X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 5 października 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny na szczęście pojawiła się już krew, miałam brązową wydzielinę przez 1,5 dnia więc chyba nie ma tragedii, no i z 11 dniowej fazy lutealnej zrobiła mi się 15 dniowa od 3 cykli co jest na plus, chyba zażywanie magnezu z wit B6 się do tego przyczyniło

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Bo twoja mama jest alkoholikiem a nie pijakiem, jak mój tata. Ojciec codziennie idzie na tajniackie piwo. I myśli ze nikt nie wie.
    Jak ojciec mojego G. Niestety moj dziadek juz jest pijakiem.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 5 października 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla, strasznie mi przykro :(

    7v8rikgni12rlaff.png
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 6 października 2015, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Byłam już u 3 lekarzy i wszyscy mówili mi, że hormony mam jak najbardziej wporządku, myślę, że to endometrioza i stąd te plamienia...no nic idę do czwartego lekarza zobaczymy co mi powie. Pociesza mnie fakt że już raz zaciążyłam, co prawda było puste jajo ale sam fakt że doszło do zapłodnienia mnie podnosi na duchu.

    No tak ale endometrioza to nie są plamienia one muszą się skądś brać zwykle jest to torbiel a to widać na usg jeśli jest czysto i nie masz objawów typowo endometrialnych to nie wiem czy ta laparoskopia coś da :( Poza tym nawet jeśli to się nie martw z endometriozą zachodzi się w ciąże ;)
    A może masz za dużo stresu może warto gdzieś wypocząć wyluzować i nie starać się na siłe nie nakręcać się że "ja chcę już "

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 6 października 2015, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    dziewczyny na szczęście pojawiła się już krew, miałam brązową wydzielinę przez 1,5 dnia więc chyba nie ma tragedii, no i z 11 dniowej fazy lutealnej zrobiła mi się 15 dniowa od 3 cykli co jest na plus, chyba zażywanie magnezu z wit B6 się do tego przyczyniło

    No widzisz czyli jest teoretycznie wszystko w porządku jeśli takie plamienia zdarzają się tylko na chwilę przed okresem to nie ma powodów do niepokoju :) Faze lutealną masz stałą badania wporządku więc wszystko gra teraz tylko spokojnie się kochać i wkońcu się uda :) Powodzenia trzymam kciuki :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc laski ;D
    Jakie plany na dzis?
    Moniqe czy to znaczy ze wracasz do gry? Jak tam leczenie i srarania dalsze?

    Ja zaraz musze wstac i aie ubrac, jede oddac krew i do urzedu skarbowego i zusu zlozyc papiery. Wizyte kontolna mam w czwartek mamm nadzieje ze t razem moja cytologia bedzie do odebrania a 27 pazdziernika usg polowkowe. Juz sie doczekac nie moge ;)

    Katar juz prawie calkiem zszedl a brat lezy na sorze na intensywna nie musial byc a na psychiatri nie maja takiego sprzetu zeby go monitorowac 24/24 jak dojdzie do siebie to bedzie najprawdopodobniej do Drewnicy przewieziony.

    Ale dzis paskudna pogoda!

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 6 października 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    ja dziś nadal słodkie lenistwo, J. dziś później do pracy, wiec leniuchujemy w łóżku, a potem skoczymy gdzieś na śniadanie.
    Zaczęłam 13 tydzień :D:D:D:D

    W nocy nie mogłam długo zasnąć, bo bolały mnie plecy. Nie wiem czy to przez ciąże czy nie wiem, źle siedziałam w ciągu dnia albo co.
    Wczoraj wieczorem koleżanka mnie nastraszyła, że zasiłek macierzyński nalicza się 12 miesięcy do momentu pierwszego zwolnienia z kodem ciążowym, ale wydaje mi sie to ultra głupie, musimy się dziś dowiedzieć czy tak jest, bo jesli tak, to chu... , bo teraz mam o wiele wyzsza pensje i nie chcialabym, zeby w tym momencie przestalo sie naliczac.

    Aaaa i waga trochę spadła przez ten tydzień, mysle,ze to potwierdza, ze zeszlo wzdecie. Bardzo mnie to cieszy :D

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ale ma racje z tego co sie orientuje. Przypuscmy dostaniesz awans przed ciaza a potem za 2 miesiace zajdziesz niestwty macierzynski masz nizszy. Czy nawet awans sie nie wlicza jakos tak.

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 6 października 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie koszmar. Noc prawie nieprzespana, potworny ból zatok, zatkany nos...ile bym dała za możliwość wzięcia jakiegoś gripexu i porządnych kropli do nosa

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 6 października 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna, kiedy w ogóle masz prenatalne? :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 6 października 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl mnie sie wydaje, ze ta inseminacja to dobry pomysl :) jezeli masz mozliwosci to czemu nie:) aczolwiek warto tez pochodzic po lekarzach moze czegos sie dowiesz :)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 6 października 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl mnie sie wydaje, ze ta inseminacja to dobry pomysl :) jezeli masz mozliwosci to czemu nie:) aczolwiek warto tez pochodzic po lekarzach moze czegos sie dowiesz :)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 6 października 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Czesc laski ;D
    Jakie plany na dzis?
    Moniqe czy to znaczy ze wracasz do gry? Jak tam leczenie i srarania dalsze?

    Tak Ciri można powiedzieć że wracam z nowymi siłami nowym zapałem i wielkim spokojem w sobie :) Od miesiąca jestem na diecie endo i czuję się świetnie ostatni okres był zupełnie bez bólowy i trwał 3 dni teraz czekam na kolejny mam nadzieję że wcale nie gorszy. Jutro wracam do Polski do mężusia nareszcie :) 18 września prolaktyna i tsh idealne osiągnęłam swój cel :) Po powrocie do Polski zrobie badania od nowa 15.10 jadę na USG do kliniki endo zobaczyć czy moja endometrioza się już wyprowadziła :D

    ciri22, AnnaKliwijska lubią tę wiadomość

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 6 października 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to moniqe za niedlugo sie meldujesz tu z beta :)

    moniqe lubi tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helouł :)

    Ciekawe w takim razie jak mój zasiłek by się naliczał, skoro w tamtym roku miałam rentę. Pewno jakieś marne grosze.
    Tak czy siak, gdyby się udało, to i tak będę pracować - w końcu cały czas jestem w domu.

    Mnie wczoraj wieczorem powalił ból jajników - chyba pęcherzyki pękały (taka mam cichą nadzieję). I dziś jest powtórka z rozrywki. Nie mogę się porządnie wysikać nawet. Aby do jutra.

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 6 października 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    no to moniqe za niedlugo sie meldujesz tu z beta :)

    Za miesiąc razem z Tobą ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2015, 10:32

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 6 października 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    Helouł :)


    Mnie wczoraj wieczorem powalił ból jajników - chyba pęcherzyki pękały (taka mam cichą nadzieję). I dziś jest powtórka z rozrywki. Nie mogę się porządnie wysikać nawet. Aby do jutra.

    Niunqa zaciskam kciuki:)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo baby ja trzymam kciuki za was wszystkie ;D

    Ja juz po oddaniu krwi, po wizycie w zusie i urzedzie skarbowym. W urzedzie mega facet mnie obslugiwal mowi pani tego nie placi bez sensu w ogole pozniej jakby papier byl potrzebny to zamiast 170zl bedzie 20. Noo i tak powinno byc ze przyjscie tam to ludzie z usmiechem i wytlumacza. Naprawde super ;D

    Cora jak zawsze godzina miedzy 11-13 sie budzi i harcuje a ja jestem mega glodna! Jeszcze sniadania nie bylo.

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 6 października 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri to szybciutka jesteś tyle już pozałatwiać :) ale za sniadanie nagana! natentychmiast nakazuję Ci coś zjeść !!

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mialam czasu sklepu po drodze nie bylo ;p. Ale juz zjadlam paczka ;D i wcinam bajaderce.

‹‹ 561 562 563 564 565 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ