X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niby też, ale w ogóle mam takie nastawienie, że chciałam wziąć dziś dzień na żądanie. W dodatku strasznie mnie wypryszczyło ehh..

    Jedz mniej, a często.
    Co za przyjemny widok :P

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ec6cd7d3efe9.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2015, 08:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jem czesto 5-6 razy dziennkr ale tylko rano i wieczorem posilek pelen bo rano kanapko na sniadanie rozne rozniste pozniej 3-4 Pposilki to owoc banan, jablko, pol grejfruta czy cos takiego i pozniej obiado kolacja i z kalorii wychodzi za malo...

    Myslalam ze po pregnylu jest bardziej wodoczna ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Myslalam ze po pregnylu jest bardziej wodoczna ;p

    Być może po 1 dniu tak..nie wiem. Dlatego chciałam znaleźć informację, ile tej gonadotropiny jest tak naprawdę w organizmie po podaniu leku ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukalam ale nie znalazlam takiego info chyba bys musiala zrobic eksperyment i sama sobie zbadac ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobię po kolejnym zastrzyku, bo mi to spokoju nie daje :?
    Gdzieś wyczytałam, że Pregnyl 5000j. to tyle samo co 5000 U.I. To wydawałoby się sporo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie mozliwe ze tak szybko spada... Hmm ciekawe po jakim czasie od zastrzyku trafia do krwioobiegu i swoj szczyt osiaga..

    Bylam wczoraj w biedronce kupic sobie stanik. Stanikow oczywiscie nie bylo ale super body bylo takie kolorowe dla niemowlat i ledwo sie powstrzymalam zeby nie kupic

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 9 października 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uf wróciłam ze szpitala,zdjęli mi tego holtera, teraz za tydz odczyt :) grypa powoli ustępuje choć nadal czuje się słaba. Przed chwila słuchałam serduszka synka

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 9 października 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa staraj się o tym tyle nie myśleć. Wiem ze trudno, ale z mojego doświadczenia wtedy kiedy przestałam myśleć to się udało. Ja brałam ovitrelle bo po pregnyl strasznie bolał mnie brzuch :) i nie rób tych testów! :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka, ale ja robię te testy dla zabawy i z ciekawości, ponieważ nie traktuję tej inseminacji serio :) Dla mnie to tylko przymus wykonania IUI przed in vitro, więc sobie poszaleję ;)
    12 lat nie myślałam i się nie udało, bo bez in vitro się nie uda, dlatego na mnie to nie działa :D Mi mąż zrobił zastrzyk i było całkiem w porzo. A test zrobiłam bo miło popatrzeć na II kreski w perspektywie kolejnych lat :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2015, 09:46

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 9 października 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, to co innego. Ale powiem ci ze mam dwie znajome, jedna i druga miała mieć inseminacje tylko po to by załapać się na rządowy program ivf, jedna faktycznie miała pecha ale dziś ma piękną córeczkę z in vitro, druga o dziwo zaszła, i jest mama 2 chłopców, wiec cuda się zdarzają :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra laski to juz polowa ciazy sie zbliza i chce zrobic pierwszy duzy zakup i w sumie nie wiem...
    Zrobilam sobie w dwoch aptekach wyprawki, w jednej mam smoczki, butelki, dla siebie jakies tam po porodzie rzeczy, herbatki, pieluchy tetrowe i flanelowe, i takie leki z dlugim terminem waznosci. (320zl-zaznaczajac ze z tej tanszej firmy bralam rzeczy a nie te najdrozsze)
    W drugiej mam podgrzewacz do butelek i termmetr bezdotykowy i kilka drobiazgow. (140zl)
    Jak myslicie co pierwsze zamowic?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pierwsze moim zdaniem ;) Podgrzewacz to można zamówić na ostatnią chwilę, ale smoczki i butelki to coś, co trzeba mieć.

    Martka, nie mówię NIE. Bo to jest ekscytujące i w ogóle.Ale powiem wam szczerze, że jeśli się mam czuć tak badziewnie w ciąży, jak bez niej w tej chwili to się chyba powinnam zastanowić nad tym wszystkim ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez wlasnie tak mysle a moze jeszcze w jakiejs promocji sie trafi, a butelki i smoczki juz i tak po niskich cenach mam (bo ja tej firmy canpol kupuje wszystko bo mi jakos odpowiada) wiec na to jakis duzych promocji nie bedzie (jak butelka kosztuje 7zl to duzo przecenic jej nie moga a taki termometr (bezdotykowy co kosztuje 70 czy podgrzewacz 50 to da sie przecenic jeszcze)

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 9 października 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nic kompletnie nie mam :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 9 października 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam prawie wszystko u siostry, a dzieci brak...

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja powoli bede kupowac, na razie mam siatke ciuchow od znajomej (ale jak mowilam raczej nic z tego nie wykorzystam wiec nie licze tego w ogole) i spiworek i to tyle. Co prawda u ciotki ciuchy leza, ale nie wiem jakie i czy cos mi sie przyda wiec tego tez nie licze.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 9 października 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza liste, choc ja bym wywalila smoczki. Podawnaie na samym poczatku moze zaburzyc laktacje. Stosunkowo bezpieczne robią się smoczki dopiero około 2,5-3 miesiaca.


    Po pracy dziś jestem, czekam teraz do genetycznego, jeszcze 3h :D Alez sie nie moge doczekac, no!

    Niunqua, ja po raz kolejny podziwiam Twoje opanowanie i mam nadzieje,ze nagroda spotka Cie lada moment.

    Klaudia - powzdycham tylko z Tobą, trzymaj się i walcz!


    Dziś powiedzialam wicedyrektorce, bo musiałam zapytać się też czy da mi wolne na szkolenie i ona zareagowala o wiele lepiej, pogratulowala i w ogole jakos tak zyczliwiej ze man rozmawiala. Natomiast ze szkolenia musze zrezygnowac, bo za duzo lekcji bym stracila w piatek. Ogolnie tego nei ogarniam, ale wziawszy pod uwage moja sytuacje wole juz nie podpadac, zrobie je sobie na macierzynskim ;p

    7v8rikgni12rlaff.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 9 października 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziś po genetycznym, jak wszystko bedzie ok chcemy pochwalić się znajomym na fb i wrzucimy takie zdjęcie:

    bucikinapis.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2015, 17:31

    ciri22 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na smoczki kupuje bo ja kupuje takie okragle bez dziurek one sa bez wieku i jak Ci potrzebne bo cos to masz zreszta kosztuje 2zl sztuka wiec jak robie zmoqienie to mnie nie zbawi.


    Zdjecie mega ;D znalzlas czy sama robilas?

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 9 października 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, ja nawet nie zamierzam kupowac, ale wiadomo, kazdy dokonuje swoich wyborów :)

    Dzieki :D
    Dziś rano robiliśmy zdjecie (bo w domu ciemno teraz), to nasze buty, a malutkie buciki kupilismy jakis czas temu i napis dorobiłam sama.

    Już się nie mogę doczekać jak wrzucę ;p Ach, a pomysł zerżnięty z internetu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2015, 18:21

    7v8rikgni12rlaff.png
‹‹ 567 568 569 570 571 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ