X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czekam na wynik. Dziś ma być wieczorem. Już mi mąż wymyśla jakieś rozrywki, żebym nie myślała:)

    Doradzcie mi proszę jaki wynik powinnam uznać za obiecujący zakładając, że mogę być pomiędzy 11 a 14 dpo ? Pewnie będzie napisane no, ale.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 5 października 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 11 miałam 30 a miałam szybko zagnieżdzenie

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiec tak ja bym do 25 byla ostrozna, poniewaz to moze w kazda strone pojsc. jesli bedzie powyzej 5 to wiadomo powtorka z rozrywki we srode. A jesli powyzej 25 to moim zdaniem mozesz juz sie cieszyc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny. No to czekam. To będzie długi dzień:/

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 5 października 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizyie u rodzinnego, zrobiła mi ekg i wczoraj było ok, a dziś sie czegos tam dopatrzyła...ze w ogole bije niemiarowo, tzn zmienia tempo przy wdechu i wydechu. Od natłoku wiadomosci dopiero mi serducho skacze... :) mam zwolnienie na 2 tygodnie. Do tego jeszcze endokrynolog chce do tdh zebym dorobiła ft3 i ft4, no oszalec mozna...

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 5 października 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia trzymam kciuki! :)

    ja umieram przez okres tak brzuch boli :(

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 5 października 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla, ja mialam w 12dpo 112 o ile sie nie myle i takiego wyniku zyczę i Tobie, zeby nie bylo zadnych watpliwości.

    Martka i bardzo dobrze ze zwolnieniem, odpocznij sobie.

    Klaudia, oby to byl ostatni okres na dłuższy czas!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 5 października 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia trzymam kciuki:)


    A u mnie nieciekawie, zamiast @ mam ciemnobrązową wydzielinę, żadnych bóli brzucha i ból piersi nie ustał, i mam związku z tym do was dziewczyny pytanie. Jeśli badałam progesteron 2 miesiące temu i jego poziom był wysoki to czy jest możliwe by mi się obniżył tak nagle w tym cyklu ( brązowa wydzielina- chyba nisky poziom progesteronu) albo czy jeśli ten cykl był bezowulacyjny to wpływa to na @?? Jutro rejestruje się do gina, idę z propozycją inseminacji lub laparoskopii zobaczymy co mi powie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2015, 13:53

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej na sama @ nie wplywa bardziej progesteron badz grubosc endometrium, ale niskie temperatury moga wskazywac ze owulacja sie odbyla ale cos zaburzylo ja.... nie wiem ja chyba na Twoim miejscu bym szukala innego lekarza, bo to az nie mozliwe zebys ostatnio miala tak bez przyczyny takie rozne przejscia... moze dobrym pomyslem jest tak jak kolezanka z innego watku dostala skierowanie do szpitala na pelna diagnostyke... Ale nie wiem dla mnie to troche dziewne to wszystko... ;/

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 5 października 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkl, zgadzam się - inni lekarze, konsultować, no bo jak wszystko ok, skoro co miesiąc masz inne przejścia?
    A moze jakas klinika nieplodnosci, gdzie wlasnie walneliby pelna diagnostyke i zwrocili nie tylko na podstawowe wyniki, ale tez np. w zaleznosci od innych itp. Albo nie zwykly progesteron, a jest też jeszcze jakiś tam 17 hydro coś tam.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 5 października 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rejestruje się do specjalisty w moim mieście jeśli chodzi o starania się o dziecko, zobaczymy co powie, większość badań mam za sobą i wszystko jest ok, oczywiście są jeszcze mniej, że tak powiem popularne badania więc po prostu spytam się go co bym mogła jeszcze zbadać, ale raczej dziewczyny skłaniam się ku inseminacji, co by mi nie wyszło to myślę że inseminacja jest najlepszym wyjściem, jajowody mam drożne więc tu nie ma przeszkody, jeśli wyszłaby mi endometrioza czy wrogi śluz to i tak inseminacja jest wyjściem, zwłaszcza, że do inseminacji mogę podchodzić co miesiąc, bo mam bardzo dobrą sytuację materialną więc nie jest dla nie problemem wydać 1000zł miesięcznie, czas ucieka a ja już mam dosyć badań itp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2015, 14:16

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 5 października 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkl, najwazniejsze,ze masz plan! Trzymam caly czas kciuki, zeby udalo sie go zrealizowac i okazal sie sukcesem!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 5 października 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna, co stosowałaś na katar? Rano tylko leciało mi z nosa, ale teraz rozkręca się na dobre...kicham co chwila i zaczynam czuć gardło...

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloull,
    Ja już po :-D 8mln plemników. Ruch podrasowali u tych gorszych do 75%. Swoją drogą mąż sporo naprodukowal. Potem poszliśmy na spacer. W srode na usg czy wszystko popekalo i od środy luteina.
    Mam nadzieję, że popękaja ladnie. Teraz jest 20 i 21mm.. endo 6.5.

    Magdziulla, zaciskam!!!!

    ciri22, moniqe, Baronowa_83, Baronowa_83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pieknie :D trzymam kciuki, endo moglo by byc troszke ladniejsze ale nie jest zle :D

    TRZYMAM MOCNO KCIUKI!

    mkl to mam nadzieje ze jakos cos wymysli ten lekarz i bedzie juz dobrze.


    A ja wlasnie luknelam na swoj brzuchol na zdjecia w pamietniku, ale mi przez tydzien wywalil!

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 5 października 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuuuuu - zaciskam kciuki i powiem mężowi, żeby też trzymał i w ogóle uuuuch! Informuj nas na bieżąco!

    Martka - sól morską i maść majerankową, niestety nic więcej, ale to zawsze jakaś ulga. Ach, ja też smaruje się taką jakby końską maścią (tylko to akurat nam została jakaś belgijska) - gardło nią smaruję, przykładam papier i obwijam szalem, ale ona też inhaluje.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra u mnie zaczęło sie odliczanie omówiłam się na połówkowe :D Mam wizyte 27 pazdziernika

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 5 października 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    rejestruje się do specjalisty w moim mieście jeśli chodzi o starania się o dziecko, zobaczymy co powie, większość badań mam za sobą i wszystko jest ok, oczywiście są jeszcze mniej, że tak powiem popularne badania więc po prostu spytam się go co bym mogła jeszcze zbadać, ale raczej dziewczyny skłaniam się ku inseminacji, co by mi nie wyszło to myślę że inseminacja jest najlepszym wyjściem, jajowody mam drożne więc tu nie ma przeszkody, jeśli wyszłaby mi endometrioza czy wrogi śluz to i tak inseminacja jest wyjściem, zwłaszcza, że do inseminacji mogę podchodzić co miesiąc, bo mam bardzo dobrą sytuację materialną więc nie jest dla nie problemem wydać 1000zł miesięcznie, czas ucieka a ja już mam dosyć badań itp.

    Oczywiście trzymam za Ciebie jak najbardziej kciuki i życzę powodzenia ale moim zdaniem tak jak napisała Anna pomyśl nad zmianą lekarza na dobrego specjaliste bo ewidentnie coś się dzieje nie tak. Wydaje mi się że inseminacja może nic nie dać jeśli masz zaburzenia hormonalne. Te plamienia mogą być przyczyną wielu różnych schorzeń i zaburzeń tak samo te wątpliwe owulacje i różne długości faz... Ja bym tego ni lekceważyła :(

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 5 października 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    Heloull,
    Ja już po :-D 8mln plemników. Ruch podrasowali u tych gorszych do 75%. Swoją drogą mąż sporo naprodukowal. Potem poszliśmy na spacer. W srode na usg czy wszystko popekalo i od środy luteina.
    Mam nadzieję, że popękaja ladnie. Teraz jest 20 i 21mm.. endo 6.5.

    Magdziulla, zaciskam!!!!
    Niunia nie wiem jak ale 2 x polubilam twój post. To sie musi udac;)

    ciri22, AnnaKliwijska, mkl lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko napiszę, że wynik negatywny poniżej 2.

‹‹ 559 560 561 562 563 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ