardziej sie ciesze ze wreszcie przytylam. ten miesiac dal mi 1,5kg wiec jest dobrze, a ani nie jem duzo ani nic, ale brzuch tez jest coraz wiekszy. Taki fajniutki ciazowy. Podoba mi sie bardzo :D
    Teraz czekam na polowkowe i na to az beda ruchy wyczuwalne dla partnera bo on nie moze sie juz doczekac. :)

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 1 października 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:) od dwóch miesięcy moja faza lutealna wynosi 15 dni, wcześniej było zawsze 11dni, w dodatku ten cykl się też tak zapowiada, miał być niby cykl bezowulacyjny ale wkońcu ovu zaznaczyło mi owulację w 16 dniu gdzie na 100% jej nie było bo już w 15 dniu moja szyjka się obniżyła i wyraźnie zamknęła oraz zanikł śluz płodny. Więc moim zdaniem jestem w 12dpo...

    Swoją drogą mam uczucie ciągłej mokrości, wilgotności w pochwie, jakbym się posiusiała, cały czas mam zabrudzoną bieliznę białym śluzem, 9 dpo przy badaniu szyjki na palcu miałam tyle śluzu białego i gęstego. że w życiu tyle nie widziałam. Zawsze w fazie lutealnej mam śluz biały ale nie w takiej ilości i nie towarzyszy temu uczucie wilgotności..

    Czy wy dziewczyny w ciąży miałyście "mokro"??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2015, 19:24

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po owulacji mniej wiecej 5 dni mialam takie cos mniej wiecej porownywalne do kremu nivea doslownie jakbym z opakowania wyjela. A potem juz nie dopiero od jakiegos miesiaca mam sluz w ogole w pochwie, ale taki ze tylko na papierze zostaje. Czasem jak baaardzo duzo chodze to jest go wiecej i mozna zauwazyc na wkladce wiecej nie mam.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 1 października 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam śluzu dużo, teraz mi się dopiero rozk®eca, ale jest bardziej wodnisty, niemniej słyszałam, że wiele dziewczyn tak ma i oby u Ciebie to było to!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WItam, w kolejnym dniu kataru... bleee ale w sumie juz nie wiem czy jest juz lepiej czy na razie nie. Ale za to mam kolejny tydzien ciazy za soba, a moj kalendarz belly mowi mi ze jeszcze tylko 5 TYGODNI a przejde granice przezywalnosci dziecka! Wiem ze to nic nie oznacza ale jednak! Boze ale ten czas leci :)

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 2 października 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, u mnie dalej test negatyw, raczej nic z tego podejrzewam, jedziemy do babci wrocimy jutro albo niedziele i chyba w niedziele zrobie test, lub bedzie @. dzisiaj wysoka temperatura ale chyba choroba :/

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze cycole zaczynają boleć jak zwykle tydzień wcześniej:/
    a wszystko było jak trzeba:(

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 2 października 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Starające się - znacie mantrę - póki nie ma okresu i tak dalej. Ja miałam wszystko jak zwykle przy pozytywnym teście, więc to nie musi być żaden objaw. No, ale niestety, może.

    U mnie choroba też się rozwija, idę za 2h do lekarza i mam nadzieje,ze dostane zwolnienie (mysle,ze bez problemu) na trzy dni w przyszłym tygodniu i to mnie trzyma przy nadziei, ze troche wolnego przede mna, bo meczy mnie praca ostatnio bardzo. Choc nie wiem czy to ciaza, czy lenistwo.

    Ciri, mi ostatnio tak sie w oczy rzucilo, ze zaraz bede w momencie jak Ty robilas genetyczny i przecież dopiero co nam pokazywalas to swoje dzieciątko, a tu ja już będę mogła pochwalić się moim. Kosmos.

    ciri22 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo :) Jeszcze zostalo Ci dokladnie 10 DNI do tego momentu co ja bylam na badankach! :D a ja zaraz polowkowe :D

    Jej jaki zarlok ze mnie teraz :D w kolko bym cos jadla, malego ale jednak.

    I tak jak mowi Anna poki okresu nie ma jest nadzieja :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku Dziewczyny od wczoraj mam takie wahania nastrojów, że sama ze sobą nie mogę wytrzymać. Mój Mąż też to ciężko przeżywa, nie wiem czy to przez ten cały stres, ale chciałabym, żeby przeszło mi już. Jest normalnie, później czuję takie mega napięcie, wsciekam się, a potem chce mi się płakać. Może to też wpływ tego Pregnylu, ale jak nigdy czuję, że rządzą mną hormony.

    Ciri jedz i rośnij:). Mi wczoraj koleżanka wysłała zdjęcie córci, urodziła zdrową - uwaga pierwsze dziecko w wieku 37 lat.
    a co najlepsze ja zaczęłam się starać jakieś 3 msc po niej i ona ma już Małą, a ja siedzę w czarnej dupce.

    Klaudia a na kiedy masz termin @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana mega pms i wahania nastrojow mniej wiecej tydzien przed terminem @ to moj jesyny objaw ciazy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym może tak pomyślała, bo PMS to jeśli mi się zdarzał to przed samą @ np. Dzień wcześniej. Ale niestety mój tradycyjny omen @ czyli powoli ból cycoli tydzień wcześniej do mnie zawitał, więc pewnie to to.
    Chociaż wiadomo nadzieja jest. Tym bardziej, żeze sama Pani dr powiedziała, że w tym cyklu warunki idealne i aż szkoda by było nie skorzystać.

    Poza tym piję ten Inofolic z zalecenia 2 razy dziennie i zbankrutuję jak przyjdzie mi go dłużej pić. Zapłaciłam 38zł za 20 saszetek. To na 10 dni:/.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wiem. Ale mimo wszystko cycki w ciazy tez moga bolec wiec wiesz ;p poczekamy zobaczymy nic innego nie da sie zrobic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety. Już 11 dni po Pregnylu, wytrzymam jeszcze tydzień.

    Nie napisałam Ci, że masz mega, fajną skrupulatną wyprawkę. Nawet nie wiedziałam o istnieniu kilku elementów z niej:) mam nadzieję, że mi się przyda:)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 2 października 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla, trzymam kciuki, żeby te humorki byly ciazowe!


    Bylam u internisty, swietny gosciu, na zwolnieniu zgodzilam sie, by wypisal kod ciazowy, wiec bede musiala przyspieszyc powiedzenie w pracy. Jeszcze Was pozanudzam moimi rozterkami i stresami. Bo na ciaze jest 100% platny, zwykle l4 nie i mowi lekarz, ze co mi zalezy jeden tydzien (planowalam tak za dwa powiedziec). Swoja droga swietny lekarz, usmialam sie w gabinecie, szkoda,ze moj ginekolog taki nie jest. (zasugerowal, zebym powiedziala w pracy, ze to on podczas badania odkryl przez gardlo ciaze ;))
    Chcial mi tez dac dluzzej zwolnienie, ale wiadomo jak jest, wiec wzielam tylko do srody wlacznie. Jeeeeju, jak sie ciesze na te wolne dni.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to zaniesiesz im i powiesz czy tylko przekażesz?

    A kciuki trzymaj, przyda się!

    Ja już bardzo bym chciała zmienić pracę, ale ciągle liczę, że zajdę i zmienię po macierzyńskim, ale to się tak przeciąga:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze tez nie wiedzialam o istnieniu takich rzeczy ;p choc i tak wiekszosc to staroswiecka wyprawka mojej mamy ;)

    Anna moze dobrze sie stalo ze masz ciazowe ;D powiesz i bedzie z glowy. ;)

    Ja na razie o pracy nie mysle. Zajmuje sie ciaza i firma a potem zobaczymy bo jesli szybko trafi aie drugie to do pracy takiej jakbym chciala dlugo nie wroce. Moze przynajmniej wreszcie znajde swoje powolanie bo w sumie nadal jestem zagubiona w tym czym tak naprawde chcialabym sie zajmowac.

    Magdzia jeszcze co do wyprawki to jestem w trakcie tworzenia ciuchowej.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 2 października 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tez tak mysle,ze bedzie z glowy powiedzenie. Na dostarczenie zwolnienia ma się tydzien, wiec jak wroce do pracy to porozmawiam z dyrekcja i wtedy zostawie druczek w sekretariacie. Bo wlasnie nie chcialabym, zeby to sie wydalo na zasadzie,ze zostawiam druczek i dupa.

    ciri22 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O a swoja droga u znajomych temu do ktorych nie za bardzo chce jezdzic a niebawem porod tam bedzie. Wiecie o ktorych chodzi... G byl ostatnio u nich i opowiadal jak byl ze mna na usg jak ogladal wozki w sklepie i takie inne normalne rzeczy to temu chlopakowi sie dostalo ze on zadnej z tych rzeczy nie zrobil..

‹‹ 553 554 555 556 557 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ