X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 5 października 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Ale mam banana na buzi, że nie idę do pracy dziś. O matko, jak cudnie! Trzy dni laby :D:D:D
    Lepiej też się czuję przeziębieniwo, matko, jak małe rzeczy mogą cieszyć.

    Tak się tylko zastanawiam - kaszlenie i przeziębienie nie powinno zaszkodzić ciąży, prawda? Bo trochę mnie to martwi, ale na szczęście w piatek duże USG, więc sprawdzimy czy wszystko ok.

    Magdziulla chyba miała wytrzymać do 15 dpo, ale w sumie nie wiem, keidy on wypada, jutro?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 5 października 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. U mnie średnio...mam strasznie wysokie tętno. Pojechałam wczoraj na IP, przyznam ze sie mna zajęli. Najpierw ginekolog badał Usg i przez pochwę, potem ekg badania krwi i obszerny wywiad. Niby wszystko ok, ale dla pewności na koniec tygodnia będę miała holtera zeby rozwiać wszelkie watpliwości. Martwie sie tak ze dzis sie pochorowalam, mega katar i dreszcze...nie poszłam do pracy, na 9:50 ide do rodzinnego po l4.

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 5 października 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to znaczy, że miałaś wysokie tętno? W sensie czym to się objawiało?

    Bo ja mam takie momenty, że mi jest strasznie ciężko złapać głębszy oddech. Bardzo to niekomfortowe. I wczoraj właśnie było najmniej ciekawie, po prostu duży ciężar na piersi.

    Co to jest holter?

    Mam nadzieję,że już Ci lepiej Martka.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holter calodobowe podlaczenie do ekg nosisz je wszedzie przy sobie zeby zobaczyc jak w ciagu dnia pracuje serce w normalnym trybie.

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 5 października 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia trzymam kciukasy! Ale emocje :)

    U mnie 16dpo okres powinien byc wczoraj ale go nie ma. Testy negatywne

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 5 października 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie miałam taki płytszy oddech i czułam ze mi serce wali...koby w ciąży tętno sie podnosi ale wystraszyłam sie...

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 5 października 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i w badaniu pierwszym miałam 120 potem 110-100/min

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak mam lekarz karze usiasc i poczekac powinno sie uspokoic, niebezpieczne jest jak sie utrzymuje ok 6 godzin, ale ogolnie powiedzial ze bez stresu.

    160-170/110 to u mnie sie zdarza srednio raz w tygodniu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    Magdzia trzymam kciukasy! Ale emocje :)

    U mnie 16dpo okres powinien byc wczoraj ale go nie ma. Testy negatywne
    Ale dzis plamienie? noo to chyba idzie @....

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 5 października 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a mi sie wczoraj calu czas tak trzymało 100-110 uderzeń na minutę. Pewnie tez troche sie denerwowałam tym pobytem na izbie przyjęć. Ginekolog po badaniu tez mnie uspokoił. Mówią ze sa spokojni ale chcą holtera dla pewności. Podejrzewam ze przez to ze mam znajoma na oddziale która monitorowała wczoraj wszystko :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 5 października 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie tez slyszallam,ze taki cięższy oddech, to normalna sprawa, ale zaciekawił mnie Twój problem, bo wczoraj było naprawde niefajnie, niemniej jak wróciłam do domu i usiadłam, to mi przeszło, więc zadziałała metoda lekarza Ciri ;) Muszę o to dopytać przy kolejnej wizycie.


    KlaudiaN, a na jakiej podstawie wyliczasz dpo?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo trzeba wziac pod uwage ze mimo braku brzucha ktory jest ciazki u nas to jednak przeplyw krwi jest inny i szybko sie meczymy, ja pamietam wlasnie te 2 miesiace temu mniej wiecej jak poszlam na spacer to z taka zadycha kolataniem serca i w ogole wrocilam, a spacer mial jakies 2 kg wiec nie daleko, i to podobno normalne, czasem przejdziesz o wiele wiecej i nic Ci nie jest a czasem po kilku krokach zdychasz. Ze mnie moj G smieje sie i mowi ze sie turlam bo strasznie wolno chodze, zawsze to tak szybko pomykalam ze przy jego dlugasnych nogach to on musial mnie doganiac, a teraz musze mu mowic ze wolniej bo ja szybciej nie moge :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wiecie co? Wczoraj cały dzień chodziłam jakaś spokojna, zrelaksowana. A w nocy...
    Obudziłam się po 1 i koniec snu. Nic nie pomagało. Tylko ataki myśli czy jestem czy nie jestem, przy okazji z mieszkaniem.
    Mąż wrócił ze służby nad ranem i dopiero przed 6 zasnęłam. Jeszcze tylko napisałam do kierownika, że biorę urlop na żądanie. I niedawno wstałam.
    Także Anna labujemy razem:)
    nie wiem co się ze mną stało:/
    no i stwierdziliśmy z mężem, że dla mojego zdrowia psychicznego pójdziemy dziś na HCG i powtórzę w środę, żeby sprawdzić czy rośnie.
    myślę, że to dobry pomysł

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka jak lekarze mówią, że ok to mam nadzieję, że ok!

    Klaudia a robiłaś testy owu?

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 5 października 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra, idzie okres. fak. 10 cyklu baj baaj.

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 5 października 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Wlasnie tez slyszallam,ze taki cięższy oddech, to normalna sprawa, ale zaciekawił mnie Twój problem, bo wczoraj było naprawde niefajnie, niemniej jak wróciłam do domu i usiadłam, to mi przeszło, więc zadziałała metoda lekarza Ciri ;) Muszę o to dopytać przy kolejnej wizycie.


    KlaudiaN, a na jakiej podstawie wyliczasz dpo?

    zostawiam to ovu friend ;)

    madzia testow owu nie robilam ;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O a taki mam widok z gory na moj skarb :D

    fb6da520de71d72bmed.jpg

    AnnaKliwijska lubi tę wiadomość

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 5 października 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla - super pomysł, lepszy niż testowanie i dopatrywanie się. Dziś będziesz mieć wyniki? Co za emocje!

    KlaudiaN. - eeeeech :( przykro mi.

    Ciri - jaka słodycz! Aaaaaa :D Ja mam wrażenie,że zeszło mi trochę wzdęcie (hurra!) za to delikatniutko powiększyło się znowu podbrzusze. Oby, oby.
    Tak, masz rację z tym chodzeniem, też się męczę o wiele szybciej. Wracam codziennie z pracy pieszo, to około godzinny spacer i jak np. wychodze z przejscia podziemnego po schodach to dysze jakbym przebiegla kilka kilometrow ;) Tymbardziej się cieszę, że jak byliśmy na wycieczce szkolnej, to dalam radę, bo jakby bylo tak, jak wczoraj to kiepścizna.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 5 października 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, zapomnialam dodac - swietna podłoga, uwielbiam prawdziwe drewno na podłogach, my niestety mam panele.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo juz czas mnie jakos tez wzdecia pod koniec pierwsze trymestru chyba zeszly :) Wiec akurat znaczy ze cos w tym musi byc :D Moze jakos nam sie zmienia matabolizm czy cos...

    A co do podlogi dzieki :) ale niestety poprzedni lokatorzy (albo wlasciciele) tak ja zaniedbali ze w wiekszosci miejsc wyglada katastrofalnie do tego sa dziury i przeswity... ;/

‹‹ 558 559 560 561 562 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ