X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to przypominaj sie bedziemy trzymac kciuki ;D

    A gdzie Magdziulla?

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 12 października 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia chyba sie zezloscila na starania. Wcale jej sie nie dziwie po tych testach :/ te forum mnie nauczylo nie ufac teston. Jezeli zajde to uciesze sie tak naprawdę dopiero jak gin potwierdzi ;/

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja zaczelam dopiero normalnie sie cieszyc po becie i to drugiej gdzie beta ladnie przyrastala. Ale najwiecej z ciazy teraz wyciagam gdy mala czuje to takie potwierdzenie ze nie musisz sie domyslac ze w tej ciazy jestes. No wczesniej masz bete niby masz testy i nawet usg ale psychicznie to dla Ciebie jeszcze nie pojete. Ale jak zaczynasz czuc wszystkie watpliwosci sie rozwiewaja.
    Ja tez niestety mialam bladziocha ale ja pregnylu nie bralam a za dwa dni @. Po pozytywnym tescie do dnia miesiaczki chodzilam w nerwach ze mimo bety dostane okres... Straszne uczucie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloul.
    Wizyta u gina jakos w pt. A dziś niestety internista bo jest coraz gorzej. Diagnoza: spastyczne zapalenie oskrzeli. Dostalam augmentin. Dr powiedziała ze można brać. I ledwo żyję. Mam L4 do konca tygodnia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mamo ty to masz naprawde z tymi cjorobami przesrane ja nie wiem czemu one sie tak ciebie uczepily?! Ja czekam na kuriera z przesylka dla mojego G i wychodze do biedronki. Jak patrze za okno to mega mi ske nie chce...

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 12 października 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niu, o kurde, przerąbane. Ale jeśli zarodek się zrobił i jest silny, to nawet to mu nie zaszkodzi!


    Klaudia - skoro dopuścili Cię do obrony, to to tylko formalność, choć rozumiem nerwy. Niemniej na pewno będzie dobrze!

    Ciri masz rację, pierwszy trymestr to totalna ciążowa abstrakcja - niby jesteś w ciąży, ale nie jesteś ;) Dla mnie takim pierwszym "o matko, mam w sobie zycie" było to piątkowe USG i rzeczywiscie moje myslenie tak minimalnei sie zmienia, czesciej mysle o tym czlowieczku w srodku.


    A sluchajcie, dzis dyrekcja mnie wziela znowu na rozmowe, ale taka bardziej jak praowdzic moja klase wychowawcza w zwiazku z tym,ze odchodze i padly slowa, ze ona widzi, ze bardzo sie angazuje w te klase i moj potencjal i jest pewna,ze dobrze by nam sie wspolpracowalo.... Nie powiem, milo cos takiego usłyszeć :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to dobrze ze jak troche dyrekcja ochlonela to widzi te Twoje plusy. ;)

    U mnoe tez po prematalnycj troche sie zmienjlo i moj G tez bardzo sie zmienil a teraz "zly jest" ze nie moze poczuc jak kopie. Mnie czasem sie uda pod reka wyczuc ale jemu sie jeszcze nie udalo.

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 12 października 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tak samo, ja czuję, mąż nie :) za to ciąglle przyłazi do mnie z detektorem tętna i chce słuchać serduszka:D ale mu nie pozwalam bo nie wiem czy to takie dobre :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 12 października 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis czulam takie dziwne smyranko w miejscie, do ktorego lekarz przykladal glowice. Az sie zatrzymalam,bo to bylo jak wracalam pieszo z pracy. Ciekawam czy to to czy bebechy ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 12 października 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Ja dzis czulam takie dziwne smyranko w miejscie, do ktorego lekarz przykladal glowice. Az sie zatrzymalam,bo to bylo jak wracalam pieszo z pracy. Ciekawam czy to to czy bebechy ;)

    Myślę że troszkę wcześnie jeszcze na smyranie. Najwcześniej to koło 16 tyg. chociaż podobno w pierwszej nawet po 20 tyg. ja np ledwo co czuję, czasem tylko lekkie smyranie i nadal mam wątpliwości czy to to :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze kto wie, czas pokaze :) Ja czuje od 16t pierwszy kopniaczek delikatny byl w 17t a z tygodnia na tydzien jest coraz mocniej ja jak klade reka na brzuchy i akurat mocniej kopnie to pod reka czuje :D Naprawde ten ruch ktory byl w 17t a teraz w 20 to o wiele mocniejsze mimo ze tylko 3 tygodnie minely od tego czasu.

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 12 października 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Moze kto wie, czas pokaze :) Ja czuje od 16t pierwszy kopniaczek delikatny byl w 17t a z tygodnia na tydzien jest coraz mocniej ja jak klade reka na brzuchy i akurat mocniej kopnie to pod reka czuje :D Naprawde ten ruch ktory byl w 17t a teraz w 20 to o wiele mocniejsze mimo ze tylko 3 tygodnie minely od tego czasu.

    Dobrze wiedzieć, czekam aż zacznę porządnie czuć :D

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 12 października 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże na Was też ta pogoda działa tak sennie?

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 12 października 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, smyranie czulam wyraznie, takie bombelkowanie, ale rzeczywiscie to moglo byc nie dzieciatko, a jakies rosniecie macicy, lozyska czy cokolwiek takiego.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja tez mialam takie dziwne uczucie kolo 13t ale nie bralam tego w ogole za ruchy dziecka choc ciotka mi mowila ze ona przy drugim to czula juz w 14t ale to dlatego ze wiedziala czego wypatrywac.

    Martka Ty tak na to nie patrz ze ja czuje to ty tez bezdiesz kazde dziecko jest inne. Np jak ja mowie ze czuje kopniaki to moje kolezanki co sa w ciazy albo niedawno urodzily mowia ze na pewno to jelita...coz nie bede im tlumaczyc ze ja czuje juz to od ok miesiaca i widze rozniecie miedzy pierwszymi ruchami a teraz zreszta jesli reaguje na siadanie i na lezenie na brzuchu to chyba malo prawdopodobne ze to jelita...
    Zreszta to troszke inne uczucie na poczatku tak owszem podobne a teraz juz w ogole.
    ale za to ona potrafi 4 dni hasac calymi dniami a potem 3 dni w ogole nie kopac poza pojedynczymi ruchami....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy sie zrobil ale okropnie boli mnie w krzyżu i czuje bol miesiaczkowy. Poza tym ogolnie czuje sie jak przetracona przez tira.
    Ciri, jak brat?
    Poza tym w wknd mialam atrakcje pt moja agresywna mama potluczona i wywleczona przez policje na izbe wytrzeźwień...także to mi dodatkowo dowalilo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2015, 19:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej noo to tez masz kiche. Ale juz w domu?

    Brat na pewno zostaje do piatku w szpitalu psychiatrycznym co dalej to zalezy od diagnozy. Ja u niego nie bylam. Mama sama mowi ze juz nie wie czy mu wierzyc czy tak dobrze udaje ale ogolnie mowi ze wyglada na przerazonego. Zobaczymy czy nim to potrzasnie

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 12 października 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, Niu, trzymajcie się w trudnych rodzinnych relacjach!

    Ja pospałam dwie godziny,bo mnie ścięło, bleh. Teraz nie wiem, co ze sobą zrobić ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 12 października 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Ciri, Niu, trzymajcie się w trudnych rodzinnych relacjach!

    Ja pospałam dwie godziny,bo mnie ścięło, bleh. Teraz nie wiem, co ze sobą zrobić ;)
    Znam to fatalne uczucie :/ Ostatnio często mnie tak ścina...

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 12 października 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle nic nie zrobione w domu, oboje dzisiaj nasyfilismy i nikt nie sprzatnal, mi sie nie chce, J. dopiero za pol godziny konczy prace i jak wroci tez mu sie nie bedzie chcialo, jutro tez caly dzien oboje w pracy, wiec ten zlew tak bedzie kwitł ;)
    No, ja sie pocieszam, ze byle do konca stycznia - wtedy bedzie wolne i przejde na wolniejsze tempo.

    A Niu, tak teraz mi sie przypomnialo,ze w miesiacu, w ktorym zaszlam moja mama byla w szpitalu i kursowalismy non stop na trasie Warszawa - Łodź i też było zamieszanie, więc to nie przeszkoda do wgryzienia się zarodeczka.

    7v8rikgni12rlaff.png
‹‹ 569 570 571 572 573 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ