X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rob rob z cyckami nie ma zartow. Moja mama z takimi problemami teraz sie boryka po karmieniu a tak naprawde po zapaleniu gruczolow mlekowych ze robi srednio co rok albo 2 lata (chyba 2) badania cyckow. Co prawda gdzis czytala i jakis lekarz jej powiedzial ze gdy dlugo sie kari piersia powyzej 10miesiacy to ryzyko wystapienia raka piersi jest o wiele nizsze a ona nasza trojke do 1,5roku karmila ale tez wiadomo ze zapalenie gruczolow sprzyja wystapieniu raka wiec sie regularnie bada.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej wiem ze jestem nudna ale UWIELBIAM SWOJ BRZUSZEK CIAZOWY!!!

    Magdziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie gdy gin wypytała o choroby w rodzinie itd no i dowiedziała się, że nigdy usg piersi nie miałam to się bardzo zadziwiła i kazała mi robić co rok.

    Oprócz tego kazała mi zrobić:
    toksoplazmozę, różyczkę(bo nie pamiętam czy byłam szczepiona), cytmegalie, glukozę, tsh(niedawno robiłam i było ok), no i zzwykłą morfologię.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci ze ja na rozyczke bylam szczepiona i nigdy nie odnotowano u mnie przejscia choroby a mam po badaniach ze przechodzilam, najprawdopodobniej tak jak mama bezobjawowo.
    A co do usg to ja tez nie mialam ale u mnie nie ma obciazenia genetycznego wiec na razie nie ma potrzeby, pierwsze lekarz mi powiedzial ze po skonczeniu karmienia piersia.

    A badana bardzp dobre. mialam wszystko to samo :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2015, 10:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wstawię Wam ten mój cień cienia. Nie wiem czy coś zobaczycie, trzeba zbliżyć, ale faktycznie coś jest na żywo. No i idę jeść i pranie wstawiać, w końcu mi normalnie wyschną ręczniki na dworze. Miłego dnia!

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9b8b7cae8cab.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem bardziej widoczna niz wczorajsza :D seryjnie bardziej mi sie podoba :D
    Ja po sniadaniu zaraz owocek i tez ide wieszac pranie :D

    Milego dnia:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Moim zdaniem bardziej widoczna niz wczorajsza :D seryjnie bardziej mi sie podoba :D
    Ja po sniadaniu zaraz owocek i tez ide wieszac pranie :D

    Milego dnia:D

    No właśnie i ja tak uważam :D Ale może nie nakręcajmy atmosfery. bo potem jest presja...
    Mi dziś mąż zrobił Pregnyl i byle do jutra ;)

    Baronowa dziękuję i łapię! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2015, 12:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może tak wygląda na zdjęciu, na żywo wczorajsza zdecydowanie bardziej wyraźna.
    no, ale nie wiem czemu jakaś spokojna jestem.

    Niunqa to działajcie, oby ten Pregnyl był dla Nas szczęśliwy! Trzymam za Ciebie kciuki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś gotuję zupkę, później chcę zrobić smalec z fasolki i muffinki:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie zrobilam projekt pieczatek :D zaraz robie papier firmowy i wizytowki, noo i kilka rzeczy, jak juz skoncze pochwale sie wam efektami mojej pracy :)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 4 października 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jakoś szczególnie piersi nie bolały, były wrazliwe tuż po owu.

    Maść majerankowa rządzi! Przed ślubem uratowała moj nos i teraz też na pewno łagodzi bóle. Wyszłam na metę biegu po J i się słabo bardzo czułam ;/ Teraz na kanpie już lepiej.

    ciri22 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo a ja stwierdzilam ze kupie bo to dla dzieci sie stosuje wiec sprawdze co im dajemy i jak dziala i masc wygrala, tania i dziala :D

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 4 października 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim, kurde moje cykle ostatnio są porypane:/ Dzisiaj prawdopodobnie mam już @, na razie tampon brązowy, ale pewnie do wieczora się rozkręci, co ciekawe moja temperatura z 36,77 z wczoraj dziś poszła w górę do 36,87, i w dodatku piersi bolą mnie dziś jeszcze bardziej ( przecież w @ powinny mniej boleć)??

    Szkoda gadać..

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 4 października 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla jest kreska!!:D

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 4 października 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje MKL, co miesiac masz jakies dziwne przejscia.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkl a może po prostu jesteś przeziębiona i masz gorączkę?. Ja zawsze, ale to zawsze w dzień @ miałam diametralny spadek temperatury.
    W tym cyklu odpusciłam mierzenie, bo mnie dodatkowo stresowało.

    Ciri pracowity dzień widzę.

    U mnie doszła jeszcze sałatka gyros (mąż od tygodnia marzy) i wysprzatanie domu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wez daj spokoj! Mam juz dosc to wszystko sie pieprzy... blleeee

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co się stało?

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 4 października 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Mkl a może po prostu jesteś przeziębiona i masz gorączkę?. Ja zawsze, ale to zawsze w dzień @ miałam diametralny spadek temperatury.
    W tym cyklu odpusciłam mierzenie, bo mnie dodatkowo stresowało.

    Ciri pracowity dzień widzę.

    U mnie doszła jeszcze sałatka gyros (mąż od tygodnia marzy) i wysprzatanie domu.

    Nie jestem przeziębienia i nie mam gorączki, ja choruje bardzo rzadko, nie łapie kataru ani kaszlu, ani inni mnie nie zarazaja, dziwna jestem..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2015, 21:58

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 5 października 2015, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdiulla sikasz ?

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 557 558 559 560 561 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ